IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.10.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от cops Разгледай мнение
    На икономика и енергетика.А Олигарски на финансиите
    А, ами той Олигарски не беше ли седераст на времето. Що ще сега при комуноидите ???
    Баба ме научи на много неща.
    tnm

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
      Ми той този Овчаров, на какво беше министър по време на триглавата ламя ???
      На икономика и енергетика.А Олигарски на финансиите
      Силата на свободата е в смелостта да казваш истината. Смелостта е двигателя на развитието и нейната липса е предпоставка на регреса.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dosadnik_3 Разгледай мнение
        Същия, са е директор при дружката на Боцо I Тиквувсеогряващий, Валентин Златев. Да не би да си учуден случайно ?
        Ми той този Овчаров, на какво беше министър по време на триглавата ламя ???
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
          Кой Овчаров, дето беше министър на енергетиката при Жан Виденов ли ???
          Същия, са е директор при дружката на Боцо I Тиквувсеогряващий, Валентин Златев. Да не би да си учуден случайно ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
            Mонти никой няма да пипне монополите.В България всяко правителство се договаря с тях.Последния пример е Овчаров в Лукойл.Ще се бори с дружката си Валентин Златев ли?
            Кой Овчаров, дето беше министър на енергетиката при Жан Виденов ли ???
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
              То да беше само с обещания. И бая разстрели е имало покрай обещанията
              Имало е, и са ще има . Добре че си имам бункер. После като минат ексцесиите, ще излезна на бел кон и ще ви управлявам

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dosadnik_3 Разгледай мнение
                Ма избори се печелят с пари бе, Баце С какво да се печелят, с голи обещания ли ? Да, другарите ги спечелиха изборите 47ма година само с едни голи обещания, ма все пак зад тези обещания стоеше армията на "Мустакатия"
                То да беше само с обещания. И бая разстрели е имало покрай обещанията
                Баба ме научи на много неща.
                tnm

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  ГЕРБ е подготвил 100 милиона за евро изборите и някави платени писачи тук да ми пеят колко е велик Баце...
                  :
                  Ма избори се печелят с пари бе, Баце С какво да се печелят, с голи обещания ли ? Да, другарите ги спечелиха изборите 47ма година само с едни голи обещания, ма все пак зад тези обещания стоеше армията на "Мустакатия"

                  Коментар




                  • Добър е, не може да му се отрече. И в дудуците е добър

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      Мамка ти ще уволни ли Дудуков след днешния резил при Dick-off?
                      Защо така смяташ..
                      За мен това ще е успешен политически проект...
                      Работи там където ГЕРБ е силен и има откъде да вземе гласове... който разачорани от Боце ще отидат към него...
                      Вече е взел поне 100 средни кадри на ГЕРБ...
                      Той няма да работи в София ,но в провинцията... е на 70 %...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                        Мамка ти ще уволни ли Дудуков след днешния резил при Dick-off?
                        Къде видя резил ? Няма резил, всичко върви по план - важното е мислещите и кадърните все повече да се отчайват от политиците и да не гласуват, че да ни излиза по евтино пазаруването на цигански гласове

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dosadnik_3 Разгледай мнение
                          Бунтове ? Къде видя бунтове ? Организирахме отново строго режисиран сеир, щото сметнахме, че зрелището ще ни излезе много по-евтино от това, да хвърлим по некой комат хлеб на народа Сега скоро се гласиме пак да организираме и режисираме, защото ако народа постои още месец два без сеир, може наистина да се вдигне на бунт, а това не е убаво
                          Мамка ти ще уволни ли Дудуков след днешния резил при Dick-off?
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                            Деляне, какво мислиш за февруарските бунтове ???
                            Бунтове ? Къде видя бунтове ? Организирахме отново строго режисиран сеир, щото сметнахме, че зрелището ще ни излезе много по-евтино от това, да хвърлим по некой комат хлеб на народа Сега скоро се гласиме пак да организираме и режисираме, защото ако народа постои още месец два без сеир, може наистина да се вдигне на бунт, а това не е убаво

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dosadnik_3 Разгледай мнение
                              Знаят, ама народа обича да има драма, да има зрелище. Щото ако го няма, ще погледне в паницата, ще види, че е празна и после може да ни спретнат некой нов 9ти септември
                              Деляне, какво мислиш за февруарските бунтове ???
                              Баба ме научи на много неща.
                              tnm

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                                Те не знаят ли, че ти имаш най много пари и вестници ???
                                Знаят, ама народа обича да има драма, да има зрелище. Щото ако го няма, ще погледне в паницата, ще види, че е празна и после може да ни спретнат некой нов 9ти септември

                                Коментар

                                Working...
                                X