IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Електрически автомобили - как започват да влияят на пазарите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

    Всички видяха, кой лъже, мами и обижда. Ти разбра ли, защо общият електролит е възможен? Ей, голяма услуга ми направи с това.
    Общият електролит НЕ Е ВЪЗМОЖЕН и това е поредната измислена от тебе простотия, плод на тоталното ти невежество. Ако на всяка една твоя простотия обръщах внимание и те оборвах, трябваше да си загубя живота да ти слугувам, защото простотиите ти са хиляди. Затова само се подсмихвам и си припомням факта на твоето БЕЗКРАЙНО НЕВЕЖЕСТВО.
    Last edited by Mateev; 28.04.2021, 19:18.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
      Жалък си ти, защото всички видяха как лъжеш и мамиш за неща, които са документирани, и под които стои твоят подпис. Припомни си приказката за лъжливото овчарче и не се сърди, че никой във форума не ти вярва на ежедневните лъжи, с които ни заливаш повече от 10 години.

      Не само лъжеш, но и обиждаш тези, които казват истината. Това пък се нарича лицемерие, граничещо с наглост.
      Всички видяха, кой лъже, мами и обижда. Ти разбра ли, защо общият електролит е възможен? Ей, голяма услуга ми направи с това.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
        А ето кратка справка за фирмите, в които участва, и които са действащи към днешна дата:

        ИННОВАТРИНИК: Капитал - 10 лв. Дялово Участие на Тодор - 100%. Счетоводна загуба по около 100 000 лева на година в продължение на няколко години. Задълженията на фирмата през последната 2016 г., в която има финансов отчет, са 71 000 лева. Капиталът е отрицателени в размер на -59 000 лева. Това в червено са сумите, която фирмата дължи на някого, от когото вероятно е взела заем. Като цяло дейноста на фирмата е абсолютен финансов провал в размер на над 300 000 лв., а за покриване на нейните задължения ще е необходим съдия изпълнител, когато кредиторите започнат да съдят Тодор.

        Инвин: Капитал - 2 лв. Дялово участие на Тодор - 100%. Един единствен счетоводен отчет през 2017 г., в който се декларира, че предприятието не извършва никаква дейност.

        ТЕХНОХИМ: Капитал 5000 лв. Дялово участие на Тодор - 2%. Средногодишна печалба на фирмата - 5000 лв., намаляваща през годините и стигаща до 1000 лв. през последната 2018-та година, от която печалба дела на Тодор е 20 лв.

        БИГРИ-21: Капитак 5000 лв. Дялово участие на Тодор - 60%. Има само един нулев счетоводен отчет през 2007 г. и от тогава пълно затъмнение.
        Ако не си внимавал ('ма то, кога ли внимаваш?) Задълженията на фирмата, която, е ЮЛ, са към нейния кредитор, т.е. към влелия парите за осъществяване на проекта. Кредитирах с лични средства и заеми от брат си и майка си. Неукоримо е. Одитът бе перфектен, МИ се издължи. С роднините си, съм се оправил сам но, дългове в подобни размери, нямам. Ръчни из банките, ако те допуснат. Въпросните 300000 лева, при положение, че си изградих неоценим актив (във вид на партньорства, контакти и т.н.) ти разрешавам да вярваш, каквото ти ще душата. Тях, можеш да ги смяташ, ако щеш, и за полет до Луната или за слизане под нивото ма Марианската падина. Фактът е, че съм жив и здрав и имам само 25 К дълг, но, трупам планини невидим за галфони ресурс. Предполагам, си чувал за т.нар."тъмна материя". Е, за теб, те са точно това.
        За 2-та % участие, те са във фирма на приятел. Трябваше подкрепа за един проект. Ъова можах, ъова сторих.ОНАЗИ Фирма в момента, не е активна, поради размествания на пазара но, и там, тези 2% са 100лв от уставния капитал. Човекът си работи през друга, щото, така е решил. Периодично, пием по кафе -той черпи - и не му се меся. За там нищо няма да ти обяснявам, щото, няма да разбереш.
        Накратко, не си наясно с много неща, и нямаш капацитета да станеш. Както не разбра едни простички батерии. "Аспирант" ли?
        - Лукова глава си ти екс."аспиранте".
        Last edited by Pyramid; 28.04.2021, 19:09.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
          ..... Жалък си, Матейко.......
          Жалък си ти, защото всички видяха как лъжеш и мамиш за неща, които са документирани, и под които стои твоят подпис. Припомни си приказката за лъжливото овчарче и не се сърди, че никой във форума не ти вярва на ежедневните лъжи, с които ни заливаш повече от 10 години.

          Не само лъжеш, но и обиждаш тези, които казват истината. Това пък се нарича лицемерие, граничещо с наглост.

