IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Българинът още работи много ангария (безплатно)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
    Договорът е задължителен. В началото всичко може да върви перфектно но ако жената си хване някъв любовник, после развод и балъка да ги издържа до живот . Я се стегнете знаете ли как се изкарват пари?
    Ами явно не знаят. В по-развити общества бракът без брачен договор, ако не немислим, е поне много рядък. Все пак става дума за имуществени връзки между два рода, а не просто между два индивида. Това сигурно е малко трудно за разбиране в случая на потомствени бедняци, но постепенно и тук ще се научат - както за всичко друго и за това трябва време, голям брой опарвания и адвокати правещи пачки от бракоразводни дела

    Коментар


    • Според мен
      първо, да ти вземат половината не е много (особено, ако с тях ще гледа децата)
      второ, съпругата участва много в увеличаването на богатството, като те спира да взимаш глупави решения, ако е правилната

      ако е хаймана, трябва да имаш договор, или офшорка или да купуваш имотите на името на майка си, или да държиш парите си отделно и т.н., според случая

      примери много
      малко семейства държат парите си на едно
      повечето се делят, с или без брачен договор

      и без договор има как да финтираш нежно, нежната половинка или тя да те финтира, ако си завряния зет идиот

      Поздрави

      Коментар


      • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
        Не бих сключила брак с човек, който предпоставя отношенията по този начин.
        п.п.Наскоро ми се наложи да чета подобен договор. Подписалите го хич не бяха хепи. Жалка работа.
        Така де, не е и нужно. Хора всякакви. Очевидно, между мен и теб/човек с твоето мислене/ - няма как да има хепи брак. Понеже мислим по различен начин. Кой емоционално, кой рационално, кой найвен, кой алчен - все тази. Затова всеки трябва да намери неговия си човек - и да са щастливи заедно

        пс. Ако подпишат нещо двама души, от което и двамта не са хепи - тогава вярно е жалка работата. Всичко е до взаймно съгласие, разбирателство и уважение, според мен.
        #dagoduhatbednite

        Коментар


        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
          Значи разчиташ мъжа да те издържа. Жалка работа
          Не съм мислила в тази посока.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
            Не бих сключила брак с човек, който предпоставя отношенията по този начин.
            п.п.Наскоро ми се наложи да чета подобен договор. Подписалите го хич не бяха хепи. Жалка работа.
            Значи разчиташ мъжа да те издържа. Жалка работа

            Коментар


            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
              Ами ако безумно си влюбена нали тука някои твърдят че има любов?
              Тази бумажка ще значи, че няма взаимност и доверие, а като ги няма- няма и Любов.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                Не бих сключила брак с човек, който предпоставя отношенията по този начин.
                п.п.Наскоро ми се наложи да чета подобен догово. Подписалите го хич не бяха хепи. Жалка работа.
                Ами ако безумно си влюбена нали тука някои твърдят че има любов?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
                  Не всичко е пари, но всичко е статистика.Ако процента на провалените бракове е над 50 - предбрачния договор е нищо повече от проява на здрав разум.
                  Не бих сключила брак с човек, който предпоставя отношенията по този начин.
                  п.п.Наскоро ми се наложи да чета подобен договор. Подписалите го хич не бяха хепи. Жалка работа.
                  Last edited by val/she; 22.10.2015, 23:10.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Сините камъни Разгледай мнение
                    Вулгарният език е показател за доста неща
                    За кои по точно

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                      Отде пък ти хрумна че стоя на сухо или си плащам?На колко години си?
                      Вулгарният език е показател за доста неща

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Сините камъни Разгледай мнение
                        Стой си на сухо тогава!
                        Или си плащай!
                        Отде пък ти хрумна че стоя на сухо или си плащам?На колко години си?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                          Ей ама тука имало и заблудени.Това с любовта ме разсмива.....Реалността е друга.Желанието на наебеш някоя мацка не е любов....
                          Стой си на сухо тогава!
                          Или си плащай!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Сините камъни Разгледай мнение
                            Любовта също!
                            Ей ама тука имало и заблудени.Това с любовта ме разсмива.....Реалността е друга.Желанието на наебеш някоя мацка не е любов....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
                              Любовта може да изчезне с времето. Би било жалко - но е факт- възможно е. Не е нужно и парите да изчезнат заедно с нея и да си тотално вътре на всичко коз с контра.
                              Сегашната система (развод) е изключително несправедлива спрямо мъжете. Затова - по-добре договорче, да ти е мирна главата след време. Дано не се стига до там, но по-добре да ти е мирна..
                              Погледни идеята на тръстовете, никой не може да пипне тръста и да го раздели, нито съпругата, нито някой друг.
                              Не се унижавай с договори!
                              Кога ще предложиш на "любимата" договорчето, на масата, в леглото?!

                              А любовта въпреки всичко, няма да изчезне....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Сините камъни Разгледай мнение
                                Любовта също!
                                Любовта може да изчезне с времето. Би било жалко - но е факт- възможно е. Не е нужно и парите да изчезнат заедно с нея и да си тотално вътре на всичко коз с контра.
                                Сегашната система (развод) е изключително несправедлива спрямо мъжете. Затова - по-добре договорче, да ти е мирна главата след време. Дано не се стига до там, но по-добре да ти е мирна..
                                #dagoduhatbednite

                                Коментар

                                Working...
                                X