IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Наемите в София

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Брокер да бъдеш в днешно време. Комисионните са на макс + пазарлъците за 3 и 4 предплатен наем.
    Повече от красива

    Коментар


    • както знаем, в имот.бг цените са над пазарните:
      Click image for larger version

Name:	ufftapaci.jpg
Views:	1
Size:	56.9 КБ
ID:	4121989


      Click image for larger version

Name:	ufftapa2ci.jpg
Views:	1
Size:	62.1 КБ
ID:	4121991

      Last edited by satz; 19.10.2023, 23:36.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение
        Така казват безимотните. Рентиерите мачкат здраво. Днес купих нов кочан химизирани квитанции за да късам билетчета, че старият кочан свърши
        Края на годината давам кочана на счетито за да ми попълни декл. по чл. 50, плащам данъка с отстъпка и си свиркам.
        Предполагам си наемодател с десетки билдинги,щом държиш да се похвалиш с някви кочани
        Това поведение говори за сериозен,масивен бизнесмен ,без дългове до живот към банки.И без комплекси

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
          Наемите в София полудяха

          Сериозно поскъпване се забелязва и на жилищата около университетите

          https://kliuki.bg/razkritia/naemite-...ludyaha/210909
          големи дитирамби хорово се пяха с просълзени очи и влажни длани,
          как наемите са много назад от цените на имотиту
          и как цените следвало да паднат, защото наемите били ниски
          а то какво станА
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Полудяха/минало време - време им е да тръгнат по пързалката
            сега, сега, всеки момент
            ==2049==
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Полудяха/минало време - време им е да тръгнат по пързалката
              Така казват безимотните. Рентиерите мачкат здраво. Днес купих нов кочан химизирани квитанции за да късам билетчета, че старият кочан свърши :-)

              Края на годината давам кочана на счетито за да ми попълни декл. по чл. 50, плащам данъка с отстъпка и си свиркам.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Полудяха/минало време - време им е да тръгнат по пързалката
                няма да се бавят много
                ==2049==
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                  Наемите в София полудяха

                  Сериозно поскъпване се забелязва и на жилищата около университетите

                  https://kliuki.bg/razkritia/naemite-...ludyaha/210909
                  Полудяха/минало време - време им е да тръгнат по пързалката

                  Коментар


                  • Наемите в София полудяха

                    Сериозно поскъпване се забелязва и на жилищата около университетите

                    https://kliuki.bg/razkritia/naemite-...ludyaha/210909

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение
                      Пресен случай от Септември

                      Един от наемателите му изтече договора и в началото на Септември ми каза че няма да поднови и че на 1-ви Октомври ще освободи апарта, защото си е намерил по изгодни оферти

                      На 25-ти му звъня да го питам кога ще ми даде ключовете че на 1-ви Октомври трябва да влезнат новите наематели, а той ми реве че иска да остане щото обявите дето бил гледал се оказали стари или фалшиви и няма къде да отиде

                      За това един съвет от мен към наемателите - Ако си намерите по добра оферта по добре си платете един наем напред на новото място вземете ключовете и договора и чак тогава се правете на тарикати
                      Остави ли го? Колко наем му вземаш?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение
                        Пресен случай от Септември
                        Един от наемателите му изтече договора и в началото на Септември ми каза че няма да поднови и че на 1-ви Октомври ще освободи апарта, защото си е намерил по изгодни оферти
                        На 25-ти му звъня да го питам кога ще ми даде ключовете че на 1-ви Октомври трябва да влезнат новите наематели, а той ми реве че иска да остане щото обявите дето бил гледал се оказали стари или фалшиви и няма къде да отиде
                        Това и за детска приказка не става.Измисли малко по-реалистичен сюжет .Отказал се,после звънял,остана само да кажеш и ,че е паднал на колене и е предложил да плаща двоен наем като компенсация на заблудата в която е въвел могъщия наемодател,притежаващ десетки билдинги .

                        Коментар


                        • Пресен случай от Септември

                          Един от наемателите му изтече договора и в началото на Септември ми каза че няма да поднови и че на 1-ви Октомври ще освободи апарта, защото си е намерил по изгодни оферти

                          На 25-ти му звъня да го питам кога ще ми даде ключовете че на 1-ви Октомври трябва да влезнат новите наематели, а той ми реве че иска да остане щото обявите дето бил гледал се оказали стари или фалшиви и няма къде да отиде

                          За това един съвет от мен към наемателите - Ако си намерите по добра оферта по добре си платете един наем напред на новото място вземете ключовете и договора и чак тогава се правете на тарикати

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от riddle* Разгледай мнение

                            верно е
                            добре си се ориентирал, в коя тема трябва да се развиваш

                            Click image for larger version

Name:	Screenshot 2023-10-15 at 12-32-54 Investor.bg.png
Views:	1
Size:	6.6 КБ
ID:	4120498

                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                              Това е единственото което движи БГ пазара .Мечтите на голяма група млади шимпанзета за охолен живот от наеми.
                              Поради това ,че са финансово неграмотни обаче,ще разберат по ТРУДНИЯ НАЧИН ,че няма вечен ръст.Няма сигурен доход.Няма безплатен обяд !
                              Безплатно е само сиренето(кредита) в капана,докато му нахлузят хомота

                              Същите шимпанзета през 2024/5 ще разберат ,че обора им е поевтинял толкова много,че струва по-малко отколкото дължат на банката.А са плащали сумати години вноски.Ще разберат и че без изобщо да ги информират,ще им качват лихвата колкото си искат и те нищо не могат да направят срещу господаря си,банката.Една безработица,едно домино и отвсякъде ще се разхърчи козина
                              верно е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Silveto Разгледай мнение
                                В монента се купуват имоти, точно с цел отдаване под наем. Хем ти изплаща полицата, хем не ти товари бюджета, хем си остава твое след време. Но, факт е, че е безбожно скъпо за живот под наем!
                                ХАХА.Ти можеш ли да смяташ?

                                Коментар

                                Working...
                                X