IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Електрически автомобили - как започват да влияят на пазарите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

    Айде пак: единицата за енергия е джаул.
    Няма друга единица за енергия.

    Милите ми енженери те,

    После що България е на това дередже.
    Сладуръ
    Е па лъжеш. Ако се гледа Система Интернационале (СИ), е джаул.
    Ала има и т.нар. „извънсистемни” единици, в случая, киловатчас, електронволт, ерг и т.н . Тоест, твоята лъжа е доказана. Друг пример: Скорост (на движение). Поначало, е метър в секунда. Ама има още километри в час, мм/год, относителни (Мах, скороста на светлината и т.н.). При всяко положение, обаче, първата производна на мощност по време, е втора производна на енергия (работа) по време, а не енергия или работа. Точно там, Трейдърко упорито държи да се дъни... Е, ако всички караха по „твоята техническа компетентност”, може още и по клоните да биха били. За радост, не са.
    По ел.колите, я да питам: Някой да има налични експериментални данни за дълготрайността на акумулаторните батерии на Тесла в брой цикли, а не търговските реклами? Все нещо някъде, трябва да се е понатрупало...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

      Колко джаула е колата ти. А бе какво става с тръмпеску, защо педалите от калифорния не искат стената
      Ето сега вече бъркаш мощност с енергия. Но на теб ти е простено.

      Ми педалите в Калифорния вече си имат стена, що да се охарчват за другите?
      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

        Бате Пешо утре само да е по слънчево ще снимам таблото и ще го сложа тук. Има си цифрички и пише 40КВ/ч произвежда в момента, за деня колко е произведено и откак е пуснато в експлоатация- някакви мегавати
        А ти вате добре си го написал.
        И понеже съм в добро настроение, да ти кажа, не обръщай много внимание на хора за които единицата за енергия е ватчас.

        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

          Малииии, спецеалисти,

          Ми не е ли джаул еденицата за енергия?
          Колко джаула е колата ти. А бе какво става с тръмпеску, защо педалите от калифорния не искат стената

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

            Мдямъ. Тук им хортуват за търговската. Що един джаул е една три хиляди и шестстотна от ватчаса.
            Айде пак: единицата за енергия е джаул.
            Няма друга единица за енергия.

            Милите ми енженери те,


            После що България е на това дередже.
            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар




            • Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                Малииии, спецеалисти,

                Ми не е ли джаул еденицата за енергия?
                Мдямъ. Тук им хортуват за търговската. Що един джаул е една три хиляди и шестстотна от ватчаса.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                  Пак се обърка дано утре оправиш нещата.Еденицата мярка за мощност е ват а за енергия ватчас.
                  Малииии, спецеалисти,

                  Ми не е ли джаул еденицата за енергия?
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                    Пак се обърка дано утре оправиш нещата.Еденицата мярка за мощност е ват а за енергия ватчас.
                    Утре ще оправим нещата

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                      Бате Пешо утре само да е по слънчево ще снимам таблото и ще го сложа тук. Има си цифрички и пише 40КВ/ч произвежда в момента, за деня колко е произведено и откак е пуснато в експлоатация- някакви мегавати
                      Пак се обърка дано утре оправиш нещата.Еденицата мярка за мощност е ват а за енергия ватчас.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                        Валентине бъркаш мощност и енергия.
                        Бате Пешо утре само да е по слънчево ще снимам таблото и ще го сложа тук. Има си цифрички и пише 40КВ/ч произвежда в момента, за деня колко е произведено и откак е пуснато в експлоатация- някакви мегавати

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                          Електричките голяма работа- наблизо до нас има един спортен комплекс и на покривите на сградите му са инсталирани панели, не знам колко са ама вчера беше слънчево и докато разхождах кучето погледнах дисплеят му- 40 киловата произвеждаше в момента, а за деня беше произвел 430 киловата- това около 4 ч следобед
                          Валентине бъркаш мощност и енергия.

                          Коментар


                          • Електричките голяма работа- наблизо до нас има един спортен комплекс и на покривите на сградите му са инсталирани панели, не знам колко са ама вчера беше слънчево и докато разхождах кучето погледнах дисплеят му- 40 киловата произвеждаше в момента, а за деня беше произвел 430 киловата- това около 4 ч следобед

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                              Нищо не каза. Звучиш като Измамника.

                              Продължава да е неясна причината да се изказваш за себе си в трето лице единствено число. Що т'ка бе, Миме?
                              Last edited by Pyramid; 19.02.2019, 15:20.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                                Нищо не каза. Звучиш като Измамника.

                                И това "нищо" беше достатъчно.
                                Екзекутиран е.

                                Коментар

                                Working...
                                X