IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • )))

    Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
    Пак ще ти кажа за петрола те гони параноята.
    Виждаш конспирации там където ги няма.
    Цената на петрола в момента е напълно реална.
    Както виждаш не пада, а вдига
    )))

    Виждам))

    И го подозирах че ще стане така. Обраха късите на долу и юруш....

    Значи в щатите запасите се вдигат, сделка няма в ОПЕК ама цената агосите я бутат на нов хай.

    Значи танкери по цял свят седят пълни догоре, запасите по цял свят са пълни до дупка, ОПЕК казва няма таван на производството ще помпаме до дупка...Китай му се вижда края на растежа ..ама това е без значение...И къде видя фундамента? Търсенето на петрола ще расте викаш? ))

    Дали разбираш че някой ще гризне дървото напълно съвсем скоро или не го разбираш?

    Тая работа без фундамент може да се крепи ограничено време. Това че имаш късмет далаверата да е в твоийта посока не означава че си прав.

    Коментар


    • мухо кажи ръст ма бич . дигай сега еврейския зехтин че после да го закарам на нови дъна .сега просто кажи на евреъски Ръъъъъъъъъъъъъъъъъстттттт само това те моля . моля те бе човек

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
        Сега ми е любопитно да видя как спекулантите ще реагират на петрола.

        Направиха услуга индиректно на СА, онея си продадоха фютчерски за х месеца напред петрол, как ще удържат сега петрола не ми е ясно.
        Пак ще ти кажа за петрола те гони параноята.
        Виждаш конспирации там където ги няма.
        Цената на петрола в момента е напълно реална.
        Както виждаш не пада, а вдига

        Коментар


        • Close long CMG - Short CMG

          Close long CMG - Short CMG

          Long from 434.27 - close 442.50


          Now Short small new position from 442.5$

          Коментар


          • BUY QQQ call option 111

            BUY QQQ call option 111 - *0.32

            в Чест на ФЕД

            Коментар


            • Целия пазар е тотален ташак

              Целия пазар е тотален ташак. Който не го осъзнава е тотално заблуден.

              Тая работа няма да свърши добре за никой основно дълъг. Помнете ми думата.

              И преди някой да каже че се оплакван - ни най малко не се оплаквам - радвам се.

              Коментар


              • close short BABA

                close short BABA 76.7 от 79.50 грубо

                Коментар


                • destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                  Коментар


                  • Мишо...

                    Мишо...вчера си затворих CMG късите и излязох на 100 акции дълъг...днес смятам пак да направя обратното. Тоя байбак от ot CMG докато не свърши...явно по добре и в двете посоки

                    Коментар


                    • Сега ми е любопитно

                      Сега ми е любопитно да видя как спекулантите ще реагират на петрола.

                      Направиха услуга индиректно на СА, онея си продадоха фютчерски за х месеца напред петрол, как ще удържат сега петрола не ми е ясно.

                      Коментар


                      • Определено

                        Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                        Да черпиш
                        Определено..ще черпя))

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                          Затворих си 1/2 X на 13.84 и другата 1/2 на 14.03 днес
                          Да черпиш

                          Коментар


                          • BlueMountain increased the short in K+S. Keep the short from 22.20. Initiate long (bridge water got big position) in Potash @ 16.30 as relative value play
                            Last edited by volaswap; 02.06.2016, 13:00.

                            Коментар


                            • Затворих си 1/2 X

                              Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                              Кои разбира, при мене спира
                              Затворих си 1/2 X на 13.84 и другата 1/2 на 14.03 днес

                              Коментар


                              • *Питай Голди,

                                Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                                ако всичко е розово, защо се получават такива неща?

                                U.S. stock funds record second-largest withdrawals this year: ICI

                                http://www.investing.com/news/econom...ar:-ici-405879
                                *Питай Голди, той знае.

                                Коментар

                                Working...
                                X