IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Прави ли ви впечатление една аномалия напоследък.
    Викса върви нагоре заедно с индексите, 20тина % от началото на годината.
    Дали не е предвестник на скорошна корекция..или поне дипче ?

    Коментар


    • мишок пускаш ли къси . нещо май не става мишок удрят ти 10 доларовите еврейски стопчета . хяхяхяхяяхяяяяяяяяяяяяяя

      Коментар


      • РЪЪЪЪЪЪЪЪСТ БЕ ЕВРЕИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ

        НА РОМА МАМУН ПРАЗНИКА ЛИ ПРАЗНУВАТЕ ДНЕС БЕ ЕВРЕЙЧЕТА . МАЙКО МИЛА БОЖЕ ОПАЗИ ЕВРЕЙСКА . ХЯХЯХЯХЯХЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ

        Коментар


        • Мое лично мнение в дългосрочен период Teva и VRX ще фалират.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
            Каква е тази мания за се търгува Тева, не мога да разбера вече доста време.
            Кофти мания в моя случай ... едва оцелях...
            Средната ми цена е около 22 , ама придобити преди краша през есента... За малко да продам ЦКБ и Сантандер преди Коледа...
            Решил съм да разкарам Teva и то преди отчета на 08.02, или да ги намаля драстично ...и търся приятелско мнение а не приятелски огън
            Шегичка
            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
              Дали еврото не брейкна над ключова и яка съпротива ? Къде са техничарите....
              Ако стане факт ЕМ (а и металите/ златото) ще хвърчат много по високо...
              На златото му давам още 4-5% нагоре. Ниският долар прави златото интересно за хората с евро и други валути, но според мене доходонсността по ДЦК глобално ще върви нагоре и държането на злато ще има opportunity cost, т.е. няма да е чак толкова интересно в новата ера на мечи пазар за облигациите.

              Коментар


              • Каква е тази мания за се търгува Тева, не мога да разбера вече доста време.

                Коментар


                • Накой тъгуува ли Teva ? Какво мислят техничарите- ще успее ли да прескочи 22.56 (200 MA) или ще върви под нея ? Вчера и намалиха рейтинга отново с две степени а тя дори завърши на зелено. Казват, че вече било калкулирано в цената... Шашав пазар
                  За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                  Коментар


                  • Дали еврото не брейкна над ключова и яка съпротива ? Къде са техничарите....
                    Ако стане факт ЕМ (а и металите/ златото) ще хвърчат много по високо...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                      Не, просто е “исторически” момент от гледна точка на инвестирането.

                      Иначе аз нямам увереността, че ще има още много нагоре. Според мене може и 5-10% корекция да има.
                      И кое точно му е историческото ?
                      Та като стана дума за история - в момента сме в най дългия период откакто има статистика на бичи пазар без 5% корекция от върха, някъде към 400 дни май.
                      Та такава корекция си е не само възможна, а почти е станала наложителна вече.

                      Коментар


                      • а според мен мишок аз ще те корегирам около 90% смятай каква е равносметката
                        плямпай плямпай мишок еврейски то и твоя ден ще дойде

                        като оня ташунко със сапа и монтьо и оня къф беше ивчо милионерчето . абе много се навъдихте бе мишок около 7 милиарда . трудно ще ми бъде да се справя но мисля че ми е по силите .

                        хяхяхяхяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя

                        Коментар


                        • Не, просто е “исторически” момент от гледна точка на инвестирането.

                          Иначе аз нямам увереността, че ще има още много нагоре. Според мене може и 5-10% корекция да има.

                          Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                          Имаш предвид това де бе казал преди около година някъде че 10г мине ли 2.6 ще стане мам си джейс ?
                          Възможно е, тръгне ли към 3 ни чака много як мелтъп от около 20-30% поне преди да се спихне.
                          Доу >30к и спай на 3300 на хоризонта...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                            Ще празнуваме ли началото на мечия пазар при облигациите? Ако се вярва на Бил Грос. А според мене е прав.
                            Имаш предвид това де бе казал преди около година някъде че 10г мине ли 2.6 ще стане мам си джейс ?
                            Възможно е, тръгне ли към 3 ни чака много як мелтъп от около 20-30% поне преди да се спихне.
                            Доу >30к и спай на 3300 на хоризонта...

                            Коментар


                            • Хич няма да е за празнуване , за тези които са се ушили в кредити. И срива няма да е само там.

                              Коментар


                              • Ще празнуваме ли началото на мечия пазар при облигациите? Ако се вярва на Бил Грос. А според мене е прав.

                                Коментар

                                Working...
                                X