IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    Оооооооо свате!
    Как ги виждаш нещата?
    За кои акции ме питаш....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
      Тук е ,тук е....Не се намесвам в разговорите .....иначе си чета редовно
      Оооооооо свате!
      Как ги виждаш нещата?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        Хм ще видим.
        Скоро ще покажа портфейл.
        Успех на всички!
        Абе къде е сватя Бобан - не е писал отдавна?
        Тук е ,тук е....Не се намесвам в разговорите .....иначе си чета редовно

        Коментар


        • Мисля си че някои от акциите във Софикс дадоха каквото можаха за първоначалния ръст на индекса и едва ли ще могат да удвоят скоро дори и софикс да стигне 800-900 няма да е благодарение на тях, защото не виждам как АТЕРА, М+С ще удвоят например - напротив те ще почнат да тежат ,а най-вероятно сега други ще поведат индекса, как мислите? До сега ръста се дължеше на АТЕРА, БТХ, после БРЕФ и СФАРМ, после и М+С и Албена се включиха че и достигнаха едни нива не чак толкова далеч колкото другите от върха, а кои са следващите - мисля че това трябва да е въпроса

          п.с. И КАО разбира се също достигна върха си за БФБ и ще му пожелаем довиждане
          Last edited by tony1975; 02.08.2013, 20:08.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
            Май следваш стъпките на Батя Хим предполагам
            Хм ще видим.
            Скоро ще покажа портфейл.
            Успех на всички!
            Абе къде е сватя Бобан - не е писал отдавна?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              Днес продадох два адсиц-а и реших да преместя паричките в акции които имат възможност за по-голям ръст според мен
              Успех на всички и дано смъкването на запад не ни повлече и нас!
              Май следваш стъпките на Батя Хим предполагам

              Коментар


              • Днес продадох два адсиц-а и реших да преместя паричките в акции които имат възможност за по-голям ръст според мен
                Успех на всички и дано смъкването на запад не ни повлече и нас!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  То и Софиксов изкара пари от.

                  Ама да правиш врътки с химковиците, бе все едно да играеш на Петър - у който остане чернюто накраят - отива при Любо Пенев....


                  Аз още като малък не обичах да играя на Петър - затуй купувам акции, които бих могъл да шитна, без да рева с кръвави сълзи.
                  Импе ти ли купи Инс?

                  Коментар


                  • То и Софиксов изкара пари от.

                    Ама да правиш врътки с химковиците, бе все едно да играеш на Петър - у който остане чернюто накраят - отива при Любо Пенев....


                    Аз още като малък не обичах да играя на Петър - затуй купувам акции, които бих могъл да шитна, без да рева с кръвави сълзи.
                    Last edited by Императорът; 02.08.2013, 13:41.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Това са все просташки акции - ама тогава хората мислеха, че сичко дето фърчи, се яде. Помним - имаше хора - даваха по 2 кинта за химкова акция - а то цялото Химко не струваше толкова... аз лично помня и легендарната Война на клонираните - в която аз се борех да убедя хората да не се набиват в акциите на Развалината и Пушлякът... времето доказа моята мъдрост и моята правота.
                      Императоре...
                      Акцията е супер ако си изкарал пари от нея..
                      За мен ХИМКО си е добра акция..
                      През 1999 г. я продавах на 42 лв ..
                      После я купувах на стотинки и през 2004 на 3 лв...
                      През 2006 я купувах на 24 ст. после я спреха за три месеца и я продадох на 49 ст. говоря за 30 К.... на Карол... После се намеси 106 и играта приключи .. не обичам да купувам където те продават ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Krasimir Nikolov Разгледай мнение
                        Прав си, но и хубавото време скоро, ще почука на инвеститорската ни врата с реализиране на профит
                        Краси,
                        въпреки че имам доста добра доходност тази година , гледам да не я загубя и максимума е не повече от 80 % с балансиран портфеил..
                        Даже още не съм си купил Петрол....ако си видял портфеила...
                        Монбат също ми е от консервативните и ако падне под 6 ще влеза...
                        Времевия ми хоризонт е месец за спекулативните ,за Про и НИКА , ЕМКА и Етропал е два месеца.. за БСО е бъдеща приватизация...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          Въпроса не е в това какви са цените на акците през 2002 , 2007 а какви са сега..
                          Ако положението е много розово ,няма да пишем и да купуваме ипродаваме пет човека на кръст и да чакаме през час за сделка...
                          Мога до утре да пиша за Мостове , Пътища ,Булстрад , Евроинс ,Кремиковци ,Оловото , Трасе , Еврохолд , Златни пясъци ,Катекс , Доверие и т.н.
                          Пътищата струваха 42 К а колко струват сега...
                          Мостовете над 1600 лв..
                          Оловото над 140..
                          Трасе над 300 лв...
                          Кремиковци- 34 лв
                          Катекс -36 лв
                          И винаги е имало падащи акции. и корекции .и в това време през 2004 - 2007 г. и много губещи..
                          Но сега са много повече...

                          Това са все просташки акции - ама тогава хората мислеха, че сичко дето фърчи, се яде. Помним - имаше хора - даваха по 2 кинта за химкова акция - а то цялото Химко не струваше толкова... аз лично помня и легендарната Война на клонираните - в която аз се борех да убедя хората да не се набиват в акциите на Развалината и Пушлякът... времето доказа моята мъдрост и моята правота.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • На това ще разчитам аз в близките месеци.
                            CHIM – 22%
                            CCB – 16%
                            CENHL – 14%
                            FIB -10%
                            BSO – 9%
                            PET – 6%
                            DOVHL – 5%
                            TRACE – 5%
                            EMKA – 4%
                            FPP – 4%
                            ZHBG – 3%
                            възможни са малки промени.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                              Сега съм се заклел да спазвам едно важно правило което Алекси Андонов каза на семинар през 2008 иил 9-та:
                              "Много е важно да не се допуска %-та ливъридж да се покачва при падане на пазара. Ако си го определил на 50% от портфейла, започне ли да пада цената на акциите, продаваш и покриваш ливъридж за да не допускаш този % да се качи над 50." -цитирам с мои думи и по спомен, идеята е важна.
                              На Андонов съм му голям фен. Не можах да присъствам тогава, но си купих запис от срещата и още си го слушам понякога Та от тази среща съм запазил спомен за едно друго правило: Че не трябва да се допуска никакъв вариант от фалит. Да се загуби процент от портфейла може но не и фалит. Това правило веднъж не го спазих и се опарих. Добре че беше малък % от портфейла. Все пак трейдинга трябва а индивидуален за всеки и да е съобразен с характера на търгуващия. щом печелиш очевадно си на прав път На мен явно са ми слаби нервите за твоят начин на търгуване
                              Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                                Моята идея е да не допускам спадове 30 000 - 3000%.
                                +11111111111
                                И аз определено предпочитам да направя едни 100% вместо първо да губя 90% и после да правя 2000 %. Да не говорим че има достатъчно примери от новата история на БФБ, при които загубата от 90% води до загуба и на останалите 10%
                                Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                                Коментар

                                Working...
                                X