          Last edited by Mateev; 28.04.2021, 19:02.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

            Значи, последно вписване 2013? Т.е., нищо НОВО оттогава? По Онова време, К.Чакъров щеше уж да съди БСП, пък после, влезе с тях в парламента и "нищо ново"? Жалък си, Матейко.
            Веднага обяснявам:
            По твоята "логика", и Коцето Чакъров е жив, щом не е отразен фактът на смъртта му през 2017-та в документи от 2013-та?
            Или пък, що не вземеш да патентоваш способ за предизвикване на безсмъртие, състоящ се в четене на стари, необновявани документи? Лично аз, ще гласувам "ЗА" Нобел на твое име. Пук да знаеш, колко поддръжници ще имаш, кандидати...
            Дребен проблем:
            - НЕ РАБОТИ.
            ДА ТИ ИМАМ АКЪЛА.
            Още ведъж повтарям като за олигофрени, че ИСТИНАТА Е В РЕГИСТЪРА, а не в това какви оправдания си измисляш и как сам си вярваш в тях. Като не ти харесва написаното в регистъра, ами промени го с по-актуално или въобще заличи партията/фирмата. Докато обаче не го поправиш това, каквото го пише в регистъра, то ще се смята за ГОЛАТА ИСТИНА.
            Last edited by Mateev; 28.04.2021, 18:58.

            Коментар


            • А ето кратка справка за фирмите, в които участва, и които са действащи към днешна дата:

              ИННОВАТРИНИК: Капитал - 10 лв. Дялово Участие на Тодор - 100%. Счетоводна загуба по около 100 000 лева на година в продължение на няколко години. Задълженията на фирмата през последната 2016 г., в която има финансов отчет, са 71 000 лева. Капиталът е отрицателен в размер на -59 000 лева. Това в червено са сумите, която фирмата дължи на някого, от когото вероятно е взела заем. Като цяло дейноста на фирмата е абсолютен финансов провал в размер на над 300 000 лв., а за покриване на нейните задължения ще е необходим съдия изпълнител, когато кредиторите започнат да съдят Тодор.

              Инвин: Капитал - 2 лв. Дялово участие на Тодор - 100%. Един единствен счетоводен отчет през 2017 г., в който се декларира, че предприятието не извършва никаква дейност.

              ТЕХНОХИМ: Капитал 5000 лв. Дялово участие на Тодор - 2%. Средногодишна печалба на фирмата - 5000 лв., намаляваща през годините и стигаща до 1000 лв. през последната 2018-та година, от която печалба дела на Тодор е 20 лв.

              БИГРИ-21: Капитал 5000 лв. Дялово участие на Тодор - 60%. Има само един нулев счетоводен отчет през 2007 г. и от тогава пълно затъмнение.
              Last edited by Mateev; 28.04.2021, 18:59.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                Регистър БУЛСТАТ
                ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ "СЪЮЗ НА КОМУНИСТИТЕ В БЪЛГАРИЯ"

                Код по БУЛСТАТ: 121052663
                Фирма, правна форма: ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ "СЪЮЗ НА КОМУНИСТИТЕ В БЪЛГАРИЯ" Политическа организация, юридическо лице, неправителствена организация, POLITICHESKA PARTIYA "SAYUZ NA KOMUNISTITE V BALGARIYA" POLITICHESKA ORGANIZATSIYA
                Фирмено дело: 13675/1995
                Решение: решение 0 от 1995 на Софийски градски съд, Регистър 10, Партида: 153, Том: 4, Стр: 68, на основание: Закон за политическите партии (ЗПП)
                Документ на последно вписване: решение от 24.07.2013, промяна на обстоятелства
                Адрес на седалище: Област София (столица), общ. Столична, с. Волуяк, п.код 1346, ул. ДРУЖБА № 43
                Тел.: сл. 02/9985238
                Статус: развиващ дейност

                Управители:
                Списък от 41 човека, сред които се мъдри и:
                ТОДОР ВЛАДИМИРОВ НЕСТОРОВ, БЪЛГАРИЯ (BGR) , ЕГН: ХХХХХХХХХХ, член на колективен орган на управление, длъжност: член

                Допълнителна информация:
                Вид колективен орган - Политически съвет
                Вид колективен орган - Централен съвет
                Източници на финансиране - приходи от членски вноски 100%
                Основен източник на финансиране - Приходи на неправителствени организации
                Състояние - развиващ дейност
                Форма на собственост - частна 100%
                Форма на счетоводно записване - едностранно счетоводство
                Институционален сектор - СЕКТОР НЕТЪРГОВСКИ ОРГАНИЗАЦИИ, ОБСЛУЖВАЩИ ДОМAКИНСТВАТА
                Национална отраслова класификация НКИД 2003 - 9132, Дейности на политически организации

                Данни от Националния осигурителен институт:
                Тука има таблица с броя на социално и броя на здравно осигурените хора, месец по месец до месец Юни 2019 г. Средно от името на партията през годините са се осигурявали 2 или 3 човека, като в последната година е бил само 1 човек.

