IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Наемите в София

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Защо още говорят още за цифровизацията!

    Не се ли уредиха с декодери всички които живеят под наем?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бонвиван Разгледай мнение
      Има Мерцедес за 500 лева има и за 500 хиляди лв. Некоректно е да се сравняват наеми на НИ дори с еднакви локации, защото има още много други параметри формиращи цената.

      П.П За колегата на който 300 евро за двустаен му се струват химера мога да кажа, че за всички наши двустайни апартаменти им искаме и сключваме договори за 300 евро месечен наем. Това е твърда фирмена цена. В момена нямаме нито един свободен двустаен, последнят го отдадохме за 3-4 дни, като имаше по 15-20 обажданя на ден и накрая имаше и недоволни, че не успяха да го наемат.Изглежда има пазарни сегменти в рентиерството в които има криза на предлагането.
      Вчера гледах един играч в Банишора си беше разделил всички големи апартаменти на две и ги отдаваше на по две семейства за по 300лв. Само, че един нормален 100м2, с два санитарни възела, го превръщаше на два с по две стаи и 1 санитарен възел. Човека беше отдал всичко до дупка. Огледах целия блок.

      Коментар


      • Има Мерцедес за 500 лева има и за 500 хиляди лв. Некоректно е да се сравняват наеми на НИ дори с еднакви локации, защото има още много други параметри формиращи цената.

        П.П За колегата на който 300 евро за двустаен му се струват химера мога да кажа, че за всички наши двустайни апартаменти им искаме и сключваме договори за 300 евро месечен наем. Това е твърда фирмена цена. В момена нямаме нито един свободен двустаен, последнят го отдадохме за 3-4 дни, като имаше по 15-20 обажданя на ден и накрая имаше и недоволни, че не успяха да го наемат.Изглежда има пазарни сегменти в рентиерството в които има криза на предлагането.
        Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

        Коментар


        • Гарсонера обзаведена много топла на в кв.Разсадник /до парк Боримечката/ на 35 мин пеша от ЦУМ-200лв наем и тристаен между Пирогов и Александровска-300лв /също обзаведен/.За наемите съм сигурен-мои близки живет в тях.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Remi Разгледай мнение
            А как е в крайните квартали, например Слатина, да речем към 90 кв.?
            Не е краен, ама карай.
            Една панелна гарсониера около 48м2 се даваше за 350 до 2010г. след това дойде нов наемