IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Електрически автомобили - как започват да влияят на пазарите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

    Резултатите са важни. Но не е ли това смисълът на всяка дейност?

    Вярно е. Явно, М.резултати там не чака, затуи.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

      Чак пък. Матеев човекът, държи на резултатите, не може да е заради това. Да не си се нещо объркал?
      Резултатите са важни. Но не е ли това смисълът на всяка дейност?

      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Да се строи една единствена къща е много по скъпо отколкото фирма да строи една дузина едновременно, защото възможностите да осигури заетост и доходи на работниците е по добра. Паузите през които се чакат доставки, самите транспортни разходи са други . Нещо има в цените, може би фирмите биха могли да работят изграждане на малки централи ако цената за киловат пикова е доста по висока когато централата е малка. Същото нещо е и с монтажа на покрив или на земята. Някакви такива са причините.
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

          Искам резултати, няма как да ме обичат
          Чак пък. Матеев човекът, държи на резултатите, не може да е заради това. Да не си се нещо объркал?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

            Не разбираш. Малък си за тях, пък и се недолюбвате...
            Искам резултати, няма как да ме обичат

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

              ко мъкаш, дори не могат да измислят оферта с монтаж бре
              Не разбираш. Малък си за тях, пък и се недолюбвате...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                М?
                ко мъкаш, дори не могат да измислят оферта с монтаж бре

                Коментар


                • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                  Аз ако тръгна да предлагам повече, ще си взема немска фирма. Те оферти не могат да измислят българските, абсолютни палячовци
                  М?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                    Това нещо винаги е така много отдавна, първите произвеждвани устройства са с много дълг живот, после при масово производство почват да ги правят да се повреждат прекалено бързо. Странното е че са си разбивали брандовете по този начин производители които са от първите, въобще не е имало смисъл да произвеждат боклук, защото самите устройства са отпаднали като технология и са заменени от други. Тази работа е дето казват хората - луд умора няма, бездарието и дементноста намерили реализация дето се вика по този начин.
                    Най-добрите правят пробива, поемат посредствените, и завършват етапа бездарните. Същият момент и с ножчетата за бръснене. В момента, най-реномираната марка, се продава за същите пари но, с три пъти по-ниски качества, за да може, "НОВИЯТ ..., НАЙ-ДОБРОТО ЗА ЕДИН МЪЖ!" да излезе и да стъпи с три пъти по-висока цена. Филмът е гледан, гледан до втръсване.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                      redcretin, предложи им повече пари тогава на тези които ти отказват и да видиш че ще намериш кой да се хване да я направи.
                      Аз ако тръгна да предлагам повече, ще си взема немска фирма. Те оферти не могат да измислят българските, абсолютни палячовци

                      Коментар


                      • Това нещо винаги е така много отдавна, първите произвеждвани устройства са с много дълг живот, после при масово производство почват да ги правят да се повреждат прекалено бързо. Странното е че са си разбивали брандовете по този начин производители които са от първите, въобще не е имало смисъл да произвеждат боклук, защото самите устройства са отпаднали като технология и са заменени от други. Тази работа е дето казват хората - луд умора няма, бездарието и дементноста намерили реализация дето се вика по този начин.
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                          Силата на светлинния поток при диодите зависи от тока , а не от напрежението ...

                          Номера с байпас диода при тях няма да проработи, но ще проработи ако се сложи ценеров диод с напрежение, малко по-голямо от напрежението на светене (например 5V).

                          Нещо повече - LED лампите имат печатни платки вътре в себе си, така че слагането на ценери ще струва буквално центове като компоненти и като труд. Звучи просто невероятно никой да не се е сетил.
                          ЛЕД се отпушва от 1.2 до 3.6 В.
                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                            Вярно и охлаждането може да се пипне, има възможност да се направят да имат сносен живот. Просто целта е очевидно обратното да се случи и да горят. Много любопитно колко ли ще издържат ако се направят.
                            Виждал съм от първите, на 6-7 години, прясно изгорели. Изкарали са по над 35000 часа

                            Коментар


                            • redcretin, предложи им повече пари тогава на тези които ти отказват и да видиш че ще намериш кой да се хване да я направи.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                                Матейко в отговор на моят въпрос можеше да каже цената е така- дали ме устройва или не това засяга само мен. Но той казва че за по малка централа от 30киловата да не го търсят. Аз не че в близките 3-4 години ще тръгна да правя нещо, но наистина ме интересува някакъв пасивен доход
                                Абе аз съм с парите в ръка и до 30 киловата ме урежда - чети какво пиша, БГ бизнеса не го вълнува да бачка, вълнуват го грантове и схеми

                                Коментар

                                Working...
                                X