                ПП: ЕГН-то аз го изтрих, но в действителност се мъдри в регистъра и може да го види всеки, който пожелае.
                Иначе партията си е активна, функционира, и управителният съвет си е такъв, какъвто е вписан, в това число и с наш Тодор в него.
                Значи, последно вписване 2013? Т.е., нищо НОВО оттогава? По Онова време, К.Чакъров щеше уж да съди БСП, пък после, влезе с тях в парламента и "нищо ново"? Жалък си, Матейко.
                Веднага обяснявам:
                По твоята "логика", и Коцето Чакъров е жив, щом не е отразен фактът на смъртта му през 2017-та в документи от 2013-та?
                Или пък, що не вземеш да патентоваш способ за предизвикване на безсмъртие, състоящ се в четене на стари, необновявани документи? Лично аз, ще гласувам "ЗА" Нобел на твое име. Пук да знаеш, колко поддръжници ще имаш, кандидати...
                Дребен проблем:
                - НЕ РАБОТИ.
                ​​​​​​​ДА ТИ ИМАМ АКЪЛА.
                Last edited by Pyramid; 28.04.2021, 18:38.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                  Това го кажи на Мъск, защото той не вярва на надежди и "обнадеждаващи" резултати.
                  Вярата винаги е Ирационална категория. И Мъск не е имунизиран срещу това.

                  Коментар


                  • Гледай ти! Тошето освен неграмотен измамник бил и комоне!


                    Ми то като се замисли човек, какво друго остава? Ако си измамник, то си и комоне, и обратното!

                    Е - явно е успял да гепи чужди пари да изхарчи, то тоя номер минава понякога, но само веднъж. От този момент насам за нашия човек всички врати са затворени.
                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                      Напротив, пусни ги тук.
                      Шоу мъст го он.
                      Регистър БУЛСТАТ
                      ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ "СЪЮЗ НА КОМУНИСТИТЕ В БЪЛГАРИЯ"

                      Код по БУЛСТАТ: 121052663
                      Фирма, правна форма: ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ "СЪЮЗ НА КОМУНИСТИТЕ В БЪЛГАРИЯ" Политическа организация, юридическо лице, неправителствена организация, POLITICHESKA PARTIYA "SAYUZ NA KOMUNISTITE V BALGARIYA" POLITICHESKA ORGANIZATSIYA
                      Фирмено дело: 13675/1995
                      Решение: решение 0 от 1995 на Софийски градски съд, Регистър 10, Партида: 153, Том: 4, Стр: 68, на основание: Закон за политическите партии (ЗПП)
                      Документ на последно вписване: решение от 24.07.2013, промяна на обстоятелства
                      Адрес на седалище: Област София (столица), общ. Столична, с. Волуяк, п.код 1346, ул. ДРУЖБА № 43
                      Тел.: сл. 02/9985238
                      Статус: развиващ дейност

                      Управители:
                      Списък от 41 човека, сред които се мъдри и:
                      ТОДОР ВЛАДИМИРОВ НЕСТОРОВ, БЪЛГАРИЯ (BGR) , ЕГН: ХХХХХХХХХХ, член на колективен орган на управление, длъжност: член

                      Допълнителна информация:
                      Вид колективен орган - Политически съвет
                      Вид колективен орган - Централен съвет
                      Източници на финансиране - приходи от членски вноски 100%
                      Основен източник на финансиране - Приходи на неправителствени организации
                      Състояние - развиващ дейност
                      Форма на собственост - частна 100%
                      Форма на счетоводно записване - едностранно счетоводство
                      Институционален сектор - СЕКТОР НЕТЪРГОВСКИ ОРГАНИЗАЦИИ, ОБСЛУЖВАЩИ ДОМAКИНСТВАТА
                      Национална отраслова класификация НКИД 2003 - 9132, Дейности на политически организации

                      Данни от Националния осигурителен институт:
                      Тука има таблица с броя на социално и броя на здравно осигурените хора, месец по месец до месец Юни 2019 г. Средно от името на партията през годините са се осигурявали 2 или 3 човека, като в последната година е бил само 1 човек.

