IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Имаше един виц как България като влезе в ЕС, и постепенно се запълва с бг кадри, страните една по една почват да излизат... Беше ми смешно, но сега като се сетих за него ми замръзна усмивката.
    Едно време във вицовете се казваха неща, които не можеш да кажеш на сериозно. Този който го е измислил дали е предполагал, че може наистина да се случи?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
      All risky deals: no brexit ( long eur, short bund future, long daimler, long commerzbank), hedge long newmont mining. Trump: Long usd vs mex peso
      zатворих zлатото. оствам вси4ко zа лонг.

      даимлер направо хвар4и, бунд а ме е на плус, комерzа по4ти, паунда ми е достна напред...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
        Това кой вестник ти го каза? Че само това им е проблема.

        И прочете ли с какво ги плашат? Че нямало да има кой да работи робския труд.

        И пак не отговори конкретно на елементарен въпрос.
        Работя в отдел с двама англичани и една шотландка... Говорим си за настроенията на острова ежедневно.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от michaelis21 Разгледай мнение
          Чета по форумите, че в Англия, в избирателните урни предоставят безплатно моливи (можеш да си носиш химикал, де), е, много е лесно да промениш вота така.И така е от поне +30 години.
          Двете управляващи партии са за Remain.
          И какво ивлезе, тоя дето брои вота как ще действа ???
          Да не забравим, че убиха човек, тоест не се спират пред нищо.
          Гласувания по пощата, начини има.
          Намерили са му цаката Майкъле Ама кво се и чудим изобщо. Малко ни е къса паметта. Че те в краварско нагласиха изборите във Флорида като избираха Буш, в Европа ли ще им е трудно??? Няма как да стане. Впрегнаха цялата пропагандна машина, не се посвениха за по-сигурно и да убият и човек. Най-интересното е, че още като излезна новината, написаха че бил някакъв луд. Е как разбрахте, бе? Кой ви каза, че убиеца е луд? Експертиза направихте ли? Смешна работа отвсякъде.
          Както и да е, няма кво да си чешим езиците, работата е ясна. Аз казах миналата седмица, направил съм си малка позиция дълъг паунд. Вече е на +. Няма да я намалям днес или утре, ще си чакам резултата. Имам и къс викс от миналата седмица и той на +. Днес или утре ще направя добавка. Поне като няма да мине вота да намажем малко.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от michaelis21 Разгледай мнение
            Чета по форумите, че в Англия, в избирателните урни предоставят безплатно моливи (можеш да си носиш химикал, де), е, много е лесно да промениш вота така.И така е от поне +30 години.
            Двете управляващи партии са за Remain.
            И какво ивлезе, тоя дето брои вота как ще действа ???
            Да не забравим, че убиха човек, тоест не се спират пред нищо.
            Гласувания по пощата, начини има.
            Малко четеш: и бебета разпъват и хора експлоатират хора! Ужаст.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение

              Няма кой да го допусне. Все пак единственото нещо от значение е кой брои гласовете.
              Чета по форумите, че в Англия, в избирателните урни предоставят безплатно моливи (можеш да си носиш химикал, де), е, много е лесно да промениш вота така.И така е от поне +30 години.
              Двете управляващи партии са за Remain.
              И какво ивлезе, тоя дето брои вота как ще действа ???
              Да не забравим, че убиха човек, тоест не се спират пред нищо.
              Гласувания по пощата, начини има.
              „Нямам да предложа нищо друго освен кръв, тежък труд, сълзи и пот”

              Коментар


              • Британия е Грейт доколкото е с единия крак в Европа=ЕС - контролират важни решения за целия регион, търгуват свободно и служат като мост между Европа и Америка, и Европа и останалия Свят като цяло. Първо място, където чужди фирми си отварят офис в Европа.
                Извън ЕС ще са нещо като Исландия, да "независими", доколкото нищо не зависи от тях, само че уловът на риба и туризмът няма да стигне за всички да поддържат висок стандарт. А вече е 5 века късно за пиратски изстъпления

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                  Как се правят 22%?

                  Като вземеш Солар Сити точно преди Тесла да каже, че им се иска да хапнат слънчеви панели...

                  http://www.cnbc.com/2016/06/21/tesla...solarcity.html
                  На печелившите честито. Но този Мъск си е типичен мошеник. Не бих имал нищо общо с неговите компании /освен изстрелването на един сателит, който ми е скъп на сърцето/

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                    За избирателите, които ще гласуват да излизат от ЕС нищо няма значение освен имиграцията. А тя им осигурява робски труд.
                    Пък тя даже основно имиграцията е от Пакистан, Бангладеш, Индия и бившата Грейт Британ. И атентатите им и ония флаш бунтове и ограбвания на магазини все бяха по линия на второто покололение имигранти от колониите.
                    То първото поколение, независими дали е от бедните ЕС или от колониите, бачка яко и хич не е в тежест на социалките им.

                    Коментар


                    • Това кой вестник ти го каза?

                      Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                      За избирателите, които ще гласуват да излизат от ЕС нищо няма значение освен имиграцията. А тя им осигурява робски труд.
                      Това кой вестник ти го каза? Че само това им е проблема.

                      И прочете ли с какво ги плашат? Че нямало да има кой да работи робския труд.

                      И пак не отговори конкретно на елементарен въпрос.

                      Коментар


                      • Или ако си шорт на Тесла

                        Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                        Как се правят 22%?

                        Като вземеш Солар Сити точно преди Тесла да каже, че им се иска да хапнат слънчеви панели...

                        http://www.cnbc.com/2016/06/21/tesla...solarcity.html
                        Или ако си шорт на Тесла като мен.

                        Нямаше акции за шортване тъкмо бях се нагалсил да шортна солар сити. Това е фалирала компания. Както върви и тесла е следващата. Тъкмо да са в комплект да не се мъчат поодтелно.

                        Далаверите на Мъск нямат край.
                        Last edited by Iv_max; 22.06.2016, 00:56.

                        Коментар


                        • Как се правят 22%?

                          Като вземеш Солар Сити точно преди Тесла да каже, че им се иска да хапнат слънчеви панели...

                          http://www.cnbc.com/2016/06/21/tesla...solarcity.html

                          Коментар


                          • Аз пък вярвам на бати Сорос, щото знам, че разбира от английски пари.
                            Пък той казва, че ако англичаните излязат от Европа - ще приемат еврото:
                            Демек една лира ще струва едно евро.
                            Колко добре това е за тях, ще ги питаме на морето след седмица.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                              Що?

                              Я кажи поне една далавера Англия да е в ЕС? Специално Англия. Само не ми казвай свободната търговия...

                              Не очаквам да ми отговориш конкретно както и на други конкретни въпроси просто щото нямаш какво да кажеш

                              Относно имиграцията ако аз съм на мястото на Англия никога няма да допусна някой да точи социалната ми и здравна система щото от брюксел налагат някакви безумни правила. И ако за няколко години Англия успокои положението с допълнителните договорки ...тези години ще изтекат.
                              Даже и Евро нямат...сиреч да имат предимствата на Германия.
                              Няма нито една, каквото и да е, същественна причина да са в ЕС.
                              За избирателите, които ще гласуват да излизат от ЕС нищо няма значение освен имиграцията. А тя им осигурява робски труд.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                                Успокоявай се. Какво ти остава друго....
                                Мислиш ли че мене ме интересува особено какво става с инвестиционните банки? Това е по-скоро инфо за хора които купуват или продават Голдман Сакс и Морган Сенли

                                Коментар

                                Working...
                                X