IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Искате ли да си купите жилище в столицата?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аз не искам и не МОГА вече.
    Таз къща ми разката портфейла.

    освен ако не дават за по 5к - тогаз ще си взема един "ебалник".
    Нема водя "студентките" на 30км в къщата, я...
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Точно така - нещата ще стават скоро
      БаМките скоро ще гръмнат

      Коментар


      • Няма вече Бойко и скоро искате или не искате скоро всички ще се убедите, че без него е по-добре и нещата ще стават
        The best things in life are free. The second best things are very expensive!
        не е препоръка

        Коментар


        • Няма значение дали се е затрупал или не, тази година цените ЩЕ СЕ КАЧАТ
          The best things in life are free. The second best things are very expensive!
          не е препоръка

          Коментар


          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
            Няма нужда да изчаквам още много хора, които просто не могат за да напишат неискам. Напишете НЕМОГА! По-лесно е и ще ви олекне.
            Към Симеон Радев ли трябва да се връщаме, анализ на народопсихологията на българина ли, че да признае, че ако нещо не му е във възможностите просто трябва да го признае, не да пише за киселото грозде.... Ех прозрачни сънародници.....


            Старшинка, това, че ти си се затрупал с тухли и апартаменти, не значи че цените ще се качат.
            Смачкай боклука!

            Коментар


            • Да не стане така, само да си я чакате тая хиперинфлация ? След известно време идва Еврото и това е... И има много много голяма вероятност бордът да не мръдне дотогава
              The best things in life are free. The second best things are very expensive!
              не е препоръка

              Коментар


              • Първоначално изпратено от verimg Разгледай мнение

                Не, не искам.
                Имам жилище в софия строено от един мой пра- пра- .Не бих си купил жилище в София, защото това отдавна вече не е моят град. Че то повече от 50% от жителите изобщо не обичат града, ами просто пребивават тук, защото имало големи заплати(каква илюзия). Къде бих си купил - най-вероятно в чужбина. Все пак - в България има хубави градчета като хм... Троян, Кюстендил, Смолян и др., които са докарани до кошмарно положение откъм работа. Но поне не са презастроени от последния безумен бум в строителството. Хайде да не ви светкам повече 'имотаджиите' къде е истината за жилищата в България(когато страната тръгне да се оправя).

                Искам да поздравя живеещите по страната, имам доста приятели оттам (и 'парадоксално' нито един приятел от провинцията, който е дошъл да живее в София.) Смело хора - вие сте прави и заслужавате уважение, знам, че сте истински българи. не като разни ваши съграждани дошли тук да се правят на 'софианци'. Честита Нова Година и много късмет и благоденствие на вашите селища..
                +
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                  Лорде, аз гласувах че искам, ама като се сринат цените от задаващата се хиперинфлация.

                  ПП
                  Пазете си доларите.
                  Ще ви требват в смутните времена които се задават.
                  Факи тия приказки ги слушам доста години....Да задават се смутни времена ама не за България.Твърдиш че си в САЩ.Не ми е ясно защо ти трябва апартамент в София...
                  Last edited by Бате Пешо; 03.01.2014, 10:33.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                    Няма нужда да изчаквам още много хора, които просто не могат за да напишат неискам. Напишете НЕМОГА! По-лесно е и ще ви олекне.
                    Към Симеон Радев ли трябва да се връщаме, анализ на народопсихологията на българина ли, че да признае, че ако нещо не му е във възможностите просто трябва да го признае, не да пише за киселото грозде.... Ех прозрачни сънародници.....
                    Лорде, аз гласувах че искам, ама като се сринат цените от задаващата се хиперинфлация.

                    ПП
                    Пазете си доларите.
                    Ще ви требват в смутните времена които се задават.

                    Коментар


                    • Ами наздраве пичове. Пийте си виното и да не ви пука за тухлите. Те са за хора без въображение

                      Коментар


                      • Лорде, "не искам" и "не мога" се пишат разделено. У Симеоново не го ли преподават тоя урок?

                        Коментар


                        • Няма нужда да изчаквам още много хора, които просто не могат за да напишат неискам. Напишете НЕМОГА! По-лесно е и ще ви олекне.
                          Към Симеон Радев ли трябва да се връщаме, анализ на народопсихологията на българина ли, че да признае, че ако нещо не му е във възможностите просто трябва да го признае, не да пише за киселото грозде.... Ех прозрачни сънародници.....

                          Коментар


                          • Не НЕ ИСКАМ
                            В тая кочина, не искам.
                            Точка!

                            Коментар



                            • Не, не искам.
                              Имам жилище в софия строено от един мой пра- пра- .Не бих си купил жилище в София, защото това отдавна вече не е моят град. Че то повече от 50% от жителите изобщо не обичат града, ами просто пребивават тук, защото имало големи заплати(каква илюзия). Къде бих си купил - най-вероятно в чужбина. Все пак - в България има хубави градчета като хм... Троян, Кюстендил, Смолян и др., които са докарани до кошмарно положение откъм работа. Но поне не са презастроени от последния безумен бум в строителството. Хайде да не ви светкам повече 'имотаджиите' къде е истината за жилищата в България(когато страната тръгне да се оправя).

                              Искам да поздравя живеещите по страната, имам доста приятели оттам (и 'парадоксално' нито един приятел от провинцията, който е дошъл да живее в София.) Смело хора - вие сте прави и заслужавате уважение, знам, че сте истински българи. не като разни ваши съграждани дошли тук да се правят на 'софианци'. Честита Нова Година и много късмет и благоденствие на вашите селища..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Todor Jivkov Разгледай мнение
                                [COLOR="Re"][SIZ="4"]Старшинка, апартаменти в София има... и читави.... но няма кой да ги купува.[/SIE][/COOR]
                                Председателю на държавния съвет, големите червени букви издават много комплекси, затова ти ги смалих Знам, че са ти проблемни в големите областни градове, но поне можеш да си позволиш малка гарсониера в малък град нали.
                                Такъв като теб много гърла неможе да храни, но празни приказки не топлят знаеш...

                                Коментар

                                Working...
                                X