                      ПП: ЕГН-то аз го изтрих, но в действителност се мъдри в регистъра и може да го види всеки, който пожелае.
                      Иначе партията си е активна, функционира, и управителният съвет си е такъв, какъвто е вписан, в това число и с наш Тодор в него.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                        Не ми се рови да събирам линкове но, в Интернет има достатъчно данни, че са обнадеждаващи резултатите.
                        Това го кажи на Мъск, защото той не вярва на надежди и "обнадеждаващи" резултати.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                          Продължаваш да лъжеш и мамиш във всеки един твой постинг, вместо просто да си напишеш ЕГН-то в Сиелата и да видиш каква публична информация има за тебе и твоите фирми. Тази информация не съм я измислял аз - ти си я давал, и после си забравил поради деменцията.

                          ПП: Искаш ли на ЛС да ти пратя някой от твоите документи или счетоводни отчети, за да не правим тука шоу в темата?
                          Напротив, пусни ги тук.
                          Шоу мъст го он.

                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                            Продължаваш да лъжеш и мамиш във всеки един твой постинг, вместо просто да си напишеш ЕГН-то в Сиелата и да видиш каква публична информация има за тебе и твоите фирми. Тази информация не съм я измислял аз - ти си я давал, и после си забравил поради деменцията.

                            ПП: Искаш ли на ЛС да ти пратя някой от твоите документи или счетоводни отчети, за да не правим тука шоу в темата?
                            Достатъчно си се компрометирал. Прави, каквото щеш.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                              1.ТР бе компрометиран от ГЕРБ (по-)миналата година.
                              2.60 хил.лева задължения, НИКОГА не съм имал. И мога да се обзаложа и да докажа с документи.
                              3.Не ми е известно ТР да се занимава с политически партии но, ако някой дължи да внася промени в обстоятелства, не е ли онзи, който се занимава с тях?
                              4.Пак някъде в "регистрите" беше извадил "компромат за Гаража" (ОНЯ СЪЩИЯ, ТИ ДА ВИДИШ!) Пък на посочения от ТЕБ адрес, няма нищо подобно.
                              Та, кого го гони СД "старческата деменция"....
                              Продължаваш да лъжеш и мамиш във всеки един твой постинг, вместо просто да си напишеш ЕГН-то в Сиелата и да видиш каква публична информация има за тебе и твоите фирми. Тази информация не съм я измислял аз - ти си я давал, и после си забравил поради деменцията.

                              ПП: Искаш ли на ЛС да ти пратя някой от твоите документи или счетоводни отчети, за да не правим тука шоу в темата?
                              Last edited by Mateev; 28.04.2021, 17:22.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                                Ако случайно не знаеш, което е вписано в Търговския регистър, то е голата истина. Ако има някаква промяна в обстоятелствата, тя трябва да се впише. Такова вписване обаче няма за партия "Съюз на комунистите в България", така че и до ден днешен съгласно закона ти си върл комунист, при това член на управляващия орган на партията.

                                Такова вписване няма и по твоите фирми след 2016-та година. Тоест съвсем си тръгнал през просото и не спазваш изискванията на закона, които са доста строги по отношение на икономическите субекти. Въпрос на време е това да ти се върне тъпкано. Колкото до 60-те хиляди лева задължения - към 2016-та година те са били точно толкова, и това е видно от счетоводните ти отчети. Така че недей да лъжеш за неща, които ги има черно на бяло в Търговския регистър.

                                Колкото до фирмата с жена си (или с друга роднина с твоята фамилия), такава е имало и е била с капитал 5000 лева. Ти си имал 60% дялово участие, а жената - 40%. Незнам старческа деменция ли те гони, след като аз и Търговския регистър знам повече неща за тебе отколкото знаеш ти самият. Или отново става въпрос за лъжа и измама, с каквито явно си откърмен.

                                ПП: Вместо да ме опонираш и да ме обиждаш за неща, които са голата истина, по-добре първо провери в Търговския регистър, за да си опресниш паметта и повече да не приказваш врели-некипели. А ако нещо не ти харесва в Търговския регистър, ами сърди се на себе си, че през годините не си правил вписвания с актуална информация.
                                1.ТР бе компрометиран от ГЕРБ (по-)миналата година.
                                2.60 хил.лева задължения, НИКОГА не съм имал. И мога да се обзаложа и да докажа с документи.
                                3.Не ми е известно ТР да се занимава с политически партии но, ако някой дължи да внася промени в обстоятелства, не е ли онзи, който се занимава с тях?
                                4.Пак някъде в "регистрите" беше извадил "компромат за Гаража" (ОНЯ СЪЩИЯ, ТИ ДА ВИДИШ!) Пък на посочения от ТЕБ адрес, няма нищо подобно.
                                Та, кого го гони СД "старческата деменция"....
                                Last edited by RUBLA; 28.04.2021, 16:55. Причина: Спазвайте добрия тон!

                                Коментар

                                Working...
                                X