IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
    Когато всички излизат, аз влизам
    ироничното е, че купър имат план за експанзия точно към китай

    не гледай само мълтипъли без грам понятие от основния бизнес
    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
      и аз и кайл бас и сорос следим много внимателно китай

      аман от тези развиващи се пазари, я погледни нигерия и бразилия как са цъфнали и вързали в момента

      поздрав с моя човек крис чапъл

      https://www.youtube.com/watch?v=GrpAZ5qHSlU
      Когато всички излизат, аз влизам

      Коментар


      • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
        Да инвестираш базирано на мултипъли без грам понятие от основния бизнес е пълна загуба на време. Насочи си вниманието към развиващите се пазари и в частност Китай
        и аз и кайл бас и сорос следим много внимателно китай

        аман от тези развиващи се пазари, я погледни нигерия и бразилия как са цъфнали и вързали в момента

        поздрав с моя човек крис чапъл

        https://www.youtube.com/watch?v=GrpAZ5qHSlU
        destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
          За следващите десет години VFC е много по-добре. На ритейла аз не бих залагал, с изключение на Home Depot. Иначе според мене също е добре S&P Global, Visa и Nike. Adidas също, но там еуфорията е голяма и моментът не е подходящ. Кефя се също на Starbucks, но тях ги чакам в близко време да забавят растежа.
          Кво му се обесняваш на Промо. Vfc плаща диведенди и е стабилна акция от времето на пра пра двдо му

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pronto Разгледай мнение
            А толкова ти отиваше да пиеш студена вода.
            Не съм и очаквал добър съвет - дънки и обувки с нула бранд икуити.
            По-добре TJX и да не се притеснявам за разни марки, и много популярна марка да си, накрая пак продаваш в ТJ Maxx
            За следващите десет години VFC е много по-добре. На ритейла аз не бих залагал, с изключение на Home Depot. Иначе според мене също е добре S&P Global, Visa и Nike. Adidas също, но там еуфорията е голяма и моментът не е подходящ. Кефя се също на Starbucks, но тях ги чакам в близко време да забавят растежа.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
              ако търсиш добри мултипъли, виж производителите на гуми, доста са евтини. например тея пичове от купър

              http://investors.coopertire.com/Quarterly-Results
              Гилиъд имат страхотен мултипъл.

              А и CAT бяха на ПЕ 9 неотдавна

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                ако търсиш добри мултипъли, виж производителите на гуми, доста са евтини. например тея пичове от купър

                http://investors.coopertire.com/Quarterly-Results
                Да инвестираш базирано на мултипъли без грам понятие от основния бизнес е пълна загуба на време. Насочи си вниманието към развиващите се пазари и в частност Китай

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
                  И аз се зачетох днес брат, белким отлича някой добър отчет. Обаче те 27 парчета, кое по-напред.
                  Хванах първия, който ме интересува, този на Катерпилар - мизерия. Биха ниското очакване, което поставиха само преди месец-два и свалиха очакванията за следващите две 3-месечия още по-надолу. В резултат на това форуорд P/E=23. Като добавиш и дълга минус кеша - става 39 години избиване. А като вземеш предвид, че е нон гап -става мама си джаса. Гледам реакцията на пазара - еуфория.

                  Мисълта ми е, че си представях пазара някъде на границата между високо оценен и балон.
                  И бях решил да го отигравам в рейндж. Понеже на мен конкретно вече ми излиза от представите за рейндж в разумни граници, остава или да бъркам, или да става балон.
                  Затова закривам всичкото дълго и всичкото късо и ви пожелавам успех!
                  ако търсиш добри мултипъли, виж производителите на гуми, доста са евтини. например тея пичове от купър

                  http://investors.coopertire.com/Quarterly-Results
                  destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
                    И аз се зачетох днес брат, белким отлича някой добър отчет. Обаче те 27 парчета, кое по-напред.
                    Хванах първия, който ме интересува, този на Катерпилар - мизерия. Биха ниското очакване, което поставиха само преди месец-два и свалиха очакванията за следващите две 3-месечия още по-надолу. В резултат на това форуорд P/E=23. Като добавиш и дълга минус кеша - става 39 години избиване. А като вземеш предвид, че е нон гап -става мама си джаса. Гледам реакцията на пазара - еуфория.

                    Мисълта ми е, че си представях пазара някъде на границата между високо оценен и балон.
                    И бях решил да го отигравам в рейндж. Понеже на мен конкретно вече ми излиза от представите за рейндж в разумни граници, остава или да бъркам, или да става балон.
                    Затова закривам всичкото дълго и всичкото късо и ви пожелавам успех!
                    Cvs на 90

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pronto Разгледай мнение
                      От отчетите днес, отличавам сателитното радио:
                      1. Уникален бизнес, богат на активи - сателити и честоти, изискващи нулева подръжка
                      2. Ръст на абонати, продажби, печалби, парични потоци
                      3. Замяргане на акционерите с кеш; масиран байбак 9% от акциите за едно Кю
                      4. Жоро Малон и Либърти
                      И аз се зачетох днес брат, белким отлича някой добър отчет. Обаче те 27 парчета, кое по-напред.
                      Хванах първия, който ме интересува, този на Катерпилар - мизерия. Биха ниското очакване, което поставиха само преди месец-два и свалиха очакванията за следващите две 3-месечия още по-надолу. В резултат на това форуорд P/E=23. Като добавиш и дълга минус кеша - става 39 години избиване. А като вземеш предвид, че е нон гап -става мама си джаса. Гледам реакцията на пазара - еуфория.

                      Мисълта ми е, че си представях пазара някъде на границата между високо оценен и балон.
                      И бях решил да го отигравам в рейндж. Понеже на мен конкретно вече ми излиза от представите за рейндж в разумни граници, остава или да бъркам, или да става балон.
                      Затова закривам всичкото дълго и всичкото късо и ви пожелавам успех!

                      Коментар


                      • От отчетите днес, отличавам сателитното радио:
                        1. Уникален бизнес, богат на активи - сателити и честоти, изискващи нулева подръжка
                        2. Ръст на абонати, продажби, печалби, парични потоци
                        3. Замяргане на акционерите с кеш; масиран байбак 9% от акциите за едно Кю
                        4. Жоро Малон и Либърти

                        Коментар


                        • http://money.cnn.com/2016/07/26/news...%3A+Markets%29

                          Oф, мани мани, ми напълнете ги и тях с негра и латиноси за разнообразие де...няма значение колко им е пипето.
                          И някой друг индианец барабар с перата може...все пак са коренни..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pronto Разгледай мнение
                            Отиди и пийни пак една студена вода. Ходи ти.
                            целувки

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                              пак се напаваш. нисто, времето ше те нау4и
                              Отиди и пийни пак една студена вода. Ходи ти.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                                Ако лихвите бяха малко по-високи и имахме дефлация нещата щяха да са още по-зле. Дефлацията увеличава бремето на дълговете.
                                Бремето на дълговете е бреме на длъжниците. Защо това бреме трябва да се прехвърли на здрава глава не е ясно. И резултатът е, че сега дълговете са още по-големи

                                Коментар

                                Working...
                                X