IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • не се тревожи монти днес сме само нагоре

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

      Как е на премаркета ДАУ в момента..?Че влезнах на ДАХ дълги...в петък към 17 часа ?
      и твойта не е лесна. ако си еднодневен тейдър може да хванеш 5 лв, но дългосрочно ....е под въпрос

      Коментар


      • Този rebound днес, ако изобщо се състои при отваряне на пазара, най-вероятно ще е временен.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

          Eй сега погледнах набързо платформата, нагоре между 0.4% ( наско) до 0.8% (сп500), жълтото и то половин % ъп...треж-та надолу.
          Мерси!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение
            [ATTACH=CONFIG]n3547883[/ATTACH]
            Яко. Джеф Безос е готов да помогне

            https://www.inquisitr.com/2618106/donald-trump-amazon/

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

              Как е на премаркета ДАУ в момента..?Че влезнах на ДАХ дълги...в петък към 17 часа ?
              Eй сега погледнах набързо платформата, нагоре между 0.4% ( наско) до 0.8% (сп500), жълтото и то половин % ъп...треж-та надолу.

              Коментар


              • Click image for larger version

Name:	trump.jpg
Views:	1
Size:	46.8 КБ
ID:	3547883

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                  Лелиии, ам сега що ще да правим ние с гайдите....
                  Как е на премаркета ДАУ в момента..?Че влезнах на ДАХ дълги...в петък към 17 часа ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от volatilnia Разгледай мнение
                    Аз обаче съм на дълги Въъъъъпреки негативните новини.
                    Лелиии, ам сега що ще да правим ние с гайдите....

                    Коментар






                    • Коментар


                      • Акциите ми глътнаха много вода предните 7 борсови дни и нямам идея кога ще се възстановят.
                        За сметка на това с опциите влязох къс EWI петък 15 минути преди края на сесията, когато имаха само 3 регистирани случая в италия, къси авиолонии и къс IMAX. LAKE им се чудех от $14, ама от толкова чудене - изтървах влака, а от втора/трета спирка не бих го гонел.
                        Не виждам как нещо може да се обърка.

                        Интересно как търгуването с много технически и фундаментален анализ,със value stocks, компании с продукт, дългогодишна история на приходи, добри перспективи за бъдещето и т.н. са ми губещата част от портфолиото.
                        Какво мислите за идните седмици, аз обмислям късо към Германия и Италия да разширя позицията, дори папата е хванал вируса..

                        Коментар


                        • Аз обаче съм на дълги Въъъъъпреки негативните новини.

                          Коментар


                          • Кркркркркрррррризаааааааа. Първа смърт в саш от коронката. Смятай кво ще става. По cnn започнаха пищенето. Американските ханукяри са първенци в паниката. Кр кркркрккрркрркрккрркр

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                              Кой купува тоя проклет Майкрософт, кой! Кой му вдига цената. Тия хора за вируса и Апокалипсиса не са ли чували?
                              Мен питаш ли, нвидиа я надуха още повече...а аз чакам като...доле на 30% пулбак за добавката.
                              Ма споко, има време, още сме на първото ченгелче само на W то, евентуалното.

                              Ако ти е притеснено гледай дедо Бъфю. Хич не му дреме за вируса
                              То и ти/аз да сме на неговото ЕГН надали ще ни пука...

                              По принцип да, но аз не съм като нормалните хора и вместо дългите хеджирам късите
                              Тенкс, да се успокоя малко че съм нормален...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
                                Искам Ви всички в понеделник да туитвате. Ще Ви отвея с моето пиле. Това не е птичи грип синият красавец е имунизиран. Нека призидента Тръмп Бди над нас.
                                Кой е твоят туитър акаунт да те последвам?

                                Коментар

                                Working...
                                X