IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИП Бенчмарк

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    Ефокс 2....при сделка от 3 ,3 к в евро удрям минималната такса...от 3 евро...супер комисионна...
    За на вън си имам ИБ и от там не мърдам може би при Дегиро .Но съм доволен от ИБ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

      Колега,платформата е Ефокс 2 и там са тези цитираните 0,35 и 0,09 % иначе ако отидеш в офиса им да я пускаш...
      На мен ако ми поискат такива цени като по горе посочените забравям за БФБ ,
      То бива наглост ама за какво ни ликвидност нищо няма .
      Утре ще имам яснота поне от 3 Ип

      Коментар


      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
        Ей тъкмо ми стана интересно на БФБ и ИП веднага гледат ни изгонят
        Ефокс 2....при сделка от 3 ,3 к в евро удрям минималната такса...от 3 евро...супер комисионна...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
          Всички са си плюли в устите. Имало е май видео-връзка.

          Уведомяваме Ви, че на 02.04.2019г. ЕВРО-ФИНАНС АД прие нова Тарифа за таксите и комисионите на ИП ЕВРО-ФИНАНС АД по операциите с клиенти. Новата Тарифа ще влезе в сила от 07.05.2019г.

          Чл. 1.Сделки с акции, права, компенсаторни инструменти и други на БФБАД*
          За сделка на стойност до 10 000 лева1.50%
          За сделка на стойност от 10 000 до 50 000 лева1.00%
          За сделка на стойност над 50 000 левапо договоряне
          Минимум5 лв. на изпълнена поръчка
          Колега,платформата е Ефокс 2 и там са тези цитираните 0,35 и 0,09 % иначе ако отидеш в офиса им да я пускаш...

          Коментар


          • Ей тъкмо ми стана интересно на БФБ и ИП веднага гледат ни изгонят

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
              Всички са си плюли в устите. Имало е май видео-връзка.

              Уведомяваме Ви, че на 02.04.2019г. ЕВРО-ФИНАНС АД прие нова Тарифа за таксите и комисионите на ИП ЕВРО-ФИНАНС АД по операциите с клиенти. Новата Тарифа ще влезе в сила от 07.05.2019г.

              Чл. 1.Сделки с акции, права, компенсаторни инструменти и други на БФБАД*
              За сделка на стойност до 10 000 лева1.50%
              За сделка на стойност от 10 000 до 50 000 лева1.00%
              За сделка на стойност над 50 000 левапо договоряне
              Минимум5 лв. на изпълнена поръчка
              Ми като е така

              A tomar por culo!
              Пазари бол !

              Коментар


              • Всички са си плюли в устите. Имало е май видео-връзка.

                Уведомяваме Ви, че на 02.04.2019г. ЕВРО-ФИНАНС АД прие нова Тарифа за таксите и комисионите на ИП ЕВРО-ФИНАНС АД по операциите с клиенти. Новата Тарифа ще влезе в сила от 07.05.2019г.

                Чл. 1.Сделки с акции, права, компенсаторни инструменти и други на БФБАД*
                За сделка на стойност до 10 000 лева1.50%
                За сделка на стойност от 10 000 до 50 000 лева1.00%
                За сделка на стойност над 50 000 левапо договоряне
                Минимум5 лв. на изпълнена поръчка

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                  Еврофинанс.. БФБ-
                  .0,35 % и най малко 2 лв сделка ДАХ-0,09% и най малко 3 евро сделка...
                  Благодаря за инфото .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dancho_o Разгледай мнение
                    Аз не бих се изместил, тъй като таксите при различните инвестиционни посредници може да се каже едни и същи.
                    Като гледам таксите при ИБ или Дегиро и почвам да се чудя какво наистина се търгува на БФБ .Както и да е, при кой Ип да се преместим ,за сега Каролци ми изглеждат добре
                    Last edited by lobos; 13.04.2020, 18:05.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dancho_o Разгледай мнение
                      Аз не бих се изместил, тъй като таксите при различните инвестиционни посредници може да се каже едни и същи.
                      Еврофинанс.. БФБ-
                      .0,35 % и най малко 2 лв сделка ДАХ-0,09% и най малко 3 евро сделка...

                      Коментар


                      • Аз не бих се изместил, тъй като таксите при различните инвестиционни посредници може да се каже, че са едни и същи.
                        Last edited by dancho_o; 13.04.2020, 21:05.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dancho_o Разгледай мнение
                          Таксите за попечителство на пари и на ценни книжа се вдигат двойно, но стават колкото са например в Елана.
                          Тези приложения, които ги има постоянно трябва да се обновяват и за да работят трябва постоянна поддръжка, което изисква средства. Трябват пари за заплати на брокери, счетоводители, обслужващ персонал на каса, връзка с клиенти...
                          Ти сериозен ли си? Колко пъти от както е пуснато това приложение има ъпдейти. Постоянно има бъгове и все ми обясняват как да съм ползвал инсталационната версия. Абе за какво ми е тая инсталационна версия като 0% от времето си съм пред компа през работно време, и айде пробвай на служебен комп да сложиш някоя външна програма. Идеята е ясна не искат да падат под определена сума и намаляващите клиенти ги карат да вдигат комисионите за останалите при тях, вместо да привлекат нови за по-ниски комисиони и да са доволни на същите суми които биха получили.

                          Коментар


                          • MXN търгуват ли го вече в бенчмарка?

                            Коментар


                            • Таксите за попечителство на пари и на ценни книжа се вдигат двойно, но стават колкото са например в Елана.
                              Тези приложения, които ги има постоянно трябва да се обновяват и за да работят трябва постоянна поддръжка, което изисква средства. Трябват пари за заплати на брокери, счетоводители, обслужващ персонал на каса, връзка с клиенти...

                              Коментар


                              • Остави комисионата, ами и такса попечителство на пари и на ценни книжа се вдига ДВОЙНО - ще местя портфейла 100% преди 15 май, когато влиза в сила новата тарифа! Омрързна ми всяка година да ми вдигат таксата и аз да казвам, то не е много.

                                Коментар

                                Working...
                                X