IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Искате ли да си купите жилище в столицата?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
    Левски Г не е и никога няма да бъде престижен район дори с метрото.Това че някой не може да си продаде апартаментите на скъпа цена и си е платил на поръчкови журналисти не прави квартала престижен.Същите поляни същия кър като Младост Люлин Надежда да не изброявам и другите престижи.Извинявай ама 1100 евро квадратния метър за живот на края на града требе да не си със сичкия.В съседния Ботунец колко е цената?
    къде бе, пеше пак се буташ у младост
    при въртеливите дупета ли искаш
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
      Левски "Г" -новия престижен район на столицата

      https://m.24chasa.bg/novini/article/9705141
      Левски Г не е и никога няма да бъде престижен район дори с метрото.Това че някой не може да си продаде апартаментите на скъпа цена и си е платил на поръчкови журналисти не прави квартала престижен.Същите поляни същия кър като Младост Люлин Надежда да не изброявам и другите престижи.Извинявай ама 1100 евро квадратния метър за живот на края на града требе да не си със сичкия.В съседния Ботунец колко е цената?

      Коментар


      • Левски "Г" -новия престижен район на столицата

        https://m.24chasa.bg/novini/article/9705141

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          Тва е се едно да заплашиш баба, дедо и наследниците и че чао Докторска където живеят. Ако е чао Докторска, ще е гудбай форевър на пазаря бре, как си представяш нещата по Ловешки със сметалото от ВУЗа който те е учил. . А панеладжиите с бутнатите панеляци ще ги заселят в Ловеч та да дигнат цените в Продимчец, така ли?
          Ми той пазар от 70-годишни панеляци е умрел бе, ти сега ли го разбра? Ще си ви кормят и със саниране, и с бутане - щото досега спахте и купувахте боклуците.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

            Следва чао Докторска, това следва. И край на приказките той вода и хляб имотя не щял, ще опадате като маймуни от клоните и ще ви се намести акъла - на съответната цена.
            Тва е се едно да заплашиш баба, дедо и наследниците и че чао Докторска където живеят. Ако е чао Докторска, ще е гудбай форевър на пазаря бре, как си представяш нещата по Ловешки със сметалото от ВУЗа който те е учил. . А панеладжиите с бутнатите панеляци ще ги заселят в Ловеч та да дигнат цените в Продимчец, така ли?
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

              Са разбираш ли драмата на Бог.Тилкова хиляси години и човека все си е същия.
              Не е същия по ЗЛЕ става ...
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                Не знам докога държавния чиновник ще мисли далавери на гърба на данъкоплатците !?!?!
                Са разбираш ли драмата на Бог.Тилкова хиляси години и човека все си е същия.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                  Да, само че това със паспортите ще е доене по български за кинти, нищо няма да се бута, то поне 2/3 от сградите имат проблеми.
                  А като съборят сградата, кого ще доят ??
                  А старите сгради, като навесите на Арменския край Балчик, какви стандарти са покрили ?
                  Е, някой вика, ми то нямало закони.
                  Ми ето Ви закон, ама на тая объркана територия да тръгнеш да въдворяваш ред е безумие.
                  В БГ ресторанти по закона за ДВСК трябват отделни хладилници за месо и за зеленчуци и всеки продукт да има СТИКЕР с дата на трайност.
                  Познай този луд закон дали не е за целогодишно доене на ресторантьорите.
                  Отделно има пожароохрана, РЗИ, данъчни и общински служители, всеки душа носи и за кинти ламти.
                  Отиваш в Германия лятото, турчина си мие краката на мивката в кухнята на дюнера, не ползва ръкавици, във хладилниците - олеле малеле, ама тука е прокаран строг закон.
                  Така и паспортите.
                  Естония преди много години е искала да ни ПОДАРИ софтуерната система за цифровизацията на административните услуги, естествено, отказано е щото няма да може така да се краде и изнудва.
                  Отделно, корпоративния половин милионен вот е жизненоважен, а една Холандия има 50 к общински служители.
                  Не знам докога държавния чиновник ще мисли далавери на гърба на данъкоплатците !?!?!
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                    Па то мисленето не е за всеки. Пише си паспортизацията, тогава ще лъснат и негодните за обитаване - нататък сеш'се.
                    Да, само че това със паспортите ще е доене по български за кинти, нищо няма да се бута, то поне 2/3 от сградите имат проблеми.
                    А като съборят сградата, кого ще доят ??
                    А старите сгради, като навесите на Арменския край Балчик, какви стандарти са покрили ?
                    Е, някой вика, ми то нямало закони.
                    Ми ето Ви закон, ама на тая объркана територия да тръгнеш да въдворяваш ред е безумие.
                    В БГ ресторанти по закона за ДВСК трябват отделни хладилници за месо и за зеленчуци и всеки продукт да има СТИКЕР с дата на трайност.
                    Познай този луд закон дали не е за целогодишно доене на ресторантьорите.
                    Отделно има пожароохрана, РЗИ, данъчни и общински служители, всеки душа носи и за кинти ламти.
                    Отиваш в Германия лятото, турчина си мие краката на мивката в кухнята на дюнера, не ползва ръкавици, във хладилниците - олеле малеле, ама тука е прокаран строг закон.
                    Така и паспортите.
                    Естония преди много години е искала да ни ПОДАРИ софтуерната система за цифровизацията на административните услуги, естествено, отказано е щото няма да може така да се краде и изнудва.
                    Отделно, корпоративния половин милионен вот е жизненоважен, а една Холандия има 50 к общински служители.
                    Last edited by hazard; 01.03.2021, 02:21.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      И да приемем че го разрушат. Знаеш ли тогава кво следва....с много неща, но с цените да ограничим въпроса.
                      Следва чао Докторска, това следва. И край на приказките той вода и хляб имотя не щял, ще опадате като маймуни от клоните и ще ви се намести акъла - на съответната цена.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        след 2 години очакваш да бутат панели ли?
                        не мисля, че ще стане.
                        Па то мисленето не е за всеки. Пише си паспортизацията, тогава ще лъснат и негодните за обитаване - нататък сеш'се.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                          Даже и ша му скове кенефа на поляната отвън.
                          Почнете да осъзнавате, че 60% от софийския жилфонд няма да го има много скоро - ще се наложи да бъде разрушен.
                          И да приемем че го разрушат. Знаеш ли тогава кво следва....с много неща, но с цените да ограничим въпроса.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            ебаси помоща - в къра и калта имот да му препоръчаш
                            В Ливаде Изток се бил насочил.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              пешето може да помогне със съвет.
                              Пешето като чу Ливадите и ...нали виде кво ми е написал.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                                Левчо не ме фръгай в оркестъра...Ба си приятелите дет ги имаш
                                Ама аз за имоти пред него не съм се обаждал. От години не бяхме се виждали, човека ми даде една много ценна книга по нашите въпроси, и той като сподели това аз го погледнах, замълчах и казах че ще опитам да му помогна...ако мога разбира се.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X