IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Пука му на пазара за игричките на разни демократкомунета и компания....

    Хубаво бе след петъчното рали поне днес малко скромност да покажат, ма не...
    Last edited by pipbel; 22.01.2018, 18:02.

    Коментар


    • Ъъъъп 3000

      Коментар


      • Акциите на железниците в Северна Америка ще продължават да се качват http://investments.dir.bg/_wm/librar...-da-se-kachvat
        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

        Коментар


        • Home Depot на $200. Де го Ив Макс да обсъдим тая работа.

          Коментар


          • Не че не им пука. И не че няма да се справят. Но ще е достатъчно за турбуленция, особено при надутите цени на активите.

            https://www.google.co.uk/amp/mobile..../idUSKBN1F605A

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
              Или викаш след 10% корекция после ще правим 12 ръст...
              Представи си лек трус в Китай, там икономиката прегрява, кредита е на макс, лошите кредити с лопата да ги ринеш. Но на никой не му пука. Лек трус там и СиПчо прави 10-12% корекция като стой та гледай

              Коментар


              • Пип, честито за фантастичната възвръщаемост.

                Иначе аз какво да кажа, според мене ралито е прекалено. Кога ще има корекция или мечи пазар не знам. Но от високо се пада по-лошо, затова аз не се кефя чак толкова.

                За лихвите смятам, че Бил Грос е прав. Но ще се дигат бавно, както и той самият казва. То това е и причината за ралито при акциите. Прчалбите нагоре, лихвите супер ниски и много плавно нагоре. Синхронизиран глобален растеж. Много стабилна банкова система, в САЩ поне.

                Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                Мише, а до твоя годишен сипчо таргет гледам само 2% останали...цяла година ли ще ги мъчим бе ?
                Или викаш след 10% корекция после ще правим 12 ръст...

                Коментар


                • Ха, кота 150 вече покорена.
                  Мен 200 ми беше скромната годишна цел, ма като гледам темпото току виж още това тримесечие сме ги гътнали, айде по консервативно да е - това полугодие да речем.
                  Нямат спирка ЕМ....

                  https://www.finviz.com/quote.ashx?t=EDC


                  Мише, а до твоя годишен сипчо таргет гледам само 2% останали...цяла година ли ще ги мъчим бе ?
                  Или викаш след 10% корекция после ще правим 12 ръст...

                  Коментар


                  • До Tandem.Чекай, чекай малко лифта е седалков,Обръщане ще има след корекция и увеличаване на VIX и нов връх за обиране на късите. Имам предвид някаква форма на дистрибуция на пазара. Пробвай се при ДАКС, мисля че е обърнал.

                    Коментар


                    • И този балон Дау е време да се спука-Сел Дау от 25910 -цел януари 2021г.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                        Ха, ха, къде се слагаш, ще ме умориш от смях бе...ей за тоя убавец става дума...

                        https://www.cnbc.com/2018/01/10/bond...y-markets.html
                        Извинявам се,сбъркался.......

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                          За хартишките ви не съм ревал,само за гущерът повечко съм плямпал ама то е и вярно.Хартишките ви вероятно
                          ще задържат ако доларът направи нови дъна.
                          Ха, ха, къде се слагаш, ще ме умориш от смях бе...ей за тоя убавец става дума...

                          https://www.cnbc.com/2018/01/10/bond...y-markets.html

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                            По принцип - да, прав си.
                            Но все си мисля че може би има едно ниво ( 13-15 може би ?) което вече е тригер за маркет корекция или поне плитка консолидация.

                            PS Междувременно 2г дето от няколко дена превзеха 2-та гледам продължават да настъпват към 2.04 днес.
                            Същевременно 10г се ослушват и не щат и не щат да пресичат 2.6...

                            А бай ти Грос продължава да реве ( както няколко години вече ) че мечия бонд маркет иде, може и да е прав тоя път, ма нали знаеш приказката за лъжливото овчарче...

                            Аз лично мисля че и да иде на 3% няма да е за дълго.
                            За хартишките ви не съм ревал,само за гущерът повечко съм плямпал ама то е и вярно.Хартишките ви вероятно
                            ще задържат ако доларът направи нови дъна.
                            Last edited by Grosss; 17.01.2018, 16:19.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                              Не бих правил изводи от това. Волатилността беше ненормално ниска през 2017. Спокойно може да се вдигне и индексите да продължат нагоре. Края на КУ трябва да донесе още волатилност, ми се струва.
                              По принцип - да, прав си.
                              Но все си мисля че може би има едно ниво ( 13-15 може би ?) което вече е тригер за маркет корекция или поне плитка консолидация.

                              PS Междувременно 2г дето от няколко дена превзеха 2-та гледам продължават да настъпват към 2.04 днес.
                              Същевременно 10г се ослушват и не щат и не щат да пресичат 2.6...

                              А бай ти Грос продължава да реве ( както няколко години вече ) че мечия бонд маркет иде, може и да е прав тоя път, ма нали знаеш приказката за лъжливото овчарче...

                              Аз лично мисля че и да иде на 3% няма да е за дълго.
                              Last edited by pipbel; 17.01.2018, 16:02.

                              Коментар


                              • Въпрос. Съвсем сериозно. Относно начисляването на дивиденти при дълги позиции и отчисляването им при къси позиции при търговия на индексите DAX и DJI. Това ли са датите през тази година които да очаквам, това да се отрази при инвестициония посредник, показани на този сайт.

                                http://www.dividendenchecker.com/dividend-dax.php

                                Коментар

                                Working...
                                X