IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Електрически автомобили - как започват да влияят на пазарите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

    Що да не стане? Я "колегата" ти как яко работи, изобретенията ги пляка през ден-два?

    Човекът ти обясни, че нямате шанс.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
      megamind, за батериите няма да стане работата, щастлив ли си ?
      Що да не стане? Я "колегата" ти как яко работи, изобретенията ги пляка през ден-два?

      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
        Piramid, да де ама не казва ландлорда къде е този човек произвеждащ литиевойонни батерии, наш сънародник.
        Ти да си видял тук някой да е правдив от тия тримата? Те или не разбраха, или специално отричат ( въпреки, че СА разбрали) новото и силното в концепцията, че тя неутрализира много от недостатъците на повечето системи, правейки ги по-приложими и безопасни, на база текущи състояние на електрохимията, им с което, и по-целесъобразно ел.задвицване с всяка от тях. Тези, в ада, сами себе си ще дърпат назад в казана.
        Last edited by Pyramid; 27.03.2021, 13:39.

        Коментар


        • Piramid, да де ама не казва ландлорда къде е този човек произвеждащ литиевойонни батерии, наш сънародник.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
            Какви батерии произвежда твоя познат, литиевойонни ли.
            Re1: Не теб имах предвид като лъжко, Дани. Микромозъчко имах предвид. Цяла България щеше да знае, АКО тук се произвеждаха литиево-йонни.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

              Благодаря.
              ТИ трябваше да докладваш, сладуръ.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                Имхотеп, по долу пише - някой в България произвежда батерии, но контакт няма с този човек. Момента със славата не е ясен - някой произвежда батерии за слава. По принцип не ги рециклират литиевите защото вложените суровини имат много ниска стойност, съответно печалбата от производството е сериозна. Търсенето на беден производител на батерии продължава, няма да е лесно. По надолу Арменския поп ни информира за изгодна сделка за електрички, не ни устройва защото парите ни са на по едри банкноти отколкото струва и не искаме да ги разваляме. Засега май друго няма за докладване.
                Благодаря.
                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Имхотеп, по долу пише - някой в България произвежда батерии, но контакт няма с този човек. Момента със славата не е ясен - някой произвежда батерии за слава. По принцип не ги рециклират литиевите защото вложените суровини имат много ниска стойност, съответно печалбата от производството е сериозна. Търсенето на беден производител на батерии продължава, няма да е лесно. По надолу Арменския поп ни информира за изгодна сделка за електрички, не ни устройва защото парите ни са на по едри банкноти отколкото струва и не искаме да ги разваляме. Засега май друго няма за докладване.
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                    Измамник докъде я докара,
                    Докладвай, де.

                    Коментар


                    • Измамник докъде я докара,
                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                        Какви батерии произвежда твоя познат, литиевойонни ли.
                        ...ей кога си личи, кой лъже. Т.е.отговорът му се очертава забавен.

                        Коментар


                        • Какви батерии произвежда твоя познат, литиевойонни ли.
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

                            Не е ясно, ТОЧНО на теб, за какво бих ти завидил...нито си ми на образованието, нито на парите, нито на личния живот, нито на имотите, за какво би завидил един щастлив и успял по неговите критерии човек на един ИЗМАМНИК, който всячески се стреми да приобрети парите на другите в неговите празни идеи? Кажи ми откъде накъде аз Инхотеп или Матеев бихме ти завидили за каквото и да било?
                            Изглежда, Висоцки пее тази песен за вас.
                             

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                              Нищо подобно, газ пикаеш от завист. А също, че не си в час с техниката, е ясно.
                              Не е ясно, ТОЧНО на теб, за какво бих ти завидил...нито си ми на образованието, нито на парите, нито на личния живот, нито на имотите, за какво би завидил един щастлив и успял по неговите критерии човек на един ИЗМАМНИК, който всячески се стреми да приобрети парите на другите в неговите празни идеи? Кажи ми откъде накъде аз Имхотеп или Матеев бихме ти завидили за каквото и да било?
                              Last edited by megamind; 26.03.2021, 22:49.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

                                Изобщо не съм щастлив, единствения български производител на батерии за фенерчета се беше преквалифицирал в производство на такива за ел. автомобили, показа ми лично листовете и се надяваше да пробие в Германия, щом той не е патентовал все още нищо там, остава нашия самозванец с голямо самочувствие и без никаква база да го направи. Тъжен съм, че можеше да се прославим в много иновативен продуккт и да изпреварим държави-тигри в Азия, но за съжаление съм реалист и знам с кой си имаме работа, не злорадствам да подчертая, реалист съм
                                Нищо подобно, газ пикаеш от завист. А също, че не си в час с техниката, е ясно.

                                Коментар

                                Working...
                                X