IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Наемите в София

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Гарсонера обзаведена много топла на в кв.Разсадник /до парк Боримечката/ на 35 мин пеша от ЦУМ-200лв наем и тристаен между Пирогов и Александровска-300лв /също обзаведен/.За наемите съм сигурен-мои близки живет в тях.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Remi Разгледай мнение
      А как е в крайните квартали, например Слатина, да речем към 90 кв.?
      Не е краен, ама карай.
      Една панелна гарсониера около 48м2 се даваше за 350 до 2010г. след това дойде нов наемател съсобственик на верига ресторанти, но хазайката малко нагла и го пусна първоначално на 400, след това искаше да му дигне на 450. Той за същата цена си намери нов тухлен на 500м. от старото място.

      Коментар


      • Супер скъпo е навсякъде, станахме като Москва или Париж, нещо страшно

        Коментар


        • А как е в крайните квартали, например Слатина, да речем към 90 кв.?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от LuckyYou Разгледай мнение
            пич не забелязваш ли че това мнение е писано през 2007 година ? тогава може и да са били такива цените ?
            Вярно, моя грешка
            Never underestimate the predictability of stupidity

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Crux Разгледай мнение
              ПФФФФФФФФФФФ, какви 300 Евро за двустаен те гонят, бе човек?
              300 Евро е наемът на изцяло обзаведен тристаен в т. нар. "луксозни" южни квартали - Борово, Бели брези, Стрелбище, Иван Вазов. Ти тука бълнуваш за двустайни в Дружба... На такъв и 150 Евро не можеш да му вземеш!
              пич не забелязваш ли че това мнение е писано през 2007 година ? тогава може и да са били такива цените ?
              The best things in life are free. The second best things are very expensive!
              не е препоръка

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Butch Разгледай мнение
                Аз пък имам наблюдения, че наемите общо взето са приблизително равни - и в Дружба и в Лозенец и в Стрелбище да речем...
                Двустаен апартамент,сходно обзавеждане/състояние - все върви по 300 евро...
                ПФФФФФФФФФФФ, какви 300 Евро за двустаен те гонят, бе човек?
                300 Евро е наемът на изцяло обзаведен тристаен в т. нар. "луксозни" южни квартали - Борово, Бели брези, Стрелбище, Иван Вазов. Ти тука бълнуваш за двустайни в Дружба... На такъв и 150 Евро не можеш да му вземеш!
                Never underestimate the predictability of stupidity

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Те там, 80 м2 след 6 месеца чакане го дадох за 550 лв.....
                  Ся, дай и на Джей един хапартамент

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от alexa_blue Разгледай мнение
                    И понеже говорим само за цените на апартаментите, пускам темичката и за наемите.
                    Мой познат е пуснал апартамент 60м2 в Бъкстон за 300Е. Същата е и цената на 40м2 на Раковска, в района на Дондуков. Състоянието на интериора е сходно.
                    Мислите ли че цената на НИ эе от части определяща и за размера на наема?
                    Те там, 80 м2 след 6 месеца чакане го дадох за 550 лв.....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Butch Разгледай мнение
                      Аз пък имам наблюдения, че наемите общо взето са приблизително равни - и в Дружба и в Лозенец и в Стрелбище да речем...
                      Двустаен апартамент,сходно обзавеждане/състояние - все върви по 300 евро...
                      Изключително точно мнение! Тогава къде си заслужава да купиш а? В по-хубавите квартали като че ли имаш само повече кандидати. Примерно аз в Редута имам около 3 пъти повече кандидати отколкото в левски, ама това е защото тъпите селяндури са комплексирани и си мислят, че било въпрос на престиж да се наблъскаш в по-хубав /относително/ кварталец.
                      Last edited by Лорда; 19.01.2013, 23:20.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Jay Gould
                        Спешно търся да наема за 10 дни, офис, малък апартамент или помещение в района на "Докторски паметник" за провеждане на курс!

                        Интересува ме помещение достатъчно голямо за да събере 8-10 човека.


                        Телефони: 052/ 605 036; 0877 232 464 Справка - Караджов и
                        0897 875 840; 0878 875 840 Справка - Льондева


                        Надявам се модераторите да не ми дърпат ушите за обявата, но проблема ми е спешен.
                        естествено няма нужда да споменеш на кои дати ще бъде курса и колко пари даваш ...

                        Коментар


                        • Спешно търся да наема за 10 дни, офис, малък апартамент или помещение в района на "Докторски паметник" за провеждане на курс!

                          Интересува ме помещение достатъчно голямо за да събере 8-10 човека.


                          Телефони: 052/ 605 036; 0877 232 464 Справка - Караджов и
                          0897 875 840; 0878 875 840 Справка - Льондева


                          Надявам се модераторите да не ми дърпат ушите за обявата, но проблема ми е спешен.
                          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                          Коментар


                          • Цените на НИ растат пропорционално на инвеститорския интерес в тези части, докато наемите ги определя предимно търсенето. Вземете на пример едностаен 40кв.м и двустаен 60кв.м в същия квартал. Като цена се различават с няколко хиляди евро в полза на двустайния, докато за наем едностайния е по-скъп. Обосновка: по-лесно отопляем, по-ниски данъци и такси, по непретенциозен за обзавеждане и ремонт

                            Коментар


                            • Аз пък имам наблюдения, че наемите общо взето са приблизително равни - и в Дружба и в Лозенец и в Стрелбище да речем...
                              Двустаен апартамент,сходно обзавеждане/състояние - все върви по 300 евро...

                              Коментар


                              • Аз смятам, че наемите са свързани със средната заплата на града. Докато цените на НИ в момента нямат нищо общо с тази заплата, те по-скоро се базират на очаквания за западноевропейски заплати след 5 години, като според мен тези очаквания са нереалистични.

                                Разбира се, че наемите в центъра и по-добрите квартали са и ще бъдат по-високи от тези в гетата, но това е свързано с търсенето, но е свързано и с доходите, например на теория в гетата ще наемат хора с доход под средния, а в центъра такива с над средния.

                                Коментар

                                Working...
                                X