IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

В какво да инвестирам малко пари за да се увеличат?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

    Това са пълни глупости ама пълни.Няма как да направиш пари с ум и знания.Легендите са едно реалностите са друго.....Ма не пречи да вярваш в разни митове и легенди
    Ти от тия със "златните ръце" дето цял живот работят на някой експлоататор ли си?
    "Няма как да направиш пари с ум и знания" това ли е мантрата с която оправдаваш неуспехите и положението си?

    Аз познавам доста богати хора и всичките до един са си направили парите с ум и знания.

    Късмета никога не е излишен, но ако нямаш ум и знания, успеха и парите си заминават много бързо.
    FinancialMarkets.Zone

    Коментар


    • Първоначално изпратено от diletant Разгледай мнение
      Всички богати хора са направили парите си с ум и знания. Прецени дали имаш първото и заложи на второто! Успех!
      Това са пълни глупости ама пълни.Няма как да направиш пари с ум и знания.Легендите са едно реалностите са друго.....Ма не пречи да вярваш в разни митове и легенди

      Коментар


      • Всички богати хора са направили парите си с ум и знания. Прецени дали имаш първото и заложи на второто! Успех!

        Коментар


        • С мачове съм пробвал и хазарт преди години не мисля да се набутвам с пари повече,така че всякакви такива предложения отпадат,
          нямам жена , не мисля да давам пари за почивка, не ходя на почивки,
          а относно жените, нямам нищо против тях но не мисля,че трябва да им се плащат пари и да се считат за труженички, и през тоя път съм минал и не ми е нужен още опит,имал съм приятелка която беше с мен само заради $$$.
          Това с пропадналите оборотни акции ми се струва добре,само,дето не знам къде да ги намеря.... и брокерите ще ме съсипят от такси и други глупости , някой работил ли е със binary options?
          Стават ли за нещо или е шега работа и лесно си губиш парите?
          Иначе ще ви кажа как увеличавам парите си в момента,
          инвестирам по различни проекти
          и с някаква мижава инвестиция на проект може да направя и 200 може и 500-600лв но проектите са ми много малко понеже имам малко частни клиенти, също и от внос на стоки печеля някакви пари, но не е много доходно,
          А с билетите пробвах още като излязоха инвестирахме аз и приятел 2000лв
          само по 2лв сме печели макс и ги регистрирахме всичките онлайн пълна скръб а с тото знам приятели от години играят 10-20години само губят,
          макс 3ка да ударят,
          в коя валута да ги инвестирам паунда тръгна надолу, очакваше се долара скочи нагоре,Тръмп го избраха за президент ,а даваха на Хилари над 99% ,аз въпреки всички социолози набарах големия коефицент на Тръмп, но хазарта не е решение.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
            Приятелю, на първо време вземи и препрочети една книга, която сигурен съм че си чел или най-малкото са ти я чели като малък. Авторът е Карло Колоди, а книгата се казва "Приключенията на Пинокио". Обърни внимание на главата, в която Лисицата и Котаракът обещават да направят главния герой богат за нула време в Страната на глупците... Прочети я пак и помисли добре върху написаното. С уважение и пожелания за успех!
            Много поучителна история,прочетох я току що да си я припомня

            Коментар


            • Давай.Винаги Печалба.
              http://kuftence.com/%D0%BA%D0%B0%D0%...0%D0%B7%D0%BD/

