IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Е не, то в Софикс само половината ми влизат в забранителния лист така да се каже. И като гледам последните години добре съм се придържал към тях.
    Анджък де...Половината са ти в забранителния а другата половина в изчаквателния списък.....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      Демек, нямаш нищо на БФБ....
      Е не, то в Софикс само половината ми влизат в забранителния лист така да се каже. И като гледам последните години добре съм се придържал към тях.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Софикс без финансови компании, без адсици и без свързани с финансови компании. Увеличавам или намалявам някой от тях но в общи линии е това.
        Демек, нямаш нищо на БФБ....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
          Равен, пусни твоят портфейл!
          Софикс без финансови компании, без адсици и без свързани с финансови компании. Увеличавам или намалявам някой от тях но в общи линии е това.

          Коментар


          • Равен, пусни твоят портфейл!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
              Айде сега глупости! Защо ще купя нещо, което не смятам че ще поскъпва
              Хахаха, е не, смятам че добре правиш. Ама представи си да бе заложил само на един или два коня в които си напълно сигурен че ще скочат в пъти. Ето това вече би било увереност в скока и вяра че си хванал бога на ценните книжа за шлифера, или за хвърчащите му сандали.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                Гледам направил си си индексен фонд, очевидно очакваш че като цяло борсата ще расте доста, ама си нямаш идея от къде ще дойде растежа
                Айде сега глупости! Защо ще купя нещо, което не смятам че ще поскъпва

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                  Към момента е това, но не се оплаквам



                  Мнението има информационен характер и не е препоръка за търговия.
                  Гледам направил си си индексен фонд, очевидно очакваш че като цяло борсата ще расте доста, ама си нямаш идея от къде ще дойде растежа

                  Коментар


                  • Към момента е това, но не се оплаквам



                    Мнението има информационен характер и не е препоръка за търговия.
                    Attached Files

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                      Мариян Йорданов публикува интересна статия:

                      Имате ли списък с притежанията си и класирате ли ги по доходност и риск?

                      Статията ми припомни добрите стари времена, когато аз също имах списък с инвестициите си. От носталгия по доброто старо време, а също така и защото минаха страшно много години оттогава, реших, че мога спокойно да споделя част от инвестиционната си история и по-точно що за "глупости" съм правил през далечната 2008-ма година.

                      Ето линк: finances-2008.xlsx

                      Забавлявайте се и не ме съдете много строго за инвестиците ми от онова време! Бях млад, на всеки може да се случи!

                      Готино!!!!!

                      Коментар


                      • Мариян Йорданов публикува интересна статия:

                        Имате ли списък с притежанията си и класирате ли ги по доходност и риск?

                        Статията ми припомни добрите стари времена, когато аз също имах списък с инвестициите си. От носталгия по доброто старо време, а също така и защото минаха страшно много години оттогава, реших, че мога спокойно да споделя част от инвестиционната си история и по-точно що за "глупости" съм правил през далечната 2008-ма година.

                        Ето линк: finances-2008.xlsx

                        Забавлявайте се и не ме съдете много строго за инвестиците ми от онова време! Бях млад, на всеки може да се случи!
                        Last edited by ivandavidov; 15.03.2015, 19:09.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                          А твоят?
                          абе аз тука ако сгреша повече проблеми ще имам
                          Моя го превъртам в момента, не е готов ощИ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            портфейла на жената, нареден миналата седмица и управляван от мен е следния:
                            50% СОФАРМА
                            50% БРЕФ
                            А твоят?

                            Коментар


                            • портфейла на жената, нареден миналата седмица и управляван от мен е следния:
                              50% СОФАРМА
                              50% БРЕФ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Всъщност стойността на моят портфейл на БФБ не е паднала чувствително -
                                Tия минус >10% спрямо $ само за тая година къде ги слагаш в сметката ?

                                Аз още се хапя отзад че не намалих както се канех по кардинално бфб експозицията, все още 40% съм на нея.
                                Добре че 2/3 от авоарите ми са в $, ма можеше и повече....

                                Коментар

                                Working...
                                X