IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аз тоже мисля, че - напред - ама не зная - в обновената платформа - уж по-секси, и това не може да се види - стойност на портфейлът към някоя по-задна дата.

    Старата по ме кефеше.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Малко да повдигна темата

      От Инвестора : "Понижението на SOFIX от началото на 2018 г. е с 5,22% "

      На този фон гледам моя портфейл и в сравнение със Софикса е направо екстра с +2,9%

      Коментар


      • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение
        ​​​

        is he from Nigeria?
        Не е ясно... но за мен е сигурно, че тези които ще му доверят пари ще са от групата на албанските реотани
        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Да оставим Импето с неговите могъщи компании и да погледнем към други велики инвеститори..За този нещо знаете ли..

          Alexander-Alexandros Kolev сподели видеоклип в групата: Swiss-Balkan Union e.V.(Европейски Съюз за Директна Демокрация).








          СПЕЦИАЛНО ОБРЪЩЕНИE !
          ДО: ВСИЧКИ МОИ ФБ ПРИЯТЕЛИ, ЛИЧНИ ПРИЯТЕЛИ, РОДНИНИ И ... НЕПРИЯТЕЛИ СЪЩО ...,
          като Акционер-Съдружник в разширяващата се в световен мащаб (за много от вас познатата вече) компания SkyWay,
          СЪМ ДЛЪЖЕН ДА ВИ УВЕДОМЯ,
          (за да няма после сърдене, или "защо не ми каза по рано"), че:
          1. До приключването на окончателния "15 етап" на строителството на ЕкоТехноПарк в Беларус, остават САМО 3 ЕТАПА, през което време, КОЙТО ЖЕЛАЕ ДА СТАНЕ ЧАСТ ОТ НАЙ-ГРАНДИОЗНИЯ ГЛОБАЛЕН ПРОЕКТ И ПО КЪСНО ДА СЕ РАДВА НА ДИВИДЕНТИТЕ СИ ОТ СВЕТОВЕН МАЩАБ, МОЖЕ ВСЕ ОЩЕ ДА ЗАКУПИ ОПРЕДЕЛЕН БРОЙ АКЦИИ С ГОЛЯМА ОТСТЪПКА - ОТ 40 ДО 70 % ОТ ОЧАКВАНИЯ НОМИНАЛ 1$ ЗА 1 АКЦИЯ!!!
          2. Към момента, компанията се развива НЕОЧАКВАНО УСПЕШНО и вече има подписани договори за строителство на така мечтаните ни "струнни въздушни магистрали" в държави като: Индия, Австралия, Индонезия, Саудитка Арабия и много други, за които не знам все още ...
          3. На Балканите, ПЪРВА за сега повярва АЛБАНИЯ, която успя да отдели 3.5 милиарда $ държавни средства, като "по богати и по умни от нас" !!! ...
          В случай, че някой от вас все пак е решил да инвестира от 25 $ до 500 $, в брой или на разсрочка до 10 месеца, нека ми пише в лични или до сътрудничката ми Daniela Gigova (Дани)!
          А ако има такива, които все още се съмняват в дейността на SkyWay - моля, да не си правят труда нито да ни пишат, нито да си чешат езиците с каквото им хрумне!
          Останалите, които желаят (но нямат възможност да инвестират дори и 50 $ до крайния етап), нека ми пишат да ги финансирам лично!
          1.ЗАБЕЛЕЖКА!!! ДО КРАЯ НА 15 ЕТАП, ПОЕМАМ ДО 100 ДУШИ ЖЕЛАЕЩИ ДА ЗАКУПЯТ ПАКЕТИ ОТ 500 ДО 1.000 $ С ДОГОВОР !!!
          2.ЗАБЕЛЕЖКА: Не споделяй видеото напразно БЕЗ ТВОЙ КОМЕНТАР, тъй като нарушаваш собствената си стратегия за привличане на ТВОИ БЪДЕЩИ СЪТРУДНИЦИ!!! В бизнеса има принципи и правила, ако искаш да ме послушаш ...
          Приятели, бъдещето на нашите деца и внуци е във ВАШИТЕ ръце! Аз направих своя избор в SkyWay!!!
          Моля, пишете ми тук или на емайл: ibsgroup.swiss@gmail.com
          Ваш, Алекс!
          "Строй SkyWay! Спаси Планетата!!!"
          P.S.: Приятно гледане на видеото, приятелю! Ако не станеш наш сътрудник, почувствай поне величието, гледайки "от високо", цялата тази прелест ... А знаеш ли какво чувство ще изпиташ, ако си и СЪДРУЖНИК - АКЦИОНЕР В
          ТОЗИ СВЕТОВЕН ПРОЕКТ?!
          Уникален и велик, повярвай ми...


          is he from Nigeria?

          Коментар


          • Да оставим Импето с неговите могъщи компании и да погледнем към други велики инвеститори..За този нещо знаете ли..

            Alexander-Alexandros Kolev сподели видеоклип в групата: Swiss-Balkan Union e.V.(Европейски Съюз за Директна Демокрация).








