IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://tablet.fuw.ch/article/negativ...est-idea-ever/

    Много добро интервю
    „Нямам да предложа нищо друго освен кръв, тежък труд, сълзи и пот”

    Коментар


    • Писмото на JPM

      https://mega.nz/#!ilIGxSiB!qmXk0gvM9...r8WT1jYr5_nuAA


      12% !!!! за един месец по малко средства в JPM от частните им клиенти.

      Смятате ли че това писмо ще спре отлива?
      Last edited by Iv_max; 22.04.2016, 19:25.

      Коментар


      • Едно предложение за Мишо и Равния

        Едно предложение за Мишо и Равния.

        Отивайте веднага с копие от мненията от този форум с легализиран превод в JP Morgan или Голдман. Представяте ги...и веднага ви взимат на работа да успивате частните клиенти с вашите идеи да не продават.

        Снощи, четах едно писмо на JPM до частните им клиенти и мога да ви дам едно от Голдман към мен ама старо (аз да отбележа не съм им вече клиент ) обаче това не струва пред това на JPM.

        Едно към едно с техните думи, мисли и действия - спрямо това какво JPM препоръчва на най големите си частни клиенти активите на които са намалели с около 12 % за един месец - месец март .

        Просто копи пейст все едно. Сега разбирам кой им е напълнил главите с подобни глупсоти. Подобни хора на измамниците от JPM.

        Ако някой проявява интерес ще му го изпратя - писмото.

        Коментар


        • Как ще избамкат петрола надолу не е истина

          Как ще избамкат петрола надолу не е истина. Обзалагам се но няма да заложа.

          Схемата е абсолютно същата като с акциите , когато септември миналата година не вдигнаха лихвите а всички очакваха да ги вдигнат.

          Понеже, всички консцертмайстори смятаха че е изключитено самоуобийство за за ОПЕК и НЕ ОПЕК ако няма сделка в Доха всички бяха се проготвили с опции и позици за скъп петрол.

          По абсолютно същия начин както септември всички очакваха вдигане на лихвите и имаха огромни къси позиции на аккциите.

          Съответно и при двата случая големите акули бяха изненадани...и без значение новините направиха точно играта която трябваше да стане ако не бяха изненадани.

          Само след тези два случая не би трябвало да има нито един човек който да продължава да говори за какъвто и да е фундамент. Ама има още.

          Трейдъри на петрола казват че такъв обем търгуван петрол след Доха не са виждали последните години никога. Бая кинти им е коствало обаче успяха. Сега е въпрос на време да разкарат с печалба дългите си позиции и да ичакат да им излязат печелившите опции и после ще му ебат майката.

          Преди, през септември миналата година почнаха след реакцията на "пазара" да тръбят безумната теза как видите ли вдигането на лихвите било положително за пазара и сега уж "пазара бил разочарован , Сега и на най големите манипулатори им е адски трудно при меча след меча новина да дадат разумно обяснение на движенията на петрола. Как се гърчат да го обяснят умирам от смях.

          Аз петрол нямам ама ми е адски забавно да ги гледам...Трябва да си ичключително глупав да не видиш това което виждам аз и без ниакква информация.

          Това е ебахти безумния пазар. Няма да свърши добре тая работа,помнете ми думата.

          Колкото повече намаляват обемите с които се търгува пазара...толкова по лесно става манипулацията му. В момента просто един и същи пари се въртят назад напред цял ден с цел да врътнат и малкото останали оптимисти и пишман спекуланти . Като свършат и те ни чака "червено черно търговия" или 30 % минимум надолу.
          Last edited by Iv_max; 22.04.2016, 19:08.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
            Супер, че V пада. Тъкмо от понеделник ми отпадна един CoI за тях. Сега вече мога да купувам ако искам.
            Ето на. По-добре да ти изгори опцията отколкото акцията
            Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

            Коментар


            • http://www.nasdaq.com/article/china-...20160422-00127

              Spokespeople for Gilead Sciences, AbbVie, Xian Janssen and Bristol-Myers Squibb all welcomed the decision and said they were looking forward to bringing new hepatitis C treatments to people in China.
              E как няма да приветстват, на път е да се отвори пазар за поне 100 билки дори и на 8-10К да си пласират стоката.
              Гилиъд както упорито дори и след мерк си държат над 90% пазарен дял трябва да са най доволни.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                Днес при наско май не се очертава хубав ден.
                Гледам афтърмаркет след рапортите гуглето, майкрософт, виза и сбъкса над 4 и 5% на цървено. Амазоня, аплето и бука и те реагирали негативно.

