IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.10.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
    Снижи се да не ядеш дървото! Досадния е в положение да не разбира свойството и значението,......ама ти си си башка бизнесмен и собственик, ще пострадаш ако си вреш гагата.
    Ако си любител на неприятности, първите 4 цифри от твоят единен номер ми стигат. Ще те обременя.
    Приятел те приемам обаче и ще те поздравя с някоя готина песен в съответната тема.
    Лорде, че аз съм у форумо от първия ден. При всякаква политическа паплач. Ако ме бамнат - здраве... Не могат ме върна. По първите четЪр цифри ще ми намериш оная работа в гащите. Първите две са ми 69, да го имаш изпредвид
    За песньовката - мерсим

    Коментар


    • Сашо Диков - кой дава пари на ТВ7? Бареков: Колко пари дава Бойко на Нова?

      /Поглед.инфо/ Водещият Сашо Диков показа копия от документи, които на пръв поглед опровергават журналиста-политик Николай Бареков по отношение на твърденията му за аферата с гръцкия имот на президента Росен Плевнелиев. Това стана в предаването му ДикOff по "Нова телевизия", гост на което бе самият Бареков.

      Според тях парите за къщата в Халкидики са били преведени по банков път - през месец октомври 2007 г. - общо 750 хиляди евро. Както е известно, Бареков от своя страна лансира в обществото други документи, според които тези пари са били преведени в брой.

      Двамата размениха остри думи. Бареков изрази съмнение, че документите са автентични. Диков му отвърна, че те са от същото място, от което и неговите - от данъчните власти на Гърция. Той обяви: "Тези документи нищо не доказват. Ако успееш да докажеш, че е така, печелиш приза за адвокат на президента, ти се справяш по-добре от адвокат", каза той иронично.

      Диков от своя страна заяви, че Тв7, която изнесе данни за имотите на Плевнелиев, прави "поръчкови разследвания".

      "Кой плаща на Тв7?", попита Сашо Диков. "Кой плаща за всичките разследвания, за базата". "Колко пари дава Бойко Борисов на "Нова"?", не му остана длъжен Николай Бареков, допълвайки, че лидерът на ГЕРБ ходел само в Нова телевизия и му се задавали удобни въпроси. "Пиехте ли ли шампанско с Плевнелиев тук?", допълни Бареков. Сашо Диков му отвърна: "Не и в студиото".

      По-рано двамата си размениха закачки за външния вид:

      "Върнал си си формата, бях ти направил забележка, че си се позапуснал. Сега трябва да ти кажа, че си добре - имаш младо гадже, чета по вестниците", каза Бареков. Самият Диков обяви, че тези статии са "неверни".

      Преди това Диков го приветства за "красива девойка, руса, 175 см" (очевидно намеквайки за нова дама в обкръжението му). Бареков каза: "Да, винаги жените около мен са такива", без да дава повече подробности по въпроса.

      ВСЕ СЛУГИ НА ОЛИГАРСИ И МУТРИ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от robert Разгледай мнение
        Мокри сънища !
        и Чунчо ДОСАДНИК веднага се включи.
        Не разбрахте ли царството на бОКО СВЪРШИ!
        Разбрахме бре !!! Нали за това плюем комунистите. Боко не го плюем щото падна вече
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Дон Карлос Разгледай мнение
          Мая Манолова в пандиза!

          ПП. И да каже кое "птиче" й пошушна за Костинброд. Точно на нея - богоизбраната.
          Мокри сънища !
          и Чунчо ДОСАДНИК веднага се включи.
          Не разбрахте ли царството на бОКО СВЪРШИ!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
            Снижи се да не ядеш дървото! Досадния е в положение да не разбира свойството и значението,......ама ти си си башка бизнесмен и собственик, ще пострадаш ако си вреш гагата.
            Ако си любител на неприятности, първите 4 цифри от твоят единен номер ми стигат. Ще те обременя.
            Приятел те приемам обаче и ще те поздравя с някоя готина песен в съответната тема.
            Ако бизнесите ви зависят от тоя форума - пази Боже , от такива бизнесмени !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
              Брейййй яка полицейщина значи Да взема да си мълча Хубу, няма да питам
              Той досадния дразнител ясен, не знам до 69 дали стигна, ама Кокиту съм пропуснал що я бамнаха
              Снижи се да не ядеш дървото! Досадния е в положение да не разбира свойството и значението,......ама ти си си башка бизнесмен и собственик, ще пострадаш ако си вреш гагата.
              Ако си любител на неприятности, първите 4 цифри от твоят единен номер ми стигат. Ще те обременя.
              Приятел те приемам обаче и ще те поздравя с някоя готина песен в съответната тема.

              Коментар


              • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Айде още една чукча писател, дето не е читател

                  Коментар


                  • http://www.blitz.bg/news/article/228562

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Дон Карлос Разгледай мнение
                      Мая Манолова в пандиза!

                      ПП. И да каже кое "птиче" й пошушна за Костинброд. Точно на нея - богоизбраната.
                      Ми айде отивай да я вкарваш. Аз може да съм ти оператор примерно и да ти светя

                      Коментар


                      • В ПАНДИЗА!

                        Мая Манолова в пандиза!

                        ПП. И да каже кое "птиче" й пошушна за Костинброд. Точно на нея - богоизбраната.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                          Недей познава толкоз много, щото мен заради такова познаване без малко щяха също да ме пратят в кауша.
                          Брейййй яка полицейщина значи Да взема да си мълча Хубу, няма да питам
                          Той досадния дразнител ясен, не знам до 69 дали стигна, ама Кокиту съм пропуснал що я бамнаха

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Ти Коки ли си? Ей ся четох в История и видях, че е в кауша
                            Недей познава толкоз много, щото мен заради такова познаване без малко щяха също да ме пратят в кауша.
                            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от cops Разгледай мнение
                              На икономика и енергетика.А Олигарски на финансиите
                              Ти Коки ли си? Ей ся четох в История и видях, че е в кауша

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                                А, ами той Олигарски не беше ли седераст на времето. Що ще сега при комуноидите ???
                                :Щото са от едно котило, и са преплетени като свински черва По Ясен пример, от това нема

                                Коментар

                                Working...
                                X