IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
    E да, ама по върха на шиповете все някаква кризичка или откровено кризище се поява неизменно. Нали си виждал оная графика че не ми е под ръка в момента...
    В края на краищата тоя път викаш може да е различно, просто да имаме регистрирано дъно на олиото на фона на голям страх форсирал тенекето...ма дори и така да е си заслужава за мен да се отиграе, тия шипове не са никак трайни по принцип...еле пък тоя де е ол тайм хай.
    Ако пуснеш една графика показваща фазите на луната и една на СП 500 почти сигурно в дадени моменти ще има силна корелация

    Една теория се доказва със случайте, в които не е вярна, не с тези в които е вярна.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Корелацията между петрол и злато е тотално измислена. Няма нищо подобно нещо - или поне нищо което да влияе на цените на което и да било от двете.
      E да, ама по върха на шиповете все някаква кризичка или откровено кризище се поява неизменно. Нали си виждал оная графика че не ми е под ръка в момента...
      В края на краищата тоя път викаш може да е различно, просто да имаме регистрирано дъно на олиото на фона на голям страх форсирал тенекето...ма дори и така да е си заслужава за мен да се отиграе, тия шипове не са никак трайни по принцип...еле пък тоя де е ол тайм хай.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
        Е туй последното нямаше нужда да го пишеш. Всеки знае, че 99% от участниците във форума продават на върха и купуват на дъното. Само да ти кажа, ако случайно не си го мернал някъде, че Голдман препоръчват да се шорти тази година. След последната тяхна препоръка, която помня (buy), падна от 1900 на 1050 Наслука
        Е то не е никак трудно да се печели от късо злато последните години. И пълен идиот може да печели от късо злато. Виж ако някой каже че печели от дълго злато много би ме учудил

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Много слабо вероятно До сега вече 4 години нямам загуба от късо злато. Както вече бях писал просто по някое време го шортя чакам известно време и затварям на печалба.
          Е туй последното нямаше нужда да го пишеш. Всеки знае, че 99% от участниците във форума продават на върха и купуват на дъното. Само да ти кажа, ако случайно не си го мернал някъде, че Голдман препоръчват да се шорти тази година. След последната тяхна препоръка, която помня (buy), падна от 1900 на 1050 Наслука

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
            Късото злато може да ти разтовари протмонето
            Много слабо вероятно До сега вече 4 години нямам загуба от късо злато. Както вече бях писал просто по някое време го шортя чакам известно време и затварям на печалба.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Аз златото само на късо го играя и от петък пак съм къс
              Късото злато може да ти разтовари протмонето

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                +++

                И аз, ма по скоро за двойката с дългото ми олио през производител.
                Докато рейшото им не падне под 20 - нямам намерение да пускам хватката на тенекето.
                Скоро и сезона му привършва покрай мангосватбите. После пак сопата...
                Корелацията между петрол и злато е тотално измислена. Няма нищо подобно нещо - или поне нищо което да влияе на цените на което и да било от двете.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Аз златото само на късо го играя и от петък пак съм къс
                  +++

                  И аз, ма по скоро за двойката с дългото ми олио през производител.
                  Докато рейшото им не падне под 20 - нямам намерение да пускам хватката на тенекето.
                  Скоро и сезона му привършва покрай мангосватбите. После пак сопата...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                    таке е китиаците подпреха цените. амо до утре сам вzел едни 10%
                    Не бих се обзалагал на това. Ресурсните компании които си ги държа днес са съответно 31% нагоре, 13% нагоре и най-слабичката 2,2%. Като тази с 13% съм вече на 40% нагоре от нея последните седмици. От другите съм още на минус, но и тях ги вземах по отдавна

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      А на мен ми се струва че ресурсите може и да са минали вече дъното. Вече почти всички производители са на червено. Резкия спад от тук нататък е доста слабо вероятен. Резкия ръст от друга страна си повишава вероятноста.
                      таке е китиаците подпреха цените. амо до утре сам вzел едни 10%

                      Коментар


                      • А на мен ми се струва че ресурсите може и да са минали вече дъното. Вече почти всички производители са на червено. Резкия спад от тук нататък е доста слабо вероятен. Резкия ръст от друга страна си повишава вероятноста.

                        И желязната руда почна да катери

                        Коментар


                        • пуснах един short na X (8.69)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                            не е добре zа zлатните ми акции.
                            Аз златото само на късо го играя и от петък пак съм къс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              А иначе за волатилността, ако много хора решат че ще има волатилност, като нищо ще се получи един готин бичи тренд
                              не е добре zа zлатните ми акции.

                              Коментар


                              • А иначе за волатилността, ако много хора решат че ще има волатилност, като нищо ще се получи един готин бичи тренд

                                Коментар

                                Working...
                                X