IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Искате ли да си купите жилище в столицата?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
    Гледам всички са 1001% сигурни, че няма да има грандиозна обезценка на еврото, ако ще се обезцени то сега е момента.Украйна както не е в ЕС така ще зарази другите и банковата система на ЕС я пишете бегала.
    Всичко зависи от това дали ще има нов LTRO или не! Но по принцип еврото си е стабилна валута. Може и да падне разбира се, това по-скоро би помогнало на възстановяването.
    The best things in life are free. The second best things are very expensive!
    не е препоръка

    Коментар


    • Бате Пешо

      Искам да изкупя всички жилища които са за продан в столицата и в големите градове, пари не ми трябват защото жилища които да не са поне по 2 пъти ипотекирани на две различни банки няма и са възбранени, пък банките ще се разберат кой да продава след мноого време. Една банкерка има да ми дава доста пари и ми казва, че нея я устройвало да не ми връща тези пари..мен пък ме устройва да се гръмне. На такива пари не давайте, че много са прилепчиви..те всички бамки са такива.Слагат големи лихви, и аз и слагам на тази супернаказателни лихви и ще и взема нещо..проблема е че тя нищо няма.
      Ха, честито на всички които са си дали пари в банките като мен !
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Бате Пешо

        Гледам всички са 1001% сигурни, че няма да има грандиозна обезценка на еврото, ако ще се обезцени то сега е момента.Украйна както не е в ЕС така ще зарази другите и банковата система на ЕС я пишете бегала.
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
          Задава се хиперинфлация, вече никой не вярва че може да се случи такова нещо.Всички си стискат парите и ще го правят дори в началото кагато се обезценяват и топят като сняг. 2014г. ще е годината на хиперинфлацията - ЧЕСТИТО !
          Трейдърко бе ти нали обеща лани да изчезнеш заради писане на подобни простотии

          Коментар


          • Задава се хиперинфлация, вече никой не вярва че може да се случи такова нещо.Всички си стискат парите и ще го правят дори в началото кагато се обезценяват и топят като сняг. 2014г. ще е годината на хиперинфлацията - ЧЕСТИТО !
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
              Moже да провериш и моите коментари.
              Нашите си ги знаем, Бате Пешо
              Never underestimate the predictability of stupidity

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Crux Разгледай мнение
                Много обичам възкресяването на подобни теми отпреди 5-6 години. Сега написаните тогава неща звучат абсурдно, нали? Средна цена в София 1200 Евро на квадрат, "доказателства" как цените нямало да падат, щото имало било кинти, търсене и дефицит на жилища, нямало паралели между БФБ и пазара на имоти... Все такива умности и единствено бай Грую Груев с точен коментар.
                Moже да провериш и моите коментари.

                Коментар


                • Много обичам възкресяването на подобни теми отпреди 5-6 години. Сега написаните тогава неща звучат абсурдно, нали? Средна цена в София 1200 Евро на квадрат, "доказателства" как цените нямало да падат, щото имало било кинти, търсене и дефицит на жилища, нямало паралели между БФБ и пазара на имоти... Все такива умности и единствено бай Грую Груев с точен коментар.
                  Last edited by Crux; 04.01.2014, 22:48.
                  Never underestimate the predictability of stupidity

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                    Не знам в коя тема, но наскоро имаше спор, кои квартали са добри за живеене в Софето Та днес можете да си покажете носа навън и ако го виждате.... Кварталът долу-горе става
                    Иначе по темата. Имам си жилище, нямам намерение да купувам друго. Нека да видя синковецът на къде ще я реши, може да премисля.
                    Аз определено старини в Столицата - няма да карам
                    Бе ако изобщо има добри квартали на мен ми харесват центъра Илинден и Света Троица въпреки че родата е в Княжево Лагера Хиподрума и Лозенец.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                      Не знам в коя тема, но наскоро имаше спор, кои квартали са добри за живеене в Софето Та днес можете да си покажете носа навън и ако го виждате.... Кварталът долу-горе става
                      ...
                      Направо отписа селата в подножието на планината, където шест месеца в годината се топлят на въглища. Плюс днешната мъгла...
                      За сметка на това в Младост 4 със сигурност няма грам мъгла, и ако на човек розата на ветровете не му е проблем, кварталът трябва да е супер от тази гледна точка.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                        Другарю Живков Лорда е готин пич не му забелязвай.Той купува апартаменти наужким само тук във форума и само тук купува акции.Обикновено вечер след като глътне неизвестно количество пещерски смеси.Иначе е готин и забавен и наистина обича България и София.И да не забравя с голям кеф слага тежки данъци на мръсните богаташи със заплати по 1000 лева
                        И разбира от музика ..

                        пп Нооо, има много лошо пиянство....

                        Коментар


                        • Не знам в коя тема, но наскоро имаше спор, кои квартали са добри за живеене в Софето Та днес можете да си покажете носа навън и ако го виждате.... Кварталът долу-горе става
                          Иначе по темата. Имам си жилище, нямам намерение да купувам друго. Нека да видя синковецът на къде ще я реши, може да премисля.
                          Аз определено старини в Столицата - няма да карам

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Todor Jivkov Разгледай мнение
                            Старшинка, не може всички да са толкова мъдри като теб ..... и да купуват и да купуват имоти... кредити
                            Другарю Живков Лорда е готин пич не му забелязвай.Той купува апартаменти наужким само тук във форума и само тук купува акции.Обикновено вечер след като глътне неизвестно количество пещерски смеси.Иначе е готин и забавен и наистина обича България и София.И да не забравя с голям кеф слага тежки данъци на мръсните богаташи със заплати по 1000 лева

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                              Логично, но това, че ти не си си купил нищо досега не значи, че ще падат до желана от теб цена.

                              Старшинка, не може всички да са толкова мъдри като теб ..... и да купуват и да купуват имоти... кредити
                              Смачкай боклука!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Todor Jivkov Разгледай мнение
                                [COLOR="ed"][SIE="5"] Старшинка, това, че ти си се затрупал с тухли и апартаменти, не значи че цените ще се качат.[/SIE][/COOR]
                                Логично, но това, че ти не си си купил нищо досега не значи, че ще падат до желана от теб цена.

                                Коментар

                                Working...
                                X