IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Наемите в София

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Silveto Разгледай мнение
    В монента се купуват имоти, точно с цел отдаване под наем. Хем ти изплаща полицата, хем не ти товари бюджета, хем си остава твое след време. Но, факт е, че е безбожно скъпо за живот под наем!
    ХАХА.Ти можеш ли да смяташ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Silveto Разгледай мнение
      В монента се купуват имоти, точно с цел отдаване под наем. Хем ти изплаща полицата, хем не ти товари бюджета, хем си остава твое след време. Но, факт е, че е безбожно скъпо за живот под наем!
      Това е единственото което движи БГ пазара .Мечтите на голяма група млади шимпанзета за охолен живот от наеми.
      Поради това ,че са финансово неграмотни обаче,ще разберат по ТРУДНИЯ НАЧИН ,че няма вечен ръст.Няма сигурен доход.Няма безплатен обяд !
      Безплатно е само сиренето(кредита) в капана,докато му нахлузят хомота

      Същите шимпанзета през 2024/5 ще разберат ,че обора им е поевтинял толкова много,че струва по-малко отколкото дължат на банката.А са плащали сумати години вноски.Ще разберат и че без изобщо да ги информират,ще им качват лихвата колкото си искат и те нищо не могат да направят срещу господаря си,банката.Една безработица,едно домино и отвсякъде ще се разхърчи козина
      Last edited by petrg5s; 12.10.2023, 12:26.

      Коментар


      • В монента се купуват имоти, точно с цел отдаване под наем. Хем ти изплаща полицата, хем не ти товари бюджета, хем си остава твое след време. Но, факт е, че е безбожно скъпо за живот под наем!
        Повече от красива

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение
          е важно
          След определено натрупване на активи, някои от рисковете просто не си заслужават. За мен лично е важно всеки да си прецени какъв е неговият "margin of safety" и кога да каже стига. Парите които може да имаш/да си имал...вече ми стига. Страх и лакомия, къде е правилната граница.
          ако мотивите ти са страх и лакомия, няма как да знаеш, къде е "правилната" граница
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

            Спокойно Минке, не е нужно да разбираш всичко, повечето сме така, не си сама, но точно " глупостите за лихви и инфлация" в твоя случай правят разликата между това да имаш парите които имаш и парите които можеш да имаш
            е важно
            След определено натрупване на активи, някои от рисковете просто не си заслужават. За мен лично е важно всеки да си прецени какъв е неговият "margin of safety" и кога да каже стига. Парите които може да имаш/да си имал...вече ми стига. Страх и лакомия, къде е правилната граница.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

              Не мога да разбера логиката, ама хич. Имам пари, пазарувам, що да вземаме заем? Глупостите от типа лихви и инфлация не ми се слушат. Чували сме всевъзможни теории, от интересни до налудничеви. Проблем ли е вече, че има хора без заеми?
              Спокойно Минке, не е нужно да разбираш всичко, повечето сме така, не си сама, но точно " глупостите за лихви и инфлация" в твоя случай правят разликата между това да имаш парите които имаш и парите които можеш да имаш
              Last edited by mitko2848; 27.09.2023, 12:44.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zeifod Разгледай мнение

                Eхаааа, ей това се казва изказване
                Нали, ама не всеки има акъл да го разбере

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                  Заема са ти безплатни пари( лихвата винаги е по- ниска от инфлацията)
                  Eхаааа, ей това се казва изказване

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                    Проблемът ти е, че не разграничаваш сферите на компетентност. Аз например съм взимал акъл от тебе за неща,
                    от които очевидно разбираш и имаш реална практика. Обаче това, че си изкарал пари от това, не означава, че разбираш от всичко.

                    Представи си човек, който гледа на НИ като на бизнес и ти обяснява "никога не бих взел кредит". Как би го възприел, доколко би се доверявал на мнението му в тази сфера? От друга страна може да е виртуозен музикант, страшен майстор тенекеджия. Оня лекар например не е в бизнеса с имоти, ако и да има 50 имения. Цялото нещо идва от това, че въпреки името си, форумът не е специализиран.
                    Лекарят плаща двойно и тройно за майстори и купува скъпо обзавеждане,

                    Иначе е много успешен,

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                      Именно защото повечето не сте инвеститори. Да се купи недвижимост без ипотека е безумие за човек с чисти пари.
                      Не мога да разбера логиката, ама хич. Имам пари, пазарувам, що да вземаме заем? Глупостите от типа лихви и инфлация не ми се слушат. Чували сме всевъзможни теории, от интересни до налудничеви. Проблем ли е вече, че има хора без заеми?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                        Проблемът ти е, че не разграничаваш сферите на компетентност. Аз например съм взимал акъл от тебе за неща,
                        от които очевидно разбираш и имаш реална практика. Обаче това, че си изкарал пари от това, не означава, че разбираш от всичко.

                        Представи си човек, който гледа на НИ като на бизнес и ти обяснява "никога не бих взел кредит". Как би го възприел, доколко би се доверявал на мнението му в тази сфера? От друга страна може да е виртуозен музикант, страшен майстор тенекеджия. Оня лекар например не е в бизнеса с имоти, ако и да има 50 имения. Цялото нещо идва от това, че въпреки името си, форумът не е специализиран.
                        голям +
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                          Терзиев е все едно с раздвоена личност-един път говори тотални глупости, а друг път като в случая приказва умни неща. Заема са ти безплатни пари( лихвата винаги е по- ниска от инфлацията) , върху заема не плащаш данък( взимаш чисти пари), освен това с ипотеката можеш да си намалиш данъците......
                          Проблемът ти е, че не разграничаваш сферите на компетентност. Аз например съм взимал акъл от тебе за неща,
                          от които очевидно разбираш и имаш реална практика. Обаче това, че си изкарал пари от това, не означава, че разбираш от всичко.

                          Представи си човек, който гледа на НИ като на бизнес и ти обяснява "никога не бих взел кредит". Как би го възприел, доколко би се доверявал на мнението му в тази сфера? От друга страна може да е виртуозен музикант, страшен майстор тенекеджия. Оня лекар например не е в бизнеса с имоти, ако и да има 50 имения. Цялото нещо идва от това, че въпреки името си, форумът не е специализиран.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                            Заема са ти безплатни пари( лихвата винаги е по- ниска от инфлацията)
                            Сигурен ли си?
                            Ти банкер или лихвар си?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

                              Обясни защо съм без ум.
                              Терзиев е все едно с раздвоена личност-един път говори тотални глупости, а друг път като в случая приказва умни неща. Заема са ти безплатни пари( лихвата винаги е по- ниска от инфлацията) , върху заема не плащаш данък( взимаш чисти пари), освен това с ипотеката можеш да си намалиш данъците......

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                                Именно защото повечето не сте инвеститори. Да се купи недвижимост без ипотека е безумие за човек с чисти пари.
                                Обясни защо съм без ум.

                                Коментар

                                Working...
                                X