IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Електрически автомобили - как започват да влияят на пазарите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Kъде е бобчо, че ми липсва- оказа се че няма шевролет болт- има опел ампера, но друго е интересното Chevrolet Volt II 130 km on strome 800 km on benzin

    https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/d...6-5d56a7b1bee7

    Коментар


    • [QUOTE=petyob;n3384399]
      Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

      я кажи сега за електрическите ЛАДИ ?
      Ладите винаги са били електрически. Днешните автомобили са електронни. Четохте ли статията, че в Япония разработват летящи коли(дронове) които ще возят хора от покрив до покрив на сгради.
      Last edited by Krum Sokolov; 30.09.2018, 16:14.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
        Я някой компетентно д се изкаже- мъск ще гризне ли дървото
        https://www.blitz.bg/ikonomika/stras...ews630020.html

        Коментар


        • Я някой компетентно д се изкаже- мъск ще гризне ли дървото

          Коментар


          • [QUOTE=v_tin;n3384553]
            Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

            Na дръж, заповядай--------------- https://www.youtube.com/watch?v=U3VGTXt8NfY и теслата ----------- https://www.youtube.com/watch?v=QLxmhVy39-M

            Ако искаш има още само свиркай
            Клипче направено вътре в компанията и пуснато в youtube безплатно? Какви разходи са това, то е смешно. И майтапа е че съвсем безплатно се разпространява и шеърва между феновете и техните приятели, с което достига до огромна аудитория.
            А Елън Мъск всяко излизане пред публика прави шоу с огромен брой фенове, както Стив Джобс навремето, Джобс не е плащал реклами на айфон, не се плащат и сега, но айфона е абсолютен господар на пазара с 93% от цялата печалба в смартфон индустрията.

            Коментар


            • [QUOTE=v_tin;n3384553]
              Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

              Na дръж, заповядай--------------- https://www.youtube.com/watch?v=U3VGTXt8NfY и теслата ----------- https://www.youtube.com/watch?v=QLxmhVy39-M

              Ако искаш има още само свиркай
              Не че нещо, ама ако се гледа обективно - разходите които правят „традиционните“ авто производители за реклама спрямо продажбите в САЩ!!! Не ги чака добро бъдеще. Историята с Нокиа може и да не се повтори, но натам са тръгнали.



              Click image for larger version

Name:	COST.jpg
Views:	1
Size:	25.4 КБ
ID:	3384712 Click image for larger version

Name:	SALES.jpg
Views:	1
Size:	45.4 КБ
ID:	3384713

              Коментар


              • [QUOTE=BobyB;n3384400]
                Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                Не се втренчваме, ползваме я за пример за убийствено слаб маркетинг. . Т.е. някой хвърля милиарди за пропаганда по масмедии, много хора възхваляват марката, но не я купуват.
                А Епъл сега са номер едно не заради пропаганда и реклама. Къде сте виждали реклама на айфон по масмедиите? По тв, големи сайтове, вестници? Няма никъде, няма и реклами на Тесла. Никъде.
                Най-голямата ирония е че точно тези дето ги плюят, реално постоянно ги рекламират.
                Na дръж, заповядай--------------- https://www.youtube.com/watch?v=U3VGTXt8NfY и теслата ----------- https://www.youtube.com/watch?v=QLxmhVy39-M

                Ако искаш има още само свиркай

                Коментар


                • [QUOTE=BobyB;n3384400]
                  Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение


                  А Епъл сега са номер едно не заради пропаганда и реклама. Къде сте виждали реклама на айфон по масмедиите? По тв, големи сайтове, вестници? Няма никъде, няма и реклами на Тесла. Никъде.
                  Вече не им трябва реклама щото всеки ги знае. Новините постоянно говорят за НОВОТО АЙ-НЕЩО СИ, всички блогъри,техно сайтове и такива им правят ревюта и ала бала. Освен това тука как да видиш тяхна реклама кат бедните източно европейци не са точно тяхната таргет група, тука сме евтини андроидаджии дето поръчват Хуйвей от алибабато.

                  Коментар


                  • Не знам какво Вовата е подправил поста, но като му направих отговор(цитат) се получи до BobyB ..сори

                    Коментар


                    • [QUOTE=v_tin;n3384393]
                      Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                      Не разбирам какво ви прихваща всички да се втренчвате след всяко изречение в русия. Можеш ли да ми покажеш къде съм писал думата русия в мои постове- не можеш?? колко жалко

                      Ако си бях сложил снимка на марсианец пак ли щеше да пишеш за русия.

                      ТЕМАТА Е ЗА ЕЛ КОЛИТЕ, АКО ЗНАЕШ НЕЩО ПИШИ, АКО НЕ МЪЛЧИ - ще изглеждаш по умен
                      Не се втренчваме, ползваме я за пример за убийствено слаб маркетинг. . Т.е. някой хвърля милиарди за пропаганда по масмедии, много хора възхваляват марката, но не я купуват.
                      А Епъл сега са номер едно не заради пропаганда и реклама. Къде сте виждали реклама на айфон по масмедиите? По тв, големи сайтове, вестници? Няма никъде, няма и реклами на Тесла. Никъде.
                      Най-голямата ирония е че точно тези дето ги плюят, реално постоянно ги рекламират.

