IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Електрически автомобили - как започват да влияят на пазарите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не може да обвиним типичен милиардер от технологиите в человеколюбиви отклонения. Дерзае по пътя към Световното Ошмулване и това си е негов избор. ТЕСЛА СТАНА БАЛОН но, да му мислят акционерите.
    Горното нито променя, нито отменя факта на напредъка на електричките а, просто, дораздразва родните завистници. Да се оправят.
    Last edited by Pyramid; 05.02.2020, 19:47.

    Коментар



    • Саудитците продадоха акциите си в Tesla, защо?

      Прочети още на: https://www.dnes.bg/business/2020/02...-zashto.438132


      Това инфо е по-скоро за темата на Тесла, ама всеки си има своите лични разбирания за хигиена. Тази корпорация не е мой тип.
      Предпочитам тук.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
        Същото, което бях казал и аз преди няколко дни. Това със самодвиженето най-вероятно няма да стане скоро



        Скоро, колко да е скоро. До 2030 ще има доста автономни коли по пътищата. Мисля че Тесла още до 2-3 години ще стигнат до ниво 5, после е само въпрос на време да започнат да навлизат масово, просто икономическата сметка не излиза за досегашните коли. Заедно с гориво и поддръжка, заплата/ангажимент за шофьор са най-големият разход. Още тая година се очаква Мъск да представи батерия с живот 1 милион мили. Не е трудно да се досетиш за какво ще се ползва.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
          Начев, добре зная, че о
          Безимен, не съм юрист.
          И аз сам вече не знам какъв съм.
          Според жена ми съм непораснало момче със склонност към игри и играчки.

          Надявам се на снизходителност и ще призная, че от определен момент престанах да следя вашия спор с М-р Ед.
          Твърде обемист и специализиран е, надхвърля интересите и любопитството ми.

          Не харесвам компанията Тесла, дважди повече не харесвам Мъск. Никога не съм притежавал, употребявал техен продукт, акция, др.
          Възраженията ми са от съвсем друго естество, частично вече съм споделял, но мнението си е мое и не е интересно и важно за останалите.

          Да, ставаше дума за колективен иск. Нямах никаква идея, че и ти си засягал темата с това съдебно дело. Само по себе си, то не е нещо значително от финансова гледна точка. По-скоро гледам на него като на индикатор за състоянието на една технология (автономност).

          Коментар


          • Същото, което бях казал и аз преди няколко дни. Това със самодвиженето най-вероятно няма да стане скоро

            Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение
            Морган Стенли за Тесла


            Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
            Като цяло съм съгласен, макар че не ясно колко бързо ще се развият нещата. Специално самодвижещите се май няма да се появат много скоро въпреки големия напредък до сега.

            Но защо смяташ, че VW са от сигурните? Има ли конкретна причина?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


              Въпреки че си слаб психолог, можеш да разбереш поне това: нормално състояние е, човек да бъде: радостен, усмихнат, нещастен, изнервен...

              Да не би да съм засегнал приятелката / приятелят ти?

              Извинявам се на влюбената двойка! Ти можеш да го погалиш и целунеш, за да го успокоиш. На теб ти има доверие!
              ...И халюцинации...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                Тогава, остава загадка, що Ти си нервен.

                Въпреки че си слаб психолог, можеш да разбереш поне това: нормално състояние е, човек да бъде: радостен, усмихнат, нещастен, изнервен...

                Да не би да съм засегнал приятелката / приятелят ти?

                Извинявам се на влюбената двойка! Ти можеш да го погалиш и целунеш, за да го успокоиш. На теб ти има доверие!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                  Чувал съм да казват, че за фараоните /НЕлузъри/ - имало подготвени специализирани заведения, с високи стени и тихи алеи...
                  Тогава, остава загадка, що Ти си нервен.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                    Бих заменил зрителя с лузъръттт...


                    Чувал съм да казват, че за фараоните /НЕлузъри/ - имало подготвени специализирани заведения, с високи стени и тихи алеи...

                    Коментар


                    • Морган Стенли за Тесла

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение

                        И безимения се пробва с тази история, която хваща окото. Да не забравяме, че темата Тесла е като магнит за зрителя.
                        ...
                        Бих заменил зрителя с лузъръттт...