                Вчера супер ден за мен, биотехите ралиха яко. невсуна би прогнозите.
                Рядко се случвa цели 2% да дърмуня спайчо.
                Само още 1 седмица така и ще съм предоволен...

                ПС А тоя шматарок пък веднага се хвърлил на амбразурата да ги защитава...

                http://www.thestreet.com/_nasdaq/sto...FREE&cm_ite=NA
                Супер, че V пада. Тъкмо от понеделник ми отпадна един CoI за тях. Сега вече мога да купувам ако искам.

                Коментар


                • Варда! ФАНГовете падат!

                  Коментар


                  • http://hicomm.bg/kratki-novini/glavn...-phone-7.html/
                    Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                    Коментар


                    • Днес при наско май не се очертава хубав ден.
                      Гледам афтърмаркет след рапортите гуглето, майкрософт, виза и сбъкса над 4 и 5% на цървено. Амазоня, аплето и бука и те реагирали негативно.

                      Вчера супер ден за мен, биотехите ралиха яко. невсуна би прогнозите.
                      Рядко се случвa цели 2% да дърмуня спайчо.
                      Само още 1 седмица така и ще съм предоволен...

                      ПС А тоя шматарок пък веднага се хвърлил на амбразурата да ги защитава...

                      http://www.thestreet.com/_nasdaq/sto...FREE&cm_ite=NA
                      Last edited by pipbel; 22.04.2016, 11:24.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                        Ключа за бараката винаги се крие във Волумето)))

                        Силата на надеждата, силата на безсилието, силата на мисълта, силата на глупоста, силата на безумието, силата на отчаянието, силата на силните, силата на слабите и т.н

                        Хоп...щях да пропусна ... разбира се СИЛАТА НА ПАЗАРА!!! )))


                        В началото сме на многогодишен БИЧИ пазар...няма значение дали пазара ще направи 20 или 50 % корекция...до като станем на 100 години със сигурност ще си върнем парите дори ще спечелим!!!! )))

                        Прогнозирам СП да стане 2400 тази година...2900 другата и след 3 години 3300.

                        Амин!!!
                        ++++++++++++При целия театър 100% ще има в най-неочаквания момент много силна корекция

                        Коментар


                        • Ключа за бараката винаги се крие във Волумето)))

                          Ключа за бараката винаги се крие във Волумето)))

                          Силата на надеждата, силата на безсилието, силата на мисълта, силата на глупоста, силата на безумието, силата на отчаянието, силата на силните, силата на слабите и т.н

                          Хоп...щях да пропусна ... разбира се СИЛАТА НА ПАЗАРА!!! )))


                          В началото сме на многогодишен БИЧИ пазар...няма значение дали пазара ще направи 20 или 50 % корекция...до като станем на 100 години със сигурност ще си върнем парите дори ще спечелим!!!! )))

                          Прогнозирам СП да стане 2400 тази година...2900 другата и след 3 години 3300.

                          Амин!!!
                          Attached Files

                          Коментар


                          • Балони - Малони

                            Балони - Малони

                            ))))
                            Attached Files

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                              На 1 януари 2000 по време на дот ком балона US 10YR беше на 6.6%. Сега е на 1.8%.

                              Ако US 10YR беше сега на 6.6% и СиП на фор. ПЕ 17 щях да се съглася, че е балон. Сега ми е по-трудно да каже, че това е очевиден балон.
                              Мишо, те балоните се виждат само като се пукнат Лошото е, че като стане е много късно за продаване, ама ти си знаеш. Има един балон, които всеки вижда и той е при облигациите, ама този цирей е труден за пукане. Пука се напрактика при дефолт или ако цената за рефинансиране на стария дълг е непосилна. Лошото е, че когато се случи, направо е страшно да си помислиш кво ще стане с акциите. Както и да е. Като се случи всички ще разберат

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                                Дали е толкова ясно, еле пък и за дълъг период - само времето ще каже.
                                Икономиката им и преди си растеше повечето време и то с по добри темпове, ма много рядко валюешън мултипълите са били на нивото на дотком балона както е сега.
                                На 1 януари 2000 по време на дот ком балона US 10YR беше на 6.6%. Сега е на 1.8%.

                                Ако US 10YR беше сега на 6.6% и СиП на фор. ПЕ 17 щях да се съглася, че е балон. Сега ми е по-трудно да каже, че това е очевиден балон.

                                Коментар

                                Working...
                                X