IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Електрически автомобили - как започват да влияят на пазарите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение
    Хмм, тенденцията продължава:

    [ATTACH=CONFIG]n3700281[/ATTACH]
    Което е писано, ще стане.

    Коментар


    • Хмм, тенденцията продължава:

      Click image for larger version

Name:	Tsla.jpg
Views:	1
Size:	39.9 КБ
ID:	3700281

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

        Трамвай и тролей е ползувал, другото е лъжа
        Кой Ви излъга

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

          А.Вие кой модел електрическо превозно средство сте ползвали, за да имате мнение явно имате база на сравнение.Инъче другото е клеветничество
          Трамвай и тролей е ползувал, другото е лъжа

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            Айде се дърпаме - от Бургас до София? Аз от София ще тръгна и ще мина през Бургас за по напряко
            заяждате се

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

              Тесла Model S карам.А Вие?
              Айде се дърпаме - от Бургас до София? Аз от София ще тръгна и ще мина през Бургас за по напряко
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                За лодка ел. двигателче брои ли се?
                Ебава майката на акумулаторите - 3 нормални и 2 тягови съм преебал за 4-5 години активен риболов (200дни в годината). А пишките за УПС дето са 5-7Ач се отказах още на първото тролене - издържат под час
                г-н Бота-бъдете търпеливи-предстоят ПРЕКРАСНИ ВРЕМЕНА-плътността на акумолаторните батерии расте със всяка година.Както и КПД на солар.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

                  А.Вие кой модел електрическо превозно средство сте ползвали, за да имате мнение явно имате база на сравнение.Инъче другото е клеветничество
                  Тесла Model S карам.А Вие?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

                    доста по евтино и НЕИЗБЕЖНОТО бъдеще.за повече от година КОЙ модел 10000% електрическо превозно средство сте ползвали? за да имате мнение явно имате база на сравнение.другото е клеветничество
                    А.Вие кой модел електрическо превозно средство сте ползвали, за да имате мнение явно имате база на сравнение.Инъче другото е клеветничество

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                      Като добавиш и наемче на батерия 80 евра месечно, ще схванеш новия бизнес-модел За цоцане от лаламугите.
                      Ами че аз сега плащам по малко за бензин, около 60 евро нА месец за 2 коли, да кажем че имам грешка и с новите цени 80 евро, а сега за една кола 80 евро наем+ цената на еленергията

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                        Усещам как желанието за електрокола ми се изпарява като мартенски сняг през май
                        Като добавиш и наемче на батерия 80 евра месечно, ще схванеш новия бизнес-модел За цоцане от лаламугите.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

                          доста по евтино и НЕИЗБЕЖНОТО бъдеще.за повече от година КОЙ модел 10000% електрическо превозно средство сте ползвали? за да имате мнение явно имате база на сравнение.другото е клеветничество
                          За лодка ел. двигателче брои ли се?
                          Ебава майката на акумулаторите - 3 нормални и 2 тягови съм преебал за 4-5 години активен риболов (200дни в годината). А пишките за УПС дето са 5-7Ач се отказах още на първото тролене - издържат под час
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            нали по йофтино да караш електричка?
                            май май на най
                            доста по евтино и НЕИЗБЕЖНОТО бъдеще.за повече от година КОЙ модел 10000% електрическо превозно средство сте ползвали? за да имате мнение явно имате база на сравнение.другото е клеветничество

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

                              Желанието е едно ,финансовите възможности ДРУГО.Според мен ги БЪРКАТЕ.жестоко ги бъркате.
                              нали по йофтино да караш електричка?
                              май май на най
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                                Усещам как желанието за електрокола ми се изпарява като мартенски сняг през май
                                Желанието е едно ,финансовите възможности ДРУГО.Според мен ги БЪРКАТЕ.жестоко ги бъркате.

                                Коментар

                                Working...
                                X