                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Начев, добре зная, че освен компетенциите ти в областта на Данъчното законодателство – имаш още и такива в Правото.

                          В тоя смисъл, ще ти припомня, че Законодателят предвижда възможност за обединяването на две /или повече/ заведени дела при ИДЕНТИЧНИ страни, или – при връзка в предмета на спора по делата.

                          /това преписах от ГПК/...

                          Значи: над 120 човека са подали иск в Щатите, за да търсят основателно правата си срещу компанията на Мъск /забравих как се казва джуджето/...

                          ВТОРИЯТ сериозен ФАКТ е този, който коментиращите „от другия бряг” – съзнателно пропускат!

                          ВСИЧКИ, НАД 120 заинтересувани и ОЩЕТЕНИ от Мъск – са подали исковете си, като цитират УНИКАЛНИЯТ VIN – код на СВОЯ електромобил.



                          Буди смях твърдението, че някакъв /идентифициран от кавала/ - блогър знаеЛ VIN – кода на 120 електромобила...

                          Доста дела заведоха и ощетени милиардери, но и огромни търговски вериги...

                          Доста ще се ръси от тук – на там Мъск за изгубени съдебни дела.


                          ПАри има бол! :)) Това не е проблем за него...

                          /но и китайският пазар му е в краката... .../ J)) Пак му завидЯХ!!! J))

                          .................................................. .............



                          Въпросът ми е: има ли някой в тоя форум, който да не знае – що е то УНИКАЛЕН VIN – код на ПРЕВОЗНОТО СРЕДСТВО?

                          Мисля, че тоя, с кавала – дори, ако и да цитира ТУК каруци - би трябвало да знае такива неща...

                          Коментар


                          • Тесла 900$

                            Tesla bear about the stock surge.

                            https://youtu.be/XQL6aHmm3dg

                            Обърнете внимания че тоя пич е песимист и дава таргет 350$. Като става въпрос за традиционните авто производители коментара е "Германците ще сменят фокуса и ще започнат да произвеждат електрички" рано или късно.

                            ​​​​

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                              Номерът тук е да погледнеш отвъд привидността!
                              Сам виждаш, че хипотезата с великата шофьорка присъства в отношението ми. До един момент точно това си мислех, но после престанах.

                              Материалът беше представен в Колела от К.Томов (не вярвам, че у нас има човек, който да разбира повече от автомобили) като илюстрация на дефектирал автопилот. Текстът зад кадър обясняваше, че заради такива събития около 120 ???? не се кълна в числото собственици на Тесла готвят огромен съдебен иск с/у компанията.
                              И безимения се пробва с тази история, която хваща окото. Да не забравяме, че темата Тесла е като магнит за зрителя.

                              Повтарям се но все пак е добре всичко да ясно, нали така? Един юнак който скъсява Тесла събира подписка от сто и няколко случая (подобни на този който си постнал) и подава заявление с молба да се разследва тесла. Такива опити се правят от всеки заинтересован (особено ако има финансов интерес). Нито е първият, нито ще е последният.

                              Кажи-речи същата ситуация, само дето не е с тесла

                              www.youtube.com/watch?v=br1m2awcIis

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение

                                Приятел в нужда се познава.

                                Ама ти сериозно ли мислиш че това е предизвикано от колата )) кАжи честно!

                                Шофьора(ката) вместо на спирачката се набира на газта и прави няколко дрифта
                                В последните кадри се вижда как светват стоповете на спирачка! После разбира се обвиняват колата

                                За всичко в колите на Тесла има логове. Кога си натиснал педала, кой педал точно и т.н сещаш се
                                Номерът тук е да погледнеш отвъд привидността!
                                Сам виждаш, че хипотезата с великата шофьорка присъства в отношението ми. До един момент точно това си мислех, но после престанах.

                                Материалът беше представен в Колела от К.Томов (не вярвам, че у нас има човек, който да разбира повече от автомобили) като илюстрация на дефектирал автопилот. Текстът зад кадър обясняваше, че заради такива събития около 120 ???? не се кълна в числото собственици на Тесла готвят огромен съдебен иск с/у компанията.

                                Коментар

                                Working...
                                X