IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ауууу - това е ного яка картинка
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Ного произвеждат тия - баси - ако искат могат да напълнят Черно море с биричка... или поне Мраморно море.
      хммм

      destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

      Коментар


      • Първоначално изпратено от elkin Разгледай мнение
        след като ИнБев погълна Сабмилер , акциите ми изглеждат още по стабилни.
        http://www.investor.bg/novini/346/a/...paunda-203995/
        От доста време тези ги заглеждам - аз обичам биричка - а и американо-белгийците са важна част от портфейлът на един от добрите ни фондове.

        Ного произвеждат тия - баси - ако искат могат да напълнят Черно море с биричка... или поне Мраморно море.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от elkin Разгледай мнение
          iShares STOXX Europe 600 Food & Beverage UCITS ETF DE - 100%
          http://www.bloomberg.com/quote/SX3PEX:GR
          след като ИнБев погълна Сабмилер , акциите ми изглеждат още по стабилни.
          http://www.investor.bg/novini/346/a/...paunda-203995/
          Нека да изсмучим Земята , тя не ни е нужна.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
            това беше адресирано до него, не до теб
            Да, ако държа още акции в СФИ следващата година и денят ми е свободен, ще отида
            destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Та ние се видяхме с него.
              това беше адресирано до него, не до теб

              Коментар


              • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                Значи трябва да се видим на ОС на имотите ???
                Та ние се видяхме с него.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                  Секси, трънки..на мен ми мяза на мазен тлъст костенур..

                  Ей това е секси, не кат на нашия дебелак отрочето...

                  http://finviz.com/quote.ashx?t=MO&ty=c&ta=0&p=m
                  Не е тлъст мазен костенур, но по-скоро могъщ кит, който яде планктони.

                  А какво е това, дето си го пуснал - видя ли как вървят продажбите и печалбицата му? - Горе-долу не мръдат - само цената на акцията е скокнала, а и туканка:

                  http://www.boerse-frankfurt.de/en/eq...c+US02209S1033

                  нещо ми се разминават данните за дивидентецът.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                    И аз ще почна с колелцата, че с Императора започнаха да ни се засичат компании


                    Значи трябва да се видим на ОС на имотите ???

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                      И аз ще почна с колелцата, че с Императора започнаха да ни се засичат компании


                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                        Разбира се, че ще предпочетеш Allianz, защото компанията е по-секси.
                        Секси, трънки..на мен ми мяза на мазен тлъст костенур..

                        Ей това е секси, не кат на нашия дебелак отрочето...

                        http://finviz.com/quote.ashx?t=MO&ty=c&ta=0&p=m

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                          Чудех се дали да си взема Allianz или Munich Re, но в крайна сметка реших Alianz. Munich Re изглеждат малко по-добре с коефициентите и имат обратно изкупуване, но добрия резултат за H1 дойде благодарение на силния долар. Зa Q3 доларът не се представя толкова добре, така че не очаквам и толкова силни резултати за компанията
                          Разбира се, че ще предпочетеш Allianz, защото компанията е по-секси.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Аферим - ама то и изборът не е толкова голям - така че логическо да ни се засичат компании.
                            Чудех се дали да си взема Allianz или Munich Re, но в крайна сметка реших Alianz. Munich Re изглеждат малко по-добре с коефициентите и имат обратно изкупуване, но добрия резултат за H1 дойде благодарение на силния долар. Зa Q3 доларът не се представя толкова добре, така че не очаквам и толкова силни резултати за компанията
                            destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от puf paf Разгледай мнение
                              Buy - 6C4 - 500 x 1.365
                              Ще се окаже , че си остъргал дънцето
                              А защо никой не се похвали, че е продавач
                              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                              Коментар


                              • Аферим - ама то и изборът не е толкова голям - така че логическо да ни се засичат компании.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X