IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Електрически автомобили - как започват да влияят на пазарите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от grisow Разгледай мнение
    А, да!
    Карал съм и ония блъскащи се електрически колички по панаирите.
    Бе май и билетчета си късал,

    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

      Аз пък съм карал електрокар и мотокар.Мотокара е класи над електрическия дръгел
      Бе може и каруца да си карал, кат те четем така,
      И нищо чудно да си я карал, А може и тя да ти се е видела по-арна от електрокара

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение
        Преди време на ЖП гарите имаше електрически шатъли от багажнато да вагоните за багаж.
        Тъй-тъй. Само как звучи, направо Космически.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от econo_miss Разгледай мнение
          За първи път влизам в темата. Имали пост на някой който вече е карал (и не само, но и поддържал) електричка (пълна). Интересно ми е да съпоставим цифрите. И по-добре да не намъкваме скритите теми за екология.
          Преди около седмица и нещо бях пестнал линк към белгийско-холандски форум на собственици на Тесла.S,X,3. Хората дават и доста цифри в коментарите си. Имат направени статистики на базата на даните от форума.

          Коментар


          • Преди време на ЖП гарите имаше електрически шатъли от багажнато да вагоните за багаж.

            Коментар


            • А, да!
              Карал съм и ония блъскащи се електрически колички по панаирите.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от grisow Разгледай мнение
                Возил съм се на тролейбус и на трамвай - добре е.
                Аз пък съм карал електрокар и мотокар.Мотокара е класи над електрическия дръгел

                Коментар


                • Първоначално изпратено от econo_miss Разгледай мнение
                  За първи път влизам в темата. Имали пост на някой който вече е карал (и не само, но и поддържал) електричка (пълна). Интересно ми е да съпоставим цифрите. И по-добре да не намъкваме скритите теми за екология.
                  Браузни по-назад - писал съм за електричка преди 18 години

                  Коментар


                  • У нас сме далеч от развита логистика (поддържаща структура) за що-годе автономно пътуване с електрическо ЛПС.
                    Има я в начални стадии в некои от богатите страни.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от grisow Разгледай мнение
                      Возил съм се на тролейбус и на трамвай - добре е.
                      Мухахахахахахаахахха

                      Коментар


                      • Возил съм се на тролейбус и на трамвай - добре е.

                        Коментар


                        • За първи път влизам в темата. Имали пост на някой който вече е карал (и не само, но и поддържал) електричка (пълна). Интересно ми е да съпоставим цифрите. И по-добре да не намъкваме скритите теми за екология.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от grisow Разгледай мнение


                            Нищо му няма на сайта ти. Почти не лъжат,
                            Забелязал съм непряко послъгване чрез премълчаване на необходими факти, но само когато между редовете хвалят или защитават Матушку Русь

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                              Недолюбвам източника, но фактите с доста по-интересни. Или какво стои зад продажбата на електрички в Норвегия.

                              https://www.rt.com/news/468342-norwa...ars-hypocrisy/
                              По целия свят е така:
                              https://en.m.wikipedia.org/wiki/Gove...ctric_vehicles


                              Нищо му няма на сайта ти. Почти не лъжат, за разлика от BBC, Гардиън и подобна сволач.

                              Коментар


                              • Мойто гледа, твойто мърда, 'начи...
                                По темата : Вчера мярнах из нета, Боко рекъл, че до 2030-та, едва ли не, щял да построи във всеки град зарядна станция за водород а, знайно е, водородът най-вървежен е за горивни клетки, респ., за електрички. Това би трябвало да значи, заявка за политическа власт на ГЕРБ още поне 11 години...А пазарите, в тяхна битност, вехнат...

                                Коментар

                                Working...
                                X