IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts


  • Click image for larger version

Name:	obyrnat hed and sholders.png
Views:	1
Size:	2.6 КБ
ID:	3782441

    https://ibb.co/Kskdwvs
    Pip master

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
      А, в петролите не пипам аз, много са ми политически. Примерно ако ОПЕК тръгнат да се надлъгват един друг, цената на петролите ще тръгне надолу

      Според мене картелът ще става все по-нестабилен



      За AMC браво, на 39.2 не е зле, доста движение надолу си хванал
      GLOP няма силна корелация с петрола, те само превозват LNG (имат 15 танкера)

      Коментар


      • А, в петролите не пипам аз, много са ми политически. Примерно ако ОПЕК тръгнат да се надлъгват един друг, цената на петролите ще тръгне надолу

        Според мене картелът ще става все по-нестабилен

        Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
        AMC не успях да взема всичко докрай, затвоврих на 39,2, Мислех че ще отскочи поне 4-5% нагоре за да хвана пак късо и понеже не стана, в момента само наблюдавам. Любимата ми занимавка за последните 2 седмицие GLOP. Погледни за какво става въпрос там. Не ми се е случвало да правя 60% за седмица. В случай на корекция по-късно през годината възнамерявам тази акция да ми стане номер 2 като стойност в портфолиото
        За AMC браво, на 39.2 не е зле, доста движение надолу си хванал
        Last edited by Money; 15.07.2021, 19:16.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
          Днес и вчера рита ли в зъбките държатeля на AMC и GME?

          (Той е само на демо, но все пак... )
          AMC не успях да взема всичко докрай, затвоврих на 39,2, Мислех че ще отскочи поне 4-5% нагоре за да хвана пак късо и понеже не стана, в момента само наблюдавам. Любимата ми занимавка за последните 2 седмицие GLOP. Погледни за какво става въпрос там. Не ми се е случвало да правя 60% за седмица. В случай на корекция по-късно през годината възнамерявам тази акция да ми стане номер 2 като стойност в портфолиото

          Коментар


          • Днес и вчера рита ли в зъбките държатeля на AMC и GME?

            (Той е само на демо, но все пак... )

            Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
            За тези които си мислят че могат да хеджират последните дни са пореднито доказателстово че тая работа не е проста.

            Коментар


            • За тези които си мислят че могат да хеджират последните дни са пореднито доказателстово че тая работа не е проста.

              Коментар


              • tc..
                https://ibb.co/njwzbXn
                Attached Files
                Pip master

                Коментар


                • Не ви ли прави впечатление, че обемите са доста вяли последно време и то особено на по-спекулативните акцийки.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                    http://openinsider.com/search?q=agrx

                    Хмм... мнение от спецовете по фарма спекула?
                    Инфото на тоя сайт е доста закъсняващо. Комбинирай го с тоя https://www.insidertracking.com/node...kersearch=AGRX и ще липсват само най-новите трансакции на инсайдерите, които може да следиш тука https://finviz.com/insidertrading.ashx , (но не можеш да филтрираш за отделна компания). Без да плащаш, не знам друг сайт дето ще виждаш всичко на едно място.

                    Не ги знам тия, вниманието ми за по-сериозна позиция е към CLNN (CLENE Inc.). За момента имам от преди 500 варанта, но обмислям утежняване на позицията като върне в края на седмицата. "The company’s platform technology has the potential to revolutionize the way neurodegenerative diseases are treated." Имат лекарство с успехи срещу неврологични заболявания, като Паркинсон и amyotrophic lateral sclerosis. Очакват да приключат с III-та фаза и да започнат производство в началото на 2022г.

                    XELA си я стискам, мерси! Но скоро ще я продам и ще чакам удобен момент пак да я купя.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                      Машала!
                      +1 Д.Петков шампион!

                      Коментар



                      • Click image for larger version

Name:	down trend i syprotiwa.png
Views:	1
Size:	3.3 КБ
ID:	3781621

                        https://ibb.co/RPHyQ0v
                        Pip master

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Д.Петков Разгледай мнение

                          Не съм тях, ама XELA ме зарадва днеска, още не мисля да я продавам.
                          Машала!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Никола20 Разгледай мнение

                            Според мен никакви такива фарми със сто млн кап не са пододящи за момента, ако не се чака конкретно събитие, което да ги вдигне за ден с 20-50%.

                            И двете, които коментираме не са такива.
                            Не съм съгласен. Няма нищо сигурно, но предпочитам да купувам евтино. Според мен точно големите биофарми са неоправдан риск. Какъв е шансът Биомарин да удвои, какъв е той за agrx? Да не говорим, че става въпрос за спекула и в какъв точно момент сме няма толкова голямо значение.

                            ===

                            Извън спекулацията - TGP под 14,5, ако падне, е много сгодно. И сега става, ако нямаш каруцари.
                            Last edited by terziеv; 13.07.2021, 19:53.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                              Може, но за тях нямам идея. В момента почти от всичко се печели. Каква ти е идеята за цена на вход/изход там?

                              Agrx обаче си го набарах без акъл от другаде...
                              Според мен никакви такива фарми със сто млн кап не са пододящи за момента, ако не се чака конкретно събитие, което да ги вдигне за ден с 20-50%.

                              И двете, които коментираме не са такива.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Никола20 Разгледай мнение

                                То по-добре TXMD. Имат голям дълг, но имат и действащи продукти, а и бяха влезли в полезрението на Редит-аджии преди не много време.
                                Може, но за тях нямам идея. В момента почти от всичко се печели. Каква ти е идеята за цена на вход/изход там?

                                Agrx обаче си го набарах без акъл от другаде, никъде не бях чел за тях. Излезе ми по критериите за нисък дълг и покупки от ръководството. Не съм търсил фарма. Та повече ще ми се услади и ще подхрани илюзията, че нещо все пак зависи от мен.

                                Коментар

                                Working...
                                X