IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изгоден потребителски кредит?! Има ли такъв?!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
    Щях да се учудя бакшиш да пропусне да обясни какво ще направи ако е на власт хахахаха
    еми сигурно щех да свърша кат Кенедито ако бех на власт ..... щото демократи евроатлантици и натовци немаше да виреят съшо и такива наркобарони дет лекуват по болниците в Булгаристан

    тряят само 3-4 взвода като тези и държавата е готова за 1 седмица, стегната, спретната с работеща съдебна система и правосъдие, всичко ток и жица без педали, еврогейски ценности и бандюги .....

    Last edited by michaelis12; 22.06.2016, 13:55.

    Коментар


    • Ех михалчо, михалчо ....

      Щях да се учудя бакшиш да пропусне да обясни какво ще направи ако е на власт хахахаха

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
        .
        еми за кво да ги раним тея дерибеи у банките кат тоя Хрмъмпръцян Арменския тъпунгер дет е завършил химия ама по партийна линия го напрайли банкер Една путка майна никви кредити и той сам ше клекне барабар с всичката банкова пасмина, като не взимаш свалят. В Япония как е?, даже ги гонят хората по улицата да взимат кредити ама ония кат не взимат и кредита нищо не ти струва ...... значи зависи все пак от хората. Защо в Джапония е така - щото бачкат по 24ч. - защо при нас не е така ?!? - защото ние си бараме меча по цял ден и само ревем, че няма пари. Еми неможе да имаш пари без да работиш. Ако работеха в България всички като в Китай или Япония нямаше да имат нужда от кредити .....
        Last edited by michaelis12; 22.06.2016, 09:08.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Econlav Разгледай мнение
          Бъди спокоен, аз знам какво се прави и какво не, но в момента обсъждаме темата за кредитирането. Нали така нека не набъркваме всичко останало, което могат да правят. И все пак за българските мишоци кредитирането е изключително важно.
          а това е лошо, за жилище разбирам макар, че не бих съветвал хората да взимат жилищен кредит на 7% за 25г. при положение, че лихвата е 0%. За друго кредит ако съм на власт бих го забранил със закон !!! Особено да се взимат кредити от разни чужди банки в България, също и забрана когато някой неможе да си изплати посредата на срока кредита и да му взимат и жилището и вноските(лихви, обслужвания) платени до момента. Ако на някой му се случи това нещо банката трябва да е задължена да му върне 90% от парите (лихви, вноски, обслужвания, etc.) тъй като тя е взела жилището Неможе някой да плаща 15г. да го изгонят от работа и да му вземат и жилището и да пие една студена вода дет е плащал тези 15г. На банките също трбява да е забранено да инвестират за собствена сметка както и да спекулират. Банката трябва да е там само за разпределяне и издаване на платежно средство (пари) и абсолютно нищо повече
          Също и тези online кредитни тъпотии без поръчители незнам си кво да се забранят със закон, заложни къщи etc. etc.
          Last edited by michaelis12; 22.06.2016, 09:02.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
            незнам неразбирам единственото което знам е, че заеми не теглим, колкот има - толкоз
            .
            Attached Files
            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              Темата е приключена, затова аз мога да си кажа мнението...

              Татко ( лека му пръст) беше финансист и ме е научил едно....

              Да живея според доходите си и никога да не тегля заеми....
              .
              Attached Files
              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                Момчето е учило економикс и нема инструментариум да разбере какво му говориш.... в момента банките се занимават със всичко друго, но не и с кредитиране. Кредитирането е само етикет, който прикрива банковския произвол
                Бъди спокоен, аз знам какво се прави и какво не, но в момента обсъждаме темата за кредитирането. Нали така нека не набъркваме всичко останало, което могат да правят. И все пак за българските мишоци кредитирането е изключително важно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                  абе младеж аз ти говоря за съвсем друга планета ти ми говориш за Сашка Васева ..... аз ви обяснявам, че нямаме никаква нужда от тея кръвопийци ти ми говориш за печеливши били и "клиентите искали били" - пълни глупости ...... незнам кой с кеф отива да плаща застраховка и тегли кредити от банка сиреч си слага въжето на шията ....
                  Аз говоря за твоя реален труд срещу моя реален труд (споделена търговия между хората) не ни треа неккъв посредник банка или застраховка която да създава нещо си от въздуха и да ми претендира с тва. Че и после да ти вземе това за което ти си въртял колелото е на кво основание
                  Момчето е учило економикс и нема инструментариум да разбере какво му говориш.... в момента банките се занимават със всичко друго, но не и с кредитиране. Кредитирането е само етикет, който прикрива банковския произвол

