IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
    Моят портфейл на БФБ вече изглежда така:

    3JR/SFARM - 41,6%
    6A6/ATERA - 37,5%
    4ES/4ES - 20,8%
    еее...Лорде удари промоцията с последните 2 позиции...имаш да черпиш

    Коментар


    • Моят портфейл на БФБ вече изглежда така:

      3JR/SFARM - 41,6%
      6A6/ATERA - 37,5%
      4ES/4ES - 20,8%

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
        Абе чудя ви се направо, толкова много жокери , а Вие реални инвеститори в групата не можете да се сетите какво притежава в две финансови позиции с еднакъв лиценз и, че в момента се прелива от едната към другата. Божеееееееее, аз мисля, че сляпо инвестирам на БФБ, ама Вие направо трошите мивки!!!
        Ами да, не мога да се сетя, би ли ме осветлил?

        P.S. Може и на лични
        Last edited by daneda121; 18.01.2015, 22:15.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от daneda121 Разгледай мнение
          След като вече е по фасадите, инфото е публично - би ли ни остветлил какво става?
          Абе чудя ви се направо, толкова много жокери , а Вие реални инвеститори в групата не можете да се сетите какво притежава в две финансови позиции с еднакъв лиценз и, че в момента се прелива от едната към другата. Божеееееееее, аз мисля, че сляпо инвестирам на БФБ, ама Вие направо трошите мивки!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
            Не се ядосвай! Това което ми е предадено като инфо, реших да проверя дали е така, чрез едно просто наблюдение на фасадите на двете структури. Изумих се от факта, че и по тях си личи! Не желая да внушавам нищо, нито имам намерение да купувам вече, нито да продавам в групата, щото нямам нищо.
            След като вече е по фасадите, инфото е публично - би ли ни остветлил какво става?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
              Крайно време е, който трябва и на когото му е задължение, да потърси отговорност от всякакви малоумници, без значение дали са анонимни индианци или лордове, за глупостите които пишат, с мерака да искарат 50 лева.
              Не се ядосвай! Това което ми е предадено като инфо, реших да проверя дали е така, чрез едно просто наблюдение на фасадите на двете структури. Изумих се от факта, че и по тях си личи! Не желая да внушавам нищо, нито имам намерение да купувам вече, нито да продавам в групата, щото нямам нищо.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                Добре запиши си този мой постинг, обаче като се случат нещата имаш право да ме обявиш за пророк, без да ме изобразяваш в карикатури
                Крайно време е, който трябва и на когото му е задължение, да потърси отговорност от всякакви малоумници, без значение дали са анонимни индианци или лордове, за глупостите които пишат, с мерака да искарат 50 лева.

                Коментар


                • Ей Пип, извинения..Лапсус..Ти си много свестен и буден пич, уважавам те и ти желая успех..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от daneda121 Разгледай мнение
                    Абе според мен не е хубаво да пускаш слухове по форумите, особено когато в момента КФН раздава подаръци по -100 к, ама ти си знаеш...
                    Добре запиши си този мой постинг, обаче като се случат нещата имаш право да ме обявиш за пророк, без да ме изобразяваш в карикатури

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                      Искаш да ме насадиш на пачи яйца, ама да го формулирам така:
                      Огромни средства в момента от една структура се преливат в друга структура със същия лиценз на дейност пак собственост на ДИМаджиите под носа на шефа на КаФеНето. Разбира се, че става въпрос за кварталното кафене, не това за което си мислиш.
                      Абе според мен не е хубаво да пускаш слухове по форумите, особено когато в момента КФН раздава подаръци по -100 к, ама ти си знаеш...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                        Може и да си прав, ама дивиденти имам от други две, та вече се хвърлям в капиталова, въпреки, че опита ми от Енергопро продажби ми докарва скепсис.
                        За ЦКБ чух изключително лоша новина за бъдещето от регионален мениджър в пенсионен фонд на който съм склонен да вярвам.

                        ПП Малко е скучно да колекционираш нови приятелства с регионални мениджъри във фондове и директори на компании, по-забавно е с кварталните пияници от които също не се отказвам. Интересно е да се телепортираш често между два свята.
                        Я ни светни как се създават нови приятелства с регионалини мениджъри, да се сприетелим и ние...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Грешиш Пиб..
                          Възможно е, просто така мисля.
                          Ама и ти грешиш, ич не ме кефи това Б де ме наричаш, нямам нищо общо с тях

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                            Какво си чул за бъдещето, ще споделиш ли с нас. Като си казал "А" кажи и "Б"
                            Искаш да ме насадиш на пачи яйца, ама да го формулирам така:
                            Огромни средства в момента от една структура се преливат в друга структура със същия лиценз на дейност пак собственост на ДИМаджиите под носа на шефа на КаФеНето. Разбира се, че става въпрос за кварталното кафене, не това за което си мислиш.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                              Може и да си прав, ама дивиденти имам от други две, та вече се хвърлям в капиталова, въпреки, че опита ми от Енергопро продажби ми докарва скепсис.
                              За ЦКБ чух изключително лоша новина за бъдещето от регионален мениджър в пенсионен фонд на който съм склонен да вярвам.

                              ПП Малко е скучно да колекционираш нови приятелства с регионални мениджъри във фондове и директори на компании, по-забавно е с кварталните пияници от които също не се отказвам. Интересно е да се телепортираш често между два свята.
                              Какво си чул за бъдещето, ще споделиш ли с нас. Като си казал "А" кажи и "Б"

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                                Вероятността флагмана (или ЦКБ) да ти даде дабъл един ден за мене е много по голяма отколкото за която и да е от изброените 3.
                                Те и сега се търгуват на счетоводна средно около 1.7, а РЕ над 20.
                                Та върти се де, добро пожаловатъ дет се вика да ги дочакаш на двойно по високи числа

                                ПС Поне да кихаха дивиденти като хората...ма йок.
                                Може и да си прав, ама дивиденти имам от други две, та вече се хвърлям в капиталова, въпреки, че опита ми от Енергопро продажби ми докарва скепсис.
                                За ЦКБ чух изключително лоша новина за бъдещето от регионален мениджър в пенсионен фонд на който съм склонен да вярвам.

                                ПП Малко е скучно да колекционираш нови приятелства с регионални мениджъри във фондове и директори на компании, по-забавно е с кварталните пияници от които също не се отказвам. Интересно е да се телепортираш често между два свята.

                                Коментар

                                Working...
                                X