            СПЕЦИАЛНО ОБРЪЩЕНИE !
            ДО: ВСИЧКИ МОИ ФБ ПРИЯТЕЛИ, ЛИЧНИ ПРИЯТЕЛИ, РОДНИНИ И ... НЕПРИЯТЕЛИ СЪЩО ...,
            като Акционер-Съдружник в разширяващата се в световен мащаб (за много от вас познатата вече) компания SkyWay,
            СЪМ ДЛЪЖЕН ДА ВИ УВЕДОМЯ,
            (за да няма после сърдене, или "защо не ми каза по рано"), че:
            1. До приключването на окончателния "15 етап" на строителството на ЕкоТехноПарк в Беларус, остават САМО 3 ЕТАПА, през което време, КОЙТО ЖЕЛАЕ ДА СТАНЕ ЧАСТ ОТ НАЙ-ГРАНДИОЗНИЯ ГЛОБАЛЕН ПРОЕКТ И ПО КЪСНО ДА СЕ РАДВА НА ДИВИДЕНТИТЕ СИ ОТ СВЕТОВЕН МАЩАБ, МОЖЕ ВСЕ ОЩЕ ДА ЗАКУПИ ОПРЕДЕЛЕН БРОЙ АКЦИИ С ГОЛЯМА ОТСТЪПКА - ОТ 40 ДО 70 % ОТ ОЧАКВАНИЯ НОМИНАЛ 1$ ЗА 1 АКЦИЯ!!!
            2. Към момента, компанията се развива НЕОЧАКВАНО УСПЕШНО и вече има подписани договори за строителство на така мечтаните ни "струнни въздушни магистрали" в държави като: Индия, Австралия, Индонезия, Саудитка Арабия и много други, за които не знам все още ...
            3. На Балканите, ПЪРВА за сега повярва АЛБАНИЯ, която успя да отдели 3.5 милиарда $ държавни средства, като "по богати и по умни от нас" !!! ...
            В случай, че някой от вас все пак е решил да инвестира от 25 $ до 500 $, в брой или на разсрочка до 10 месеца, нека ми пише в лични или до сътрудничката ми Daniela Gigova (Дани)!
            А ако има такива, които все още се съмняват в дейността на SkyWay - моля, да не си правят труда нито да ни пишат, нито да си чешат езиците с каквото им хрумне!
            Останалите, които желаят (но нямат възможност да инвестират дори и 50 $ до крайния етап), нека ми пишат да ги финансирам лично!
            1.ЗАБЕЛЕЖКА!!! ДО КРАЯ НА 15 ЕТАП, ПОЕМАМ ДО 100 ДУШИ ЖЕЛАЕЩИ ДА ЗАКУПЯТ ПАКЕТИ ОТ 500 ДО 1.000 $ С ДОГОВОР !!!
            2.ЗАБЕЛЕЖКА: Не споделяй видеото напразно БЕЗ ТВОЙ КОМЕНТАР, тъй като нарушаваш собствената си стратегия за привличане на ТВОИ БЪДЕЩИ СЪТРУДНИЦИ!!! В бизнеса има принципи и правила, ако искаш да ме послушаш ...
            Приятели, бъдещето на нашите деца и внуци е във ВАШИТЕ ръце! Аз направих своя избор в SkyWay!!!
            Моля, пишете ми тук или на емайл: ibsgroup.swiss@gmail.com
            Ваш, Алекс!
            "Строй SkyWay! Спаси Планетата!!!"
            P.S.: Приятно гледане на видеото, приятелю! Ако не станеш наш сътрудник, почувствай поне величието, гледайки "от високо", цялата тази прелест ... А знаеш ли какво чувство ще изпиташ, ако си и СЪДРУЖНИК - АКЦИОНЕР В
            ТОЗИ СВЕТОВЕН ПРОЕКТ?!
            Уникален и велик, повярвай ми...



            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Импов, коя година беше войната на клонингите и какво стана с тези клонинги..Тук ли са още.. В следващите 3-4г. дават ръст на слузестите компании..Не знам ти какво чакаш.. Продавай жабоците и се бухай в тях..
              Не помня вече точно - в отдавна отминалата ера, в която някои вярваха как Химко и Кремиковци ще се възродят от пепелищата и ще станат №1, а акциите им ще струват купища пари... а аз се борех да ги разубедя, че цялото Химко не струва дори колкото една акция... и хиляди фалшиви никове - клонинги (ного от тях имитиращи моят) заливаха форумът с гнъс и спам.. е, аз се оказах правият, както - дори и да е нескромно - доста пъти след това - разбира се - грешил съм, както всеки.

              Да - и аз мисля - ръст на слузестите - това ме кара да се замислям въпреки високите цени да допълвам, ама жабоците не давам - че ного снасят.