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kony Разгледай мнение
                    Неразбираеми са не действията на банкерите, а на държавните ни институции, които налагат и следят за спазване на правилата- а такива явно няма. Къде са директорите, УС и регионалните мениджъри на фалиралите през 1996г.банки - вече са забравени Първа частна банка, Търговска и спестовна банка, Елитбанк, Минералбанк, Балканбанк /другите не си ги спомням/. След 10 години ще е забравена и КТБ, пак без виновни. А бюджета, т.е.моите данъци ще изплащат тези дългове и пак и пак и пак...
                    Ми така е и в Хамерика, там му викат национализации на загубите на банкерите... БНБ е робовладелчески офис, а ТБ са част от робовладелческата инфраструктура.. А кой данъкоплатец ще одрусат дали хамериканския или нашенския, на робовладелците им е все тая

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Econlav Разгледай мнение
                      Не съм казал, че някой го прави с кеф, а с нужда и идея за нещо. То не ходя до магазина за храна с кеф като знам, че ще оставя 50 лева ама трябва да го направя. Наистина без да плащам всичко е много сладко ама никъде не дават така.
                      Ама няма идея за нищо, кредит за кво ?!? На теб ти трябват средства за обмяна който някой ше ти ги приеме. Еми свърши нещо ти за мене и аз за тебе и не ни треат никви кредити и застраховки Застраховка само в Папуа Нова България само там се краде като полудяло ако отидеш в някоя Американска Колония като Германия там не се краде като при нас.
                      Трябва хората да минем на споделен кредит (credit clustering) аз взимам кредит от всички вас и ви го връщам на всички вас не на банката. Банката е излишен middle man който само пие кръвта на хората. По този начин благосъстоянието се разпределя между хората не между Пеевски и Първанов да речем. Т.е. такива индивиди ше станат излишни както и банката която може да служи само за хъб разпределител на парите и нищо повече.
                      Last edited by michaelis12; 21.06.2016, 22:21.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                        абе младеж аз ти говоря за съвсем друга планета ти ми говориш за Сашка Васева ..... аз ви обяснявам, че нямаме никаква нужда от тея кръвопийци ти ми говориш за печеливши били и "клиентите искали били" - пълни глупости ...... незнам кой с кеф отива да плаща застраховка и тегли кредити от банка сиреч си слага въжето на шията ....
                        Не съм казал, че някой го прави с кеф, а с нужда и идея за нещо. То не ходя до магазина за храна с кеф като знам, че ще оставя 50 лева ама трябва да го направя. Наистина без да плащам всичко е много сладко ама никъде не дават така.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Econlav Разгледай мнение
                          Щом са печеливши значи има клиенти, щом има клиенти значи има нещо което продават и клиентите го искат. Това, че напоследък целият свят е тръгнал в различна посока е отделен въпрос. Да, не обичам кредити, овърдрафти и т.н. , но понякога могат да ти спасят задника или да те дръпнат с 10 крачки пред другите. Понякога ни трябва ликвидност, друг път искаме да зарадваме някого или себе си. Какво не можеш да разбереш в това?
                          абе младеж аз ти говоря за съвсем друга планета ти ми говориш за Сашка Васева ..... аз ви обяснявам, че нямаме никаква нужда от тея кръвопийци ти ми говориш за печеливши били и "клиентите искали били" - пълни глупости ...... незнам кой с кеф отива да плаща застраховка и тегли кредити от банка сиреч си слага въжето на шията ....
                          Аз говоря за твоя реален труд срещу моя реален труд (споделена търговия между хората) не ни треа неккъв посредник банка или застраховка която да създава нещо си от въздуха и да ми претендира с тва. Че и после да ти вземе това за което ти си въртял колелото е на кво основание
                          Last edited by michaelis12; 21.06.2016, 22:08.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Econlav Разгледай мнение
                            Не ама като за 1 месец на 4ма от приятелите ти им откраднат колите, ще разбереш, че е редно да си направиш застраховка за да не изгориш напълно.
                            зависи от колата. ако нова и от висок клас няма как да минеш без застраховка. ама моята е на 10 години от среден клас и не виждам смисъл да се набутвам

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                              Стига агитация бе колега. Не се ли умори.Не виждаш ли че никой не ти се връзва
                              Не ама като за 1 месец на 4ма от приятелите ти им откраднат колите, ще разбереш, че е редно да си направиш застраховка за да не изгориш напълно.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Повечето хора осъзнават колко са нужни застрахователите, едва когато е твърде късно. Ако Кучев ми доведе поне един болен от рачец, който не иска да си има Best Doctors, осигуряваща му лечение за 2 МБ в най-елитните болници на света, ще го черпя пура.
                                Стига агитация бе колега. Не се ли умори.Не виждаш ли че никой не ти се връзва

                                Коментар

                                Working...
                                X