              Коментар


              • Първоначално изпратено от lenovo Разгледай мнение
                Здравейте, и весели празници момчета,
                да ви попитам искам много в какво да инвестирам 5 бона, така,че да се увеличат,
                мислех си за акции в борсата или нещо подобно ,но не разбирам грам от това нещо, пък и чувам малко дивиденти дават по 1-2$ на акция това е направо смешно,
                дайте някакви идей и съвети
                Ще се радвам да ми кажете най-оптималния вариянт.
                Вкарай ги в пропаднали оборотни акции. Може да се повдигнат при общо движение нагоре. Кои са пропаднали акции? Чиято цена е под левче, падат към момента надолу, което ще рече, че вероятно някой излиза, за да купува надигнали се акции. После ги слагаш под шапка, духаш на шапката за късмет и след година вдигаш шапката. Отдоле може да има чер хайвер, а може и коричка леб. Ако е само залък пак захлупваш. И така докато не спечелиш или не се откажеш.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lenovo Разгледай мнение
                  Здравейте, и весели празници момчета,
                  да ви попитам искам много в какво да инвестирам 5 бона, така,че да се увеличат,
                  мислех си за акции в борсата или нещо подобно ,но не разбирам грам от това нещо, пък и чувам малко дивиденти дават по 1-2$ на акция това е направо смешно,
                  дайте някакви идей и съвети
                  Ще се радвам да ми кажете най-оптималния вариянт.
                  Здрасти,
                  Мойто мнение (афкорс НЕ Е ИНВЕСТИЦЬОННА ПРЕПОРЪКА) е :
                  кУпи златО (физическо)
                  или заведи жената на курорт нейде по света.

                  Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    Момъкът пита сериозно, а вие се гаврите с него. Не е хубаво това.
                    Взе ми думите от устата. Стига сте се гаврили с момчето бе .

                    Момче - ако ти се играе с акции ама нищо не разбираш - сложи паричките във фонда на Софикс и забрави за тях за година-две. Демек не ги пипай, само наблюдавай. Фонда инвестира в акции от индекса Софикс, които са едни от най-големите и ликвидни акции на борсата. Бъди готов обаче и да загубиш 50% от парите ако пазара тръгне на зле. Иначе ако си едни 10-15% нагоре на година си добре.

                    И НЕДЕЙ да играеш на форекс или на инструменти с ливъридж. Така точно за седмица ще изгубиш всичките си пари. Гаранция.
                    Last edited by aleks262; 13.12.2016, 13:51.
                    Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                    Коментар


                    • Момъкът пита сериозно, а вие се гаврите с него. Не е хубаво това.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                        Профукай ги по леки жени...поне ше ти остане хубав спомен , от всяко дуго начинание споменът почти винаги горчи !
                        Със сигурност ще му остане спомен, а може и "още нещо"... Но за него сега - лекарства колкото щеш.
                        Vanitas vanitatum...

                        Коментар


                        • Приятелю, на първо време вземи и препрочети една книга, която сигурен съм че си чел или най-малкото са ти я чели като малък. Авторът е Карло Колоди, а книгата се казва "Приключенията на Пинокио". Обърни внимание на главата, в която Лисицата и Котаракът обещават да направят главния герой богат за нула време в Страната на глупците... Прочети я пак и помисли добре върху написаното. С уважение и пожелания за успех!
                          Vanitas vanitatum...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                            Профукай ги по леки жени...поне ше ти остане хубав спомен , !
                            +10000000000000000000000000000000000

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lenovo Разгледай мнение
                              Здравейте, и весели празници момчета,
                              да ви попитам искам много в какво да инвестирам 5 бона, така,че да се увеличат,
                              мислех си за акции в борсата или нещо подобно ,но не разбирам грам от това нещо, пък и чувам малко дивиденти дават по 1-2$ на акция това е направо смешно,
                              дайте някакви идей и съвети
                              Ще се радвам да ми кажете най-оптималния вариянт.
                              купи си металотърсач.повече не казвам...

                              Коментар


                              • Тези теми са много забавни. Каквото и да се попита, колкото форумци има, толкова различни мнения могат да се напишат.

                                Адмирации за всеки желаещ, който мисли сериозно за финансите си, а не разчита единствено на буркан(банк) или само в скобите. Добре е да се прочете малко, основни знания да се придобият, за да разбере кандидат инвеститора, в коя посока е най - добре според неговия профил и очакавния да вложи средства. При нежелание или липса на време да се отворят книги, може да се прочетат поне публикации в блоговете на някои колеги, на разбираем език са или да се прибегне до услугите на инвестиционен консултант, който да резюмира по - важното.

                                Желание да има!


                                Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.
                                Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                                Коментар

                                Working...
                                X