              Желязко - пич - НЕ аз се мъча да изчислявам портфейлите на другите. "Изкопчвал" съм насоки - браво - оспамих пощенските кутии на всички тука да им се моля да ми кажат къде да инвестирам - явно - според тебе. Кой ме подучи да си купя например Allianz - може би ти? Или аз подучих нозина? Или Daimler, Ford, BP, HSBC (за която дори получавах мнения да я избягвам, но тя се оказа отлична инвестиция) или Rio Tinto, Admiral... да не изброявам всички... или пък Жабоците преди още толкова отдавна? Да - за някои компании - инвестирах в тях по съвет, май за Мидичките се консултирах с някого туканка - но тези, за които аз съм съветвал другите - са повече. Сега колцина са ме послушали, всеки си знае, негова си работа... но в момента ти демонстрираш жалкост - най-малкото защото когато са се случвали събитията, за които говорим с Киро - ти вероятно не си се сещал не да си го мериш, ами и да си го бараш. Освен това форумът е за това - да обменяме знания и впечатления - но някои си мислят, че е за спам и клюкарство и заяжданици и избиване на комплекси. Аз не помня някога пръв да съм нападнал когото и да било - нито да откажа съвет, ако някой ми го поиска.

              КРАЙ - това е последният път, в който отговарям на идиотски лични нападки в тая тема. Админът - ако вземеш, та изтриеш последните две страници, най-добре ще направиш
              Last edited by Императорът; 14.05.2018, 14:14. Причина: Заяжданици
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Импов, коя година беше войната на клонингите и какво стана с тези клонинги..Тук ли са още.. В следващите 3-4г. дават ръст на слузестите компании..Не знам ти какво чакаш.. Продавай жабоците и се бухай в тях..
                Last edited by Kiro; 14.05.2018, 13:31.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Наистина - защо по дяволите две страници вече поне - се занимавате с моята личност? Зная, че съм прочут, че съм така да се каже: кинозвездата на Инвесторът, ама така съсипвате дискусията в една полезна тема. Какво направих аз? - Според същността на темата, публикувах настоящият си борсов портфейл - поради същността на форумът, поради насочеността на темата, спрях се само до него - без да се занимавам да изчислявам други инвестиции.
                  Като цяло само Здравко отправи към мен реплика по същество - другото беше: бльъ-бльъ-бльъ-бльъ - най-вече от тия, дето обичат да си ги мерят - ама те колелца не рисуват - повечето.
                  Как някой не каза: "Напоследък си добавил и наблягаш на компанията Х - защо те кефи?" или: "Компанията Y е рискова - внимавай с нея." или: "Какви са очакванията ти за секторът Z че така му скачаш, защото за мене е надценен." или нещо таковата.

                  ....
                  пич, единственият, който си мери (каквото въобще има да мери) в тоя форум си ти. опитваш се да изкопчиш насоки само и само да се закачиш някъде и да се перчиш после с пършивите ти колелца. щеше да си жалък, ако не беше смешен. мир на душата ти!

                  Коментар


                  • Наистина - защо по дяволите две страници вече поне - се занимавате с моята личност? Зная, че съм прочут, че съм така да се каже: кинозвездата на Инвесторът, ама така съсипвате дискусията в една полезна тема. Какво направих аз? - Според същността на темата, публикувах настоящият си борсов портфейл - поради същността на форумът, поради насочеността на темата, спрях се само до него - без да се занимавам да изчислявам други инвестиции.
                    Като цяло само Здравко отправи към мен реплика по същество - другото беше: бльъ-бльъ-бльъ-бльъ - най-вече от тия, дето обичат да си ги мерят - ама те колелца не рисуват - повечето.
                    Как някой не каза: "Напоследък си добавил и наблягаш на компанията Х - защо те кефи?" или: "Компанията Y е рискова - внимавай с нея." или: "Какви са очакванията ти за секторът Z че така му скачаш, защото за мене е надценен." или нещо таковата.

                    Над 20 компании - и ужасно ного могъщи и не ного могъщи и умерено - толкова ли няма какво да се обсъжда по същество? Тодор Събев е прав - учениците ми се държат по-зряло от вас понякога.

                    Що не си измислите тема, в която да пишете специално за мене? Впрочем навремето имаше такава - по време на Войната на Клонираните.


                    Иначе от сутринта гледам - за мое неудоволствие - руските енергийни продължават нагоре - баси тъпото - няма ли Доналдът да измисли нещо да ги посрине временно? Ного е долно - да чакаш Лукойл например на 50 кинта, а тя да скокне на над 58 преди да си си купил
                    Last edited by Императорът; 14.05.2018, 12:00. Причина: Фрасни ги, Доналд, фрасни ги, Доналд.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                      Хора, тази тема за портфейли ли е или за деца? Обърках се...
                      certain behaviours could tell you much about the way people invest as well as family status

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Понякога тук става много весело..
                        Но по-често си е тъжно..

                        Коментар


                        • Понякога тук става много весело..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                            Хора, тази тема за портфейли ли е или за деца? Обърках се...
                            хахаха, не ама колегата сигурно иска да го пита дали ги учи и те да ближат златото като него

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                              Хора, тази тема за портфейли ли е или за деца? Обърках се...
                              Ми то инвеститорите и трейдърите се държат по - зле от деца. С основната разлика че децата имат въображение за разлика от възрасните.
                              Last edited by Todor Sabev; 14.05.2018, 10:20.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

                                Деца имаш ли?
                                Хора, тази тема за портфейли ли е или за деца? Обърках се...

                                Коментар

                                Working...
                                X