IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Електрически автомобили - как започват да влияят на пазарите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
    Не съм пращал нищо, но не е правилно като постъпка. Става въпрос за това че фотоволтаиците по покривите ги правели - панели в последователно свързани във верига и напрежения 400..700 волта. Пожарникарите отказват да гасят пожари, защото да поливаш нещо по което тече толкова високо напрежение е гарантиран токов удар за човека. Не могат да изключват тези инсталации, защото никой не предвижда това да може да се прави като ги изгражда. За това нещо си има решение
    Значи, какво нещо е невежеството, СТРАШНА РАБОТА. Това, с отказа от гасене, де. Отделно от това, че има табло: Изключваш, и -край. Таблата са на лесно достъпни места.

    Коментар


    • Как, те са толкова малко че няма как да повлияят в интерес на истината.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Не съм пращал нищо, но не е правилно като постъпка. Става въпрос за това че фотоволтаиците по покривите ги правели - панели в последователно свързани във верига и напрежения 400..700 волта. Пожарникарите отказват да гасят пожари, защото да поливаш нещо по което тече толкова високо напрежение е гарантиран токов удар за човека. Не могат да изключват тези инсталации, защото никой не предвижда това да може да се прави като ги изгражда. За това нещо си има решение
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
          А сега, градивно да видим, как влияят ел.мобилите на цената на електроенергията...
          Ами вижте де,

          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

            Кво стана супертрейдър, изпрати ли имейлите?

            Споко де. Смилил се е над вас.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
              Никакъв проблем не ми е да го изпратя на имейла на някоя китайска фирма, те ще ги произвеждат вие ще им ги купувате.
              Кво стана супертрейдър, изпрати ли имейлите?

              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • А сега, градивно да видим, как влияят ел.мобилите на цената на електроенергията...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                  Никакъв проблем не ми е да го изпратя на имейла на някоя китайска фирма, те ще ги произвеждат вие ще им ги купувате.
                  E тук вече вървиш по утъпкан път. Изма... вече писа на Радев, Ердоган, Мъск....
                  Ти освен на тях може да пишеш и на сидзипин
                  А защо не и на кимченун?

                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                    Доколкото знам той си произвежда и без вас.
                    А като гледам, чак толкоз интелектуални продукти не му трябват, та ще се наложи сами да се оправяте.

                    ...Адвокате, адвокате!

                    Коментар


                    • Никакъв проблем не ми е да го изпратя на имейла на някоя китайска фирма, те ще ги произвеждат вие ще им ги купувате.
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                        M само губи и той, като коментирахме соларните и високите напрежения заради инвертирите, нещо не ми харесаха и се оказва че не само на мен а и на пожарникарите. Та имам идея какво да се добави и М би могъл да го произвежда. Обаче то се прави работа с хора със сериозно отношение.
                        Доколкото знам той си произвежда и без вас.
                        А като гледам, чак толкоз интелектуални продукти не му трябват, та ще се наложи сами да се оправяте.

                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • M само губи и той, като коментирахме соларните и високите напрежения заради инвертирите, нещо не ми харесаха и се оказва че не само на мен а и на пожарникарите. Та имам идея какво да се добави и М би могъл да го произвежда. Обаче то се прави работа с хора със сериозно отношение.
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                            Уточнявам: Освен Импо..., още и безименният mikomi..., Мате..., Лор... и т.н. хейтъри. Цялата тази палитра, е "някъде там" но, голЯм прАз
                            Според развитието на продажбите се вижда че Изма... лапа големия праз.

                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                              Не са със сигурност, тези контейнери може да са пълни с цолови тръби, но не и с топлообменници. Сам каза като се сложи един класически топлообменник, тип автомобилен радиатор на изхода на една турбина ще я запуши и нищо няма да стане защото няма пропускливост и ще задържа налягането.
                              Нищо де, нека има и топлообменници. Все едно, нямат пустата функционалност, нито ефикасност. Ако ще, и да залеят света. Той (и така, и иначе), познава мнооого боклуци, още един или сто, все тая.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                                Изглежда Изма... са го прецакали с тръбичката. Вчера говорих с един на пристанището, разправям му 'абе много контейнери бе!' И той казва 'абе китайците са направили нещо за под. мифката, за спестяване, и ще наводнят пазара'


                                Уточнявам: Освен Импо..., още и безименният mikomi..., Мате..., Лор... и т.н. хейтъри. Цялата тази палитра, е "някъде там" но, голЯм прАз

                                Коментар

                                Working...
                                X