                      Коментар


                      • [QUOTE=v_tin;n3384393]
                        Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                        Не разбирам какво ви прихваща всички да се втренчвате след всяко изречение в русия. Можеш ли да ми покажеш къде съм писал думата русия в мои постове- не можеш?? колко жалко

                        Ако си бях сложил снимка на марсианец пак ли щеше да пишеш за русия.

                        ТЕМАТА Е ЗА ЕЛ КОЛИТЕ, АКО ЗНАЕШ НЕЩО ПИШИ, АКО НЕ МЪЛЧИ - ще изглеждаш по умен
                        я кажи сега за електрическите ЛАДИ ?

                        Коментар


                        • [QUOTE=BobyB;n3384292]
                          Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                          Това е изключително глупаво обяснение. Нали не мислиш, че Нокиа които бяха номер едно, нямат маркетинг? Или Гугъл, които държат лъвския дял от целия интернет маркетинг пазар?
                          Ако ставаше само с приказки, защо никой не иска да ходи в Русия например, като непрекъснато ни заливат с пропаганда колко били велики, как имало ред, цялата Менделеева таблица, дашни рускини и прочие
                          Дори и вие дето си лепите снимки на вожда, громите еврогейския съюз и американския империализъм и хвалите Русия далеч от самата Русия.
                          Не разбирам какво ви прихваща всички да се втренчвате след всяко изречение в русия. Можеш ли да ми покажеш къде съм писал думата русия в мои постове- не можеш?? колко жалко

                          Ако си бях сложил снимка на марсианец пак ли щеше да пишеш за русия.

                          ТЕМАТА Е ЗА ЕЛ КОЛИТЕ, АКО ЗНАЕШ НЕЩО ПИШИ, АКО НЕ МЪЛЧИ - ще изглеждаш по умен
                          Last edited by RUBLA; 26.09.2018, 18:29.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                            Колко емоции... После аз съм бил емоционален.
                            Хайде сега. Не „емоционален”е точната дума.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                              Когато всички съпреживявахме строителството на твоята къща, искрено и приятелски се старехме да бъдем полезни - кой с каквото може. Включвах се и аз според силите си. Ценях твоята откритост, откровеното споделяне на безценен опит в областта на право в строителството, проектиране, материали, технологии. Чувствах те като близък приятел.

                              Не знам кой и с какво точно те е обидил, но сега срещу мен седи друг човек. Зъл и заядлив, търсещ несъществуващи основания да нападне. Не съм чул ни една убедителна и ясна приказка и информация, която да обяснява причините, които те карат да се възприемаш като пострадал, репресирана жертва на отминали времена ... най-страшното нещо, което съм запомнил, че роднини висшисти някога са получавали по 300 лв заплата.

                              Емоцията е суверенна територия, чувстваш се така, както се чувстваш, обаче ти личи, че дори в тема за електромобили демонстрираш нездрави фиксации. Наред с казаните смислени и интересни неща, винаги и задължително търсиш зорлем и трескаво поводи и закачалки за да започнеш да се разправяш с омразни политически субекти. Това е тревожно, че и болестно.
                              Не ми е интересно, не желая да съм част от този разговор.
                              Потърси си някой друг да ти обясни защо цитираната статия е лобистка и защо мощността не се мери в киловатчасове.

                              Колко емоции... После аз съм бил емоционален.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                                Повтаряш фатална обреченост няколко пъти. Какво е фаталното в случая и защо трябва да се вълнувам от непригодността на руснаци и араби към еволюционните промени?.
                                Когато всички съпреживявахме строителството на твоята къща, искрено и приятелски се старехме да бъдем полезни - кой с каквото може. Включвах се и аз според силите си. Ценях твоята откритост, откровеното споделяне на безценен опит в областта на право в строителството, проектиране, материали, технологии. Чувствах те като близък приятел.

                                Не знам кой и с какво точно те е обидил, но сега срещу мен седи друг човек. Зъл и заядлив, търсещ несъществуващи основания да нападне. Не съм чул ни една убедителна и ясна приказка и информация, която да обяснява причините, които те карат да се възприемаш като пострадал, репресирана жертва на отминали времена ... най-страшното нещо, което съм запомнил, че роднини висшисти някога са получавали по 300 лв заплата.

                                Емоцията е суверенна територия, чувстваш се така, както се чувстваш, обаче ти личи, че дори в тема за електромобили демонстрираш нездрави фиксации. Наред с казаните смислени и интересни неща, винаги и задължително търсиш зорлем и трескаво поводи и закачалки за да започнеш да се разправяш с омразни политически субекти. Това е тревожно, че и болестно.
                                Не ми е интересно, не желая да съм част от този разговор.
                                Потърси си някой друг да ти обясни защо цитираната статия е лобистка и защо мощността не се мери в киловатчасове.


                                Last edited by nachev; 26.09.2018, 15:34.

                                Коментар

                                Working...
                                X