IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
    В този бранш пазарната сила е важна. Само помисли кои са им клиенти? Интел, Самсунг и т.н. Даже грос маржин от 40% ми се струва, че им е подарък
    Аз тук ако влиза ще е за кратко. Няколко месеца максимум. Просто ми се струва че пазара прекали с реакцията си. Като ги гледам съвсем спокойно може да струва 25-30 долара. А надолу потенциала е ограничен - тъй като всъщност не е скъпа. Да кажем може да падне до 18-17 но ме съмнява, освен ако и пазара не се срине. 3 долара надолу и 10 нагоре ми се струва добро съотношение за спекула. Пък и обявиха 3 милиарда обратно изкупуване.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Все пак ми се струва тъпо от разваляне на сделка за 10 милиарда компанията да пада с 2 милиарда. Ще видя кога ще се успокои спада и тогава ще преценя.
      В този бранш пазарната сила е важна. Само помисли кои са им клиенти? Интел, Самсунг и т.н. Даже грос маржин от 40% ми се струва, че им е подарък

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
        Пада съвсем заслужено, след като се разсъхна дългоочаквано сливане с Токио Електрон. Сега не само умират надеждите за консолидация в сектора, ами АМАТ остава в позицията на доларов конкурент срещу японския си конкурент и срещу европейската АСМЛ
        Все пак ми се струва тъпо от разваляне на сделка за 10 милиарда компанията да пада с 2 милиарда. Ще видя кога ще се успокои спада и тогава ще преценя.

        Коментар


        • Пада съвсем заслужено, след като се разсъхна дългоочаквано сливане с Токио Електрон. Сега не само умират надеждите за консолидация в сектора, ами АМАТ остава в позицията на доларов конкурент срещу японския си конкурент и срещу европейската АСМЛ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            AMAT прави яко движение надолу днес. Някой следи ли я тази компания защото нещо ме изкушава, пък си нямам идея как стои в отрасъла си.
            18.33 отправна точка за дълги

            Коментар


            • AMAT прави яко движение надолу днес. Някой следи ли я тази компания защото нещо ме изкушава, пък си нямам идея как стои в отрасъла си.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от michaelis8 Разгледай мнение
                ае вие сте се побъркале бе ..... кви сметки кви 5 леа тва е на баба си у пантофите ве вие не сте у ред,


                Споко бре, кротни малко топката, само няма съ плашиш...

                Честно - преди време и аз бях почти като тебе. като видя такъв чарт - веднага щях да махна с ръка - заеби.
                Ма не е баш така...

                За мене лозунга бай лоу/сел хай не е по важен от бай хай/сел хайъ.
                Въпрос на преценка, а и зависи какво търгуваш.

                И на жилетката преди година ми пускаше плашещи чартове - я кажи кога ще я дочакаш на 30$ ?

                Коментар


                • Луди не луди, направих 30% от него до сега за по-малко от 6 месеца Като го отчитам днешния спад. Ако върви по план новото им лекарство и не се издъни нещо със старите им мисля да направя още 100-150% следващите година две

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                    Тва нещо 2012 имаше 5 долара на акция печалба търгуваше се на 115 тази година ще изкара 15 търгува се на 400 -450, а ако и последното му лекарство се окаже успешно печалбата му 2017 най късно 2018 ще е 40 -45 долара на акция.

                    Ти за колко предлагаш да се търгува нещо което след три години има вероятност да ти носи по 40-45 долара на акция
                    ае вие сте се побъркале бе ..... кви сметки кви 5 леа тва е на баба си у пантофите ве вие не сте у ред, тва в най-добрите му години е било 80 осемсе и са 500 пестин : цифром и словом ...... ненам или долара треа да е 1:1 с рублата за да си го купим на тая цена или тея у С.Корея да кажат предаваме се и се съюзяваме със Сашшш срещу Китай .....

                    Коментар


                    • Тва нещо 2012 имаше 5 долара на акция печалба търгуваше се на 115 тази година ще изкара 15 търгува се на 400 -450, а ако и последното му лекарство се окаже успешно печалбата му 2017 най късно 2018 ще е 40 -45 долара на акция.

                      Ти за колко предлагаш да се търгува нещо което след три години има вероятност да ти носи по 40-45 долара на акция

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                        Тенкс, така и направих преди малко на 402$.
                        Падне ли още - пак.
                        То това ми е и обичайния начин при изграждане на позиции.
                        Кастро не ми каай, че си купил ей тва



                        ти луд ли си бе брачед
                        Last edited by michaelis8; 24.04.2015, 20:52.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          Макар че нищо не пречи и сега да влезе с малко човек и след това ако върне още 5 -10% пак да допълни.
                          Тенкс, така и направих преди малко на 402$.
                          Падне ли още - пак.
                          То това ми е и обичайния начин при изграждане на позиции.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                            Tия самбаджии космонавти станаха бре
                            Особено валето - 3 ден над 10%...

                            Равен, нъл го тачеше тоя Биоген. Да си чопнем ли малко ?
                            400 не е като 480....
                            На мен ми изглежда ок за влизане вече. Но често като реагират така на ден с отчети цялото тримесечие не се получава хубав тренд нагоре.

                            Аз бих почакал и насдак да направи лека корекция, тогава тази слабост може да свали още цената. Макар че нищо не пречи и сега да влезе с малко човек и след това ако върне още 5 -10% пак да допълни.

                            Коментар


                            • Tия самбаджии космонавти станаха бре
                              Особено валето - 3 ден над 10%...

                              Равен, нъл го тачеше тоя Биоген. Да си чопнем ли малко ?
                              400 не е като 480....

                              Коментар


                              • къс наско от 4526

                                Коментар

                                Working...
                                X