IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Електрически автомобили - как започват да влияят на пазарите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

    Е тука може да си поплачеш. Ще ти дам кърпичка. Хартиена.
    Я пак ни разкаци как производството и потреблението не са едновременен процес.Разкажи как момента на генерацията не съвпада с момента на търсене на тая мощност...в идеалния случай.Ще чета с интерес.Това да не е пак некоя твоя разработка дет работи успешно и дет ти завиждам за нея.Ха ха ха ха ха

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

      Е тука си гениален?Чудя се да се смея ли или да плача.Поне физика в седми клас не учи ли?
      Е тука може да си поплачеш. Ще ти дам кърпичка. Хартиена.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

        В идеалния случай дори, мо.ентът на генерация не съвпада с мо.ента на търсене на тази мощност. Отделно, идеалните случаи са такава Рядкост. И... какво правим?
        Е тука си гениален?Чудя се да се смея ли или да плача.Поне физика в седми клас не учи ли?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
          Ако ми позволите да наруша спокойствието на някои тук...

          Може ли?

          Може ли толкова къса памет?
          На всеки 7-8 месеца ли забравяте какво сме говорили ТУК за Норвегия? И отново почват манипулативните постове
          Норвегия ли? Какво Норвегия? Вече не е №1 по продажби на елетрички? Чудо голямо. Пък и пазарът там, в бройки, за цялата страна, е скромен. Щото населението малко. Отделно, че здравомислещи хора едва ли намират присъствието в разни класации за чак толкова важно. ТО (класирането, особено, като купувач, на каквото и да е), не може да е самоцел. Хората са го разбрали, драми няма.
          Last edited by Pyramid; 12.12.2019, 22:37.

          Коментар


          • Още тогава: преди няколко месеца излезе манипулативното заглавие за Норвегия и как тя "обърнала" пазарите...

            При данъчните преференции и пътни такси, от които се освобождават електромобилите - ПАК ХОРАТА, които искат да "преобърнат" пазарите СА ЕДИНИЦИ... Ми - както и да ги караш хората НА СИЛА ХУБОСТ НЕ СТАВА!

            В Норвегия си карат НОВИТЕ автомобили с двигатели с вътрешно горене и дори НЕ МИСЛЯТ "да подменят" - както някои тук бленуват... ))

            Ще "подменим", но защо точно аз да съм пръв? ))

            Не ни се дават 100 000 $, след което и да закъсваме в зимни условия..., май...

            Нека другите "подменят", а ние само ще чешем езици във форумите! )) /национална черта е тая - да бутаме другите напред в НЕЯСНОТО "светло" бъдеще.../ ))

            За Норвегия много може да се пише, как "подменяЛИ" двигателите... Манипулативно!

            Ето я картинката за Норвегия:

            Click image for larger version

Name:	2019.png
Views:	1
Size:	20.0 КБ
ID:	3524549


            Коментар


            • Ако ми позволите да наруша спокойствието на някои тук...

              Може ли?

              Може ли толкова къса памет?
              На всеки 7-8 месеца ли забравяте какво сме говорили ТУК за Норвегия? И отново почват манипулативните постове

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                Ей ти ще излезеш голям измамник- хайде нещо по просто- за колко време ще заредиш батерия 1000 милиампер часа от мрежата
                Разправям ви аз, че го няма с икономиката, вие не вярвате.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                  Измамник гледам прищяло ти се е нещо.Нямаш никакъв шанс просто ми е забавно и смешно.Продължавай да напиняш...мое изобретиш нещо
                  От теб? Нещо?
                  Нищо смислено не можеш да предложиш, „инж. Пеше”. Нищо.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                    В идеалния случай
                    За колко време ще заредиш 10Гвтч батерии от източник 10Гвт панели + 25% от 4Гвт вятър (че някой ще писне, ааама то има облаци ) ?

                    и напомнянка, за който е забравил
                    - горното е с напрактика нулеви разходи по генерацията сравнено с атом/тец
                    Ей ти ще излезеш голям измамник- хайде нещо по просто- за колко време ще заредиш батерия 1000 милиампер часа от мрежата

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                      В идеалния случай дори, мо.ентът на генерация не съвпада с мо.ента на търсене на тази мощност. Отделно, идеалните случаи са такава Рядкост. И... какво правим?
                      АААААААААА ще сложим батерии, а тях откъде ще зарежда

                      Затз колко киловата или мегавата трябва да е батерията която е способна да се зареди в един зимен ден от твоята установка?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                        Най-интресното е че нямаш никакви доазателсъваза мнимите ми „измами”, Нервен ли си, „инж.Пеше”?


                        ​​​​​
                        Измамник гледам прищяло ти се е нещо.Нямаш никакъв шанс просто ми е забавно и смешно.Продължавай да напиняш...мое изобретиш нещо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                          В идеалния случай
                          За колко време ще заредиш 10Гвтч батерии от източник 10Гвт панели + 25% от 4Гвт вятър (че някой ще писне, ааама то има облаци ) ?

                          и напомнянка, за който е забравил
                          - горното е с напрактика нулеви разходи по генерацията сравнено с атом/тец
                          В идеалния случай дори, мо.ентът на генерация не съвпада с мо.ента на търсене на тази мощност. Отделно, идеалните случаи са такава Рядкост. И... какво правим?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                            Ха ха измамник ставаш досаден
                            Най-интресното е че нямаш никакви доазателсъваза мнимите ми „измами”, Нервен ли си, „инж.Пеше”?


                            ​​​​​

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

                              В идеалния случай
                              За колко време ще заредиш 10Гвтч батерии от източник 10Гвт панели + 25% от 4Гвт вятър (че някой ще писне, ааама то има облаци ) ?

                              и напомнянка, за който е забравил
                              - горното е с напрактика нулеви разходи по генерацията сравнено с атом/тец
                              Ko стана братчед- офгрид кочина реализира ли

                              Коментар


                              • За сведение на пътниците https://www.businesswire.com/news/ho...Energy-Storage

                                https://energystorage.org/wp/wp-cont...mm_final-1.pdf
                                Last edited by satz; 12.12.2019, 16:44.

                                Коментар

                                Working...
                                X