IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИП Бенчмарк

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Еми гледам карол 0.55 % елана 0.6 % , бенча 0.7% ... в тая криза ясно че трябва да се плащат заплати и бонуси, ама от години е ясно че търгуването с чуждестрани брокери на чужди борси е много по-евтино ( и там има много повече и по-качествени компании) .. примерно 4Е такса при 1000Е сделка си е 0.4% ...

    Уважаеми господа от всички ИП , трябва да работите за привличане на клиенти, а вие реално ни гоните .. Всеки си прави сметка и вие и ние ... на далавера съм новите ми спестявания да ги насочвам към борсите от ЕС и САЩ, отколкото към БФБ ...

    Ако искате да вържете бюджета - махнете скъпите коли, лесните секретарки на шефовете .... , лъскавите офиси май не може без тях, че няма как да ловите шарани, като мен .... ама таксите трябва да падат - ето през тази година конкуренцията в САЩ свали таксите на 0$ ( нула) при сделки ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Treidar Разгледай мнение
      Нова Тарифа влиза в сила от 15.05.2020 г.
      https://www.benchmark.bg/news_item.php?id=389
      Кръвопийци вампирясали! Да им приседне дано!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

        Вие сте луди
        Дали са срок да избягат и без това малцината им клиенти.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Treidar Разгледай мнение
          Нова Тарифа влиза в сила от 15.05.2020 г.
          https://www.benchmark.bg/news_item.php?id=389
          Вие сте луди

          Коментар


          • Нова Тарифа влиза в сила от 15.05.2020 г.
            https://www.benchmark.bg/news_item.php?id=389

            Коментар


            • За пореден път тази година Бенч-а ми превеждат дивиденти с дни преди Елана. Лятото си мислех, че е заради отпуските - те се оправдаваха с грешка на ЦД, но забавянето продължава!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Shadow1 Разгледай мнение
                От 25 юли 2018 влизат в сила нови условия за търгувия с разни инструменти наложени от ЕС според Бенчмарк, в моя случай търгувам сребро и ливъриджа намаля от 40 на 10:1, а нивото на автоматично затваряне на позиции става от 30 на 50% от сметката, за маржина нищо не прочетох но щом са почнали и него няма да пропуснат да вдигнат. Това заедно с високите суапове на бенчмарк и мисля да се преместя на AxiTrader, какви проблеми бих срещнал при такова прехвърляне и ми е чудно дали и Axitrader ще ми наложат подобни условия след като съм европейски гражданин ? Мога да ги питам и тях през сайта им но знам че тук ще изтъкнете всеки възможен проблем който бих могъл да срещна, че даже и 1-2 невъзможни нищо чудно, та затова тук питам.
                Тия не стават за нищо. Заливат нета с реклами за демо сметки и като се вържеш ти звънят да ти се карат що си я отворил тая сметка

                Коментар


                • Чувал ли си за красавицата от еееевровизия
                  хяхяхяхяххяхяхях

                  Коментар


                  • От 25 юли 2018 влизат в сила нови условия за търгувия с разни инструменти наложени от ЕС според Бенчмарк, в моя случай търгувам сребро и ливъриджа намаля от 40 на 10:1, а нивото на автоматично затваряне на позиции става от 30 на 50% от сметката, за маржина нищо не прочетох но щом са почнали и него няма да пропуснат да вдигнат. Това заедно с високите суапове на бенчмарк и мисля да се преместя на AxiTrader, какви проблеми бих срещнал при такова прехвърляне и ми е чудно дали и Axitrader ще ми наложат подобни условия след като съм европейски гражданин ? Мога да ги питам и тях през сайта им но знам че тук ще изтъкнете всеки възможен проблем който бих могъл да срещна, че даже и 1-2 невъзможни нищо чудно, та затова тук питам.
                    Last edited by Shadow1; 18.06.2018, 22:12.

                    Коментар


                    • АБЕ ВИЕ ЗНАЕТЕ ЛИ ЧЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

                      КРАСАВИЦИТЕ ОТ БЕНЧМААААРК ДЕТО СПЕЧЕЛИХА ЕВРОВИЗИЯТА ЩЕЛИ ДА ПРАВЯТ СЪСТЕЗАНИЕ ОТ 28 МАЙ НАТАТЪК . КАКВО ЛИ ЩЕ СЕ СЛУЧВА ЧЕ БАШ ТОГАВА ЩЕЛИ ДА ПРАВЯТ СЪСТЕЗАНИЕ КРАСАВИЦИТЕ . ХЪХЪХЪЪХЪХЪХЪХЪХЪХЪХЪХЪХЪХЪХЪЪ

                      Коментар


                      • И да не кажат, че само хейтим... В момента вече може да се ползва и Уеб и Андроид платформата.

                        Коментар


                        • В общи линии освен различията в празниците със швабите, т.е. един почивен ден се дублира като цяло с втори у нас или обратното, то можем да добавим и някоя чистачка, сигурност, която 3 дни няма оправия и т.н. Може да добавяте на воля.

                          Коментар


                          • Платформата BG Trader временно не работи поради профилактика на сървърите, свързана с подобряването на сигурността. Работим приоритетно по завършване на процеса. Извиняваме се за причиненото неудобство.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
                              От петък след 16:30 се появи проблема, и все още не е отстранен.
                              Все си мислех, че е класиката - рано сабале чистачката опънала някой кабел.
                              А то трети ден не могат да свършат това, за което се предполага, че са създадени...

                              Коментар


                              • От петък след 16:30 се появи проблема, и все още не е отстранен.

                                Коментар

                                Working...
                                X