IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Електрически автомобили - как започват да влияят на пазарите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Сега се замислих че, на капацитета, при запазени потребление, увеличава службата на батерията побдва показателя: Намаляване дълбочината на разряда и увеличаване интервала между зарядите. Т.е., ако нашите електрокари, са с две батерии по 120kWh, и ги изразходват за една смяна,е ги зареждаме два пъти по-рядко с по два пъти повече енергия всеки път, т.е. -ако не бъдем максималисти и допуснем два пъти по-бързо снижаване на капацитета то, и след 3*живота на старите, ще разполагаме с повече енергия в поустарелите нови. Ами какво, яко е!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от grisow Разгледай мнение

      Да ме включиш, моля, в Нобеловата ти лекция в края, при благодарностите.
      Казвам се Грисов.
      Той да те включи ама имаш ли триста хиляди лева за членски внос?

      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от grisow Разгледай мнение
        Между другото, аз съм първият по време, който е споменал 20-80%_вия район като най-ефективен в смисъла на пренасяне на енергия при батериите с литий.
        https://batteryuniversity.com/learn/...ased_batteries

        Коментарите са хиляди, моят е под Vortex.
        2017 година.
        Ами тогава, идвай с назе на подиума, недей да скромничиш.
        Last edited by Pyramid; 01.04.2021, 17:43.

        Коментар


        • Между другото, аз съм първият по време, който е споменал 20-80%_вия район зареждане-разреждана като най-ефективен в смисъла на пренасяне на енергия при батериите с литий.
          https://batteryuniversity.com/learn/...ased_batteries

          Коментарите са хиляди, моят е под Vortex.
          2017 година.
          Last edited by grisow; 01.04.2021, 16:52.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от grisow Разгледай мнение

            Е защо? Той ти е съидейник, май?
            Най-малкото на Нобеловата лекция, след като представиш своите пробиви, трябва да споменеш и него в пробива? И той пробива.
            Той е на първи ред в цитатите, донт уори.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
              На първо място. Трейдърко не го ангажирам, като съ-наградоносец. Подмитането и подмиването, оставяме на комитета по посрещането.
              Е защо? Той ти е съидейник, май?
              Най-малкото на Нобеловата лекция, след като представиш своите пробиви, трябва да споменеш и него в пробива? И той пробива.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от grisow Разгледай мнение

                Да ме включиш, моля, в Нобеловата ти лекция в края, при благодарностите.
                Казвам се Грисов.
                На първо място. Трейдърко не го ангажирам, като съ-наградоносец. Подмитането и подмиването, оставяме на комитета по посрещането.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                  А, споко измислийме га: ПратИл съм им адреЗът нс гаража, да ми дойдуват зс Фръчваньето. И инчардж да връчвува - виден БГ търговец на перкопанели и даже, проектантин, со 3П.
                  Ей тъй нА, ги изненадАйми. Сите накупъ.
                  Да ме включиш, моля, в Нобеловата ти лекция в края, при благодарностите.
                  Казвам се Грисов.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от grisow Разгледай мнение

                    А, това е добре.
                    ​​​​​Но ценни указания е слабо казано. Нещо за Нобелова премия да мислите?
                    А, споко измислийме га: ПратИл съм им адреЗът на гаража, да ми дойдуват за Фръчваньето. И инчардж да връчвува - виден БГ търговец на перкопанели и даже, проектантин, со 3П.
                    Ей тъй нА, ги изненадАйми. Сите накупъ.
                    Last edited by Pyramid; 01.04.2021, 16:30.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                      Ами едва ли. По-скоро, ние им даваме О.Ц.У.
                      А, това е добре.
                      ​​​​​Но ценни указания е слабо казано. Нещо за Нобелова премия да мислите?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от grisow Разгледай мнение
                        Много учени и инженери по света ще загубят работата си заради вашите разработки тук. Жени, деца, самоубийства...
                        ​​​​​Имайте милост към тях!
                        Ами едва ли. По-скоро, ние им даваме О.Ц.У.

                        Коментар


                        • Много учени и инженери по света ще загубят работата си заради вашите разработки тук. Жени, деца, самоубийства...
                          ​​​​​Имайте милост към тях!

                          Коментар


                          • Импотех, така излиза , без да се хвалим сами както се казва.
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                              Те толкова разбират за какво иде реч, не са боклуци ами вярват че някой се грижи за тях да им направи добри батерии и на тях не им е работа да се напинят. Мъча се да ги светна по въпроса.
                              Сега, за Микромозъчко не знам но, и Матейко, и Импотецият, никак не са прости и разбират всичко. Затова, съм ги опознал като злонамерени а, това не са свестни хора. За напинянето...ами то, всеки папагал, повтаря чуждо и мрази тея, които не са папагали. Не се чуди.
                              Last edited by Pyramid; 01.04.2021, 16:06.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                                Те толкова разбират за какво иде реч, не са боклуци ами вярват че някой се грижи за тях да им направи добри батерии и на тях не им е работа да се напинят. Мъча се да ги светна по въпроса.
                                Ха-хаааа!
                                Оказва се че от квото и да било разбирате само вие двамата

                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X