IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Наемите в София

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Щом ще си делят наема - значи 300 плюс сметките. Доколкото разбирам има и трета спалня, т.е. наемът и сметките може да паднат още. Щом са си харесали квартала, значи са си направили сметката за пътя. Успех на детето

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
      Ще я строявам, щом ще ми е махла)) Инак за този хапартамент на газ приготви още 500 кинта месечно за топло Да са живи и здрави, но моят хубостник 120 квадрата апартамент под наем няма да получи, само щото ми е син
      тя не е сама
      делят си наема с приятелка
      той е топлоизолиран
      аз не познавам пазара в софето
      та затова попитах
      иначе ще магистри в СУ
      кооперацията е от 2г с акт 16
      като са избирали местоположение
      може и да се съобразила с приятелката си
      с две думи тя си избира и харесва
      въпроса ми беше по скоро като ниво
      на наем
      щото 300 кинта за гарсониера
      на майна си райна също не е решение
      като започва преди години
      отначало беше в някъкъв затворен комплекс
      надежда или толстой/само да не съм изръсил някоя глупост с разположението
      на кварталите/
      то докато стигнеш до СУ-ФФ
      ти идва време да се пенсионираш
      http://milom.blog.bg/

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        ами да ти кажа честно - не си заслужава, както и да го погледнеш. Далече е от всичко (не знам къде учи дъщеря ти, но само нбу е наблизо, предполагам, че е студентка, нали), а за кола (ако и дадеш и такава екстра) доста сухо ще ти потроши, за градски транспорт е много далече от всичко, а за таксита да не отварям дума. Далече ти е и от изхода за Варна и т.н. Щом кооперацията е нова, значи не е изсъхнала, т.е. първата зима доста ще се озориш откъм сметките за топло. Наем от 600 кинта е много висок за София, за краен квартал без особена инфраструктура. За подобни пари можеш да наемеш където и да е в центъра, макар и не същата квадратура, която пък не ти трябва, защото предполагам не говорим за семейство с 2 деца, нали? Ако мога да си изкажа мнението - офертата е кофти и по-добре насочи щерка си към нещо по-нормално, т.е. по-централно или по-близо до вуз-а й.
        Според мен си заслужава. По Цар Борис за 15 -20 мин в центъра. Околовръстното е наблизо. 15-20 мин Младост, Ст . град, 15 мин НБУ. Наем като за сносен двустаен, които са трудни за намиране в добро състояние. След като е на газ не е необходимо да го грее целия. Ако живее с приятел или приятелка ще си делят наема и разходите. Колкото до изхода за Варна няма всеки ден да да си ходи.
        Last edited by space-man; 24.09.2013, 14:51.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
          наемам
          кооперацията е нова,обзавеждането също
          /първи наемател/
          ,има локално отопление на газ,
          не съм ги мерил квадратите,но е много просторен
          3 спални,огромен дневен тракт ,две бани и тоалетни
          готина гледка-2 тераси има-сигурно Витоша е отсреща
          /хич ме няма в софийските подробности/
          дъщерята го избира
          аз плащам сметката
          ами да ти кажа честно - не си заслужава, както и да го погледнеш. Далече е от всичко (не знам къде учи дъщеря ти, но само нбу е наблизо, предполагам, че е студентка, нали), а за кола (ако и дадеш и такава екстра) доста сухо ще ти потроши, за градски транспорт е много далече от всичко, а за таксита да не отварям дума. Далече ти е и от изхода за Варна и т.н. Щом кооперацията е нова, значи не е изсъхнала, т.е. първата зима доста ще се озориш откъм сметките за топло. Наем от 600 кинта е много висок за София, за краен квартал без особена инфраструктура. За подобни пари можеш да наемеш където и да е в центъра, макар и не същата квадратура, която пък не ти трябва, защото предполагам не говорим за семейство с 2 деца, нали? Ако мога да си изкажа мнението - офертата е кофти и по-добре насочи щерка си към нещо по-нормално, т.е. по-централно или по-близо до вуз-а й.
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
            наемам
            кооперацията е нова,обзавеждането също
            /първи наемател/
            ,има локално отопление на газ,
            не съм ги мерил квадратите,но е много просторен
            3 спални,огромен дневен тракт ,две бани и тоалетни
            готина гледка-2 тераси има-сигурно Витоша е отсреща
            /хич ме няма в софийските подробности/
            дъщерята го избира
            аз плащам сметката
            Звучи добре, но зависи и от местоположение, заобикаляща среда, инфраструктура. Като цяло не мисля, че наемът е висок.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
              наемам
              кооперацията е нова,обзавеждането също
              /първи наемател/
              ,има локално отопление на газ,
              не съм ги мерил квадратите,но е много просторен
              3 спални,огромен дневен тракт ,две бани и тоалетни
              готина гледка-2 тераси има-сигурно Витоша е отсреща
              /хич ме няма в софийските подробности/
              дъщерята го избира
              аз плащам сметката
              Ще я строявам, щом ще ми е махла)) Инак за този хапартамент на газ приготви още 500 кинта месечно за топло Да са живи и здрави, но моят хубостник 120 квадрата апартамент под наем няма да получи, само щото ми е син

