IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лични финанси

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Кой е най-бързият начин за осигуряване на пари (ликвидност)?

    http://zaparite.blogspot.com/2015/05/blog-post_11.html

    А за вас, кой е най-бързият начин?

    Коментар


    • Хм!
      Кои финанси наричате лични?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
        Ти по-добре не пускай нищо. Нямаме време да се занимаваме с глупостите ти.
        Има лесно: Нито четеш, нито пишеш. Никой не е длъжен никому с нищо, всеки сам е господар на своето време.
        Форумът е за през свободното.
        Last edited by Pyramid; 02.05.2015, 14:53.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mammita Разгледай мнение
          ++++ Май тук такива коментари трябва да пускаме, че гледам цензурата се е вихрила
          Ти по-добре не пускай нищо. Нямаме време да се занимаваме с глупостите ти.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от MZ/X Разгледай мнение
            Пътуването е единственото нещо, за което даваме пари и ни прави по-богати
            ++++ Май тук такива коментари трябва да пускаме, че гледам цензурата се е вихрила

            Коментар


            • Пътуването е единственото нещо, за което даваме пари и ни прави по-богати

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                Мисля, че последните постове нямат много общо с личните финанси.
                Имат и то много

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
                  На мен проблема са ми симпатягите с коли за по 1-2к, каращи с 70км/ч по международен път E79, двулентов, където искаш или не - трябва да изпреварваш рисковано, не може да караш с 70 км/ч. Те убиват повече хора, индиректно, но все пак убиват повече хора.

                  Да не споменавам симпатягите с бръкми, дето се включват в движението и ускоряват от 30 до 90 за 45 секунди.
                  Какъв ти е проблема? 90 е максимална разрешена скорост, 70 си е съвсем в границите.
                  Е, и мен ме дразни, но такъв е живота
                  Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

                  Коментар


                  • Мисля, че последните постове нямат много общо с личните финанси.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
                      Очевидно - написах го по-долу. Но смятам, че да се псуваме един друг - не е нито в твой, нито в мой интерес.
                      По-добре да уважаваме избора на другия, а когато става въпрос за НАРУШИТЕЛИ на ЗДП - без значение от колата - да бъдат санкционирани спрямо провинението и закона.

                      Също така от коментарите ти - правя си извода, че виниш хората със скъпо коли за нарушения на ЗДП.
                      Рядко съм в България, но не успорвам,че има идиоти каращи с 250, но честно казано - те са ми по-малкия проблем. На мен проблема са ми симпатягите с коли за по 1-2к, каращи с 70км/ч по международен път E79, двулентов, където искаш или не - трябва да изпреварваш рисковано, не може да караш с 70 км/ч. Те убиват повече хора, индиректно, но все пак убиват повече хора.

                      Да не споменавам симпатягите с бръкми, дето се включват в движението и ускоряват от 30 до 90 за 45 секунди.
                      Ми аз нямам никакво намерение да те псувам.Моите наблюдения са че хората със скъпи коли не спазват никакви правила и са прости и агресивни.При червен светофар минават в насрещното и отиват най отпред на кръстовището паркитат нагло.След тях идват собствениците на бракми беемвета аудита голфове и пасати.Въобще немските бракми за по 3000 лева се карат от тотални идиоти в България.И понеже нямаме държава карат дрогирани пияни без книжки.Дано някой ден имаме Правителство което да ги шамароса

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                        Tи явно нямаш кола и не виждаш какво се случва всеки ден по пътищата
                        Очевидно - написах го по-долу. Но смятам, че да се псуваме един друг - не е нито в твой, нито в мой интерес.
                        По-добре да уважаваме избора на другия, а когато става въпрос за НАРУШИТЕЛИ на ЗДП - без значение от колата - да бъдат санкционирани спрямо провинението и закона.

                        Също така от коментарите ти - правя си извода, че виниш хората със скъпо коли за нарушения на ЗДП.
                        Рядко съм в България, но не успорвам,че има идиоти каращи с 250, но честно казано - те са ми по-малкия проблем. На мен проблема са ми симпатягите с коли за по 1-2к, каращи с 70км/ч по международен път E79, двулентов, където искаш или не - трябва да изпреварваш рисковано, не може да караш с 70 км/ч. Те убиват повече хора, индиректно, но все пак убиват повече хора.

                        Да не споменавам симпатягите с бръкми, дето се включват в движението и ускоряват от 30 до 90 за 45 секунди.
                        Last edited by vankata23; 26.04.2015, 20:57.
                        #dagoduhatbednite

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
                          Точно така, да не ти пука - ама давай да обиждаш хората, като ги наричаш комплексари. Чудесна работа.
                          Другите и на тях на им пука за теб, и те наричат скъперник и чичо скрудж.
                          Давайте да се обижваме взаимно, така е по-приятно, нали?

                          Пък ако сме на живо - и да си спретнем един въргал, защо пък не? Какво би било по-хубаво от това - да се уважаваме взаимно ли? - НЕ!

                          Повечето коментари по темата са ала:
                          Tи явно нямаш кола и не виждаш какво се случва всеки ден по пътищата

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                            Ти не ме разбираш.Мен изобщо не ме интересува кой каква кола кара и какви потребности има.Още по малко ме вълнуват комплексите на някого.Интересува ме да спазва Закона за движение по пътищата.
                            Точно така, да не ти пука - ама давай да обиждаш хората, като ги наричаш комплексари. Чудесна работа.
                            Другите и на тях на им пука за теб, и те наричат скъперник и чичо скрудж.
                            Давайте да се обижваме взаимно, така е по-приятно, нали?

                            Пък ако сме на живо - и да си спретнем един въргал, защо пък не? Какво би било по-хубаво от това - да се уважаваме взаимно ли? - НЕ!

                            Повечето коментари по темата са ала:
                            #dagoduhatbednite

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vankata23 Разгледай мнение
                              Трудно ще ме разбереш, но ще ти го обясня. Разликата е, че аз приемам различните - и не наричам едните ЧИЧО СКРУДЖ, другите "келешите", за мен са хора с различни потребности. Ако си разбрал - разбрал, ако не - здраве да е.
                              Ти не ме разбираш.Мен изобщо не ме интересува кой каква кола кара и какви потребности има.Още по малко ме вълнуват комплексите на някого.Интересува ме да спазва Закона за движение по пътищата.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                                Ванчо точно ти отказваш да приемеш че има и други хора с различно от твоето мнение.Купи си ако искаш танк твоя воля.За мен е важно колата да е в безупречно техническо състояние и с пълен резервоар.Келешите по пътищата не ме впечатляват.Има достатъно дървета за тях
                                Трудно ще ме разбереш, но ще ти го обясня. Разликата е, че аз приемам различните - и не наричам едните ЧИЧО СКРУДЖ, другите "келешите", за мен са хора с различни потребности. Ако си разбрал - разбрал, ако не - здраве да е.
                                #dagoduhatbednite

                                Коментар

                                Working...
                                X