IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ау, япония изпаднала в рецесия .милите да ги оплачеш

    Коментар


    • давай дакса нагоре

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
        Пазарната капитализация на Apple надхвърля тази на руския
        фондов пазар

        http://www.bgonair.bg/video/pazarnat...a-fondov-pazar
        Ми нали затуй сме лонг рашъ....колкото и да са ми смешни жалките путо/русофили...( а и фобите де) ..

        Коментар


        • Пазарната капитализация на Apple надхвърля тази на руския
          фондов пазар

          http://www.bgonair.bg/video/pazarnat...a-fondov-pazar

          Коментар


          • yahoo new position @ 51 target 60
            Baba target 150

            Коментар


            • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
              Май ще купуваме жилетки на 97 имаме гап да пълним и докато не го асвалтират изглежда няма да мирясат!
              Има май нещо такова.
              Ма мене много ме сърбеше и допълних малко на 101.2
              Има кеш още, пробие ли 100 ке пълним по яко.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                дай му превод на това GNN,какво по точно дава тоя дивидент.скаран съм с английския и ми е мътна темата
                Mи по добре да не ти давам превод тогава....

                А я аз пак да си открия SCO позиция.
                Толкоз много нефтеняк реве за малко протекция...

                Коментар


                • Май ще купуваме жилетки на 97 имаме гап да пълним и докато не го асвалтират изглежда няма да мирясат!

                  Коментар


                  • пипиту много го разбира златото

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                      ще се набабаните вие


                      Пак ли ще се бабаните, не ви ли стигна

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                        ще се набабаните вие
                        ше почекам още съвсем малко като гледам и купувам билети от 2050 до 1750
                        усещам, че ще е кратко и бързо пътуване по тая дестинация и ше стане резко
                        До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                          Ранхо е още според мене, едно 20-30% по доле - може по храбро.
                          Засега по добре си стой на късо.

                          Аз си пълня на интервали GGN (13% дивидент), ала си е добре хеджиран със ZSL
                          При всеки подскок продавам по малко, после си го връщам по ниско.
                          дай му превод на това GNN,какво по точно дава тоя дивидент.скаран съм с английския и ми е мътна темата
                          Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Gold Zombie Разгледай мнение
                            Добре, бе - СП500 нема ли най-сетне да прескочи 2050, че да се набабаним хубаво с къси
                            Много несигурно го надуват, по-смело требе
                            ще се набабаните вие
                            Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                            Коментар


                            • Добре, бе - СП500 нема ли най-сетне да прескочи 2050, че да се набабаним хубаво с къси
                              Много несигурно го надуват, по-смело требе
                              До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                              Коментар


                              • Имайте предвид тези символи: APT, CFP, DNN, FAX, IBIO, INTT, PVCT, TXMD, URZ

                                На он холт са били: http://www.cnbc.com/id/102129728#.

                                Коментар

                                Working...
                                X