              Коментар


              • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
                наемам
                кооперацията е нова,обзавеждането също
                /първи наемател/
                ,има локално отопление на газ,
                не съм ги мерил квадратите,но е много просторен
                3 спални,огромен дневен тракт ,две бани и тоалетни
                готина гледка-2 тераси има-сигурно Витоша е отсреща
                /хич ме няма в софийските подробности/
                дъщерята го избира
                аз плащам сметката
                Много добър наем. Да не е в затворен комплекс или до линията на трамвая?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  Отдваш или наемаш Ако отдаваш, е много изгодна сдлека, ако наемаш - доста си се прейобал Но пак зависи от супер много неща - къде точно е хапартаментя, къде ти е работата/училището, тези 120 квадрата реални ли са или са с общите части, наемателя откъде е (щото ако е от Кюстендил/Дупница/Благоевград и т.н. му е перфектно) и т.н.
                  наемам
                  кооперацията е нова,обзавеждането също
                  /първи наемател/
                  ,има локално отопление на газ,
                  не съм ги мерил квадратите,но е много просторен
                  3 спални,огромен дневен тракт ,две бани и тоалетни
                  готина гледка-2 тераси има-сигурно Витоша е отсреща
                  /хич ме няма в софийските подробности/
                  дъщерята го избира
                  аз плащам сметката
                  http://milom.blog.bg/

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    пичувиии, милом не е написал, че ще купува апартамент с цел инвестиция, тип отдаване под наем - човекът просто пита как е като цена 600 кинта за 120 квадарата в бъкстон
                    Ами нали затова отговаряме, че е въпрос на гледна точка. Иначе група арбайтери на новостроящия се КОФЛАНД в близост, ще са особено щастливи да се настанят в този апартамент. При тази квадратура 7-8 човека спокойно могат да съжителстват, ако има и ТЕЦ, може и да не се плаща. Честито на хазаите.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                      Сложи му и 500 евро на квадрат за ремонт и обзавеждане.
                      пичувиии, милом не е написал, че ще купува апартамент с цел инвестиция, тип отдаване под наем - човекът просто пита как е като цена 600 кинта за 120 квадарата в бъкстон
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
                        600лв/наем-120 кв апартамент ,обзаведен,ново строителство,Бъкстон
                        как е като ниво-много ,нормално,малко
                        Отдваш или наемаш Ако отдаваш, е много изгодна сдлека, ако наемаш - доста си се прейобал Но пак зависи от супер много неща - къде точно е хапартаментя, къде ти е работата/училището, тези 120 квадрата реални ли са или са с общите части, наемателя откъде е (щото ако е от Кюстендил/Дупница/Благоевград и т.н. му е перфектно) и т.н.
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от space-man Разгледай мнение
                          Каква е цената на апартамента, ремонта и обзавеждането и ще си отговориш сам. Ако смяташ 120 кв.м. х 750 евро =90000 евро струва апартамента. Само цената на жилището без ремонти обзавеждане и текущи ремонти през годините прави възвращаемост около 24 години и с другите разходи и обслужване на кредит, ако има такъв прави отдаването му под наем безумие за тази цена. Най добре е да се отърват от апартамента и да търсят по-малък който се рентира по-добре и по-лесно се поддържа.
                          Сложи му и 500 евро на квадрат за ремонт и обзавеждане.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
                            600лв/наем-120 кв апартамент ,обзаведен,ново строителство,Бъкстон
                            как е като ниво-много ,нормално,малко
                            Каква е цената на апартамента, ремонта и обзавеждането и ще си отговориш сам. Ако смяташ 120 кв.м. х 750 евро =90000 евро струва апартамента. Само цената на жилището без ремонти обзавеждане и текущи ремонти през годините прави възвращаемост около 24 години и с другите разходи и обслужване на кредит, ако има такъв прави отдаването му под наем безумие за тази цена. Най добре е да се отърват от апартамента и да търсят по-малък който се рентира по-добре и по-лесно се поддържа.

                            Коментар


                            • 600лв/наем-120 кв апартамент ,обзаведен,ново строителство,Бъкстон
                              как е като ниво-много ,нормално,малко
                              http://milom.blog.bg/

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                                Някой търси ли магазин към 60м2 панел, на партер на пазара в Красна поляна?
                                Един приятел го отдава, аз само му посреднича вяло... Наема е 600лв. Без пари...
                                Лорделов ми ти нали искаше сирийци.Ето те пристигат и се говори че София е пълна вече.Що няма наематели?

                                Коментар

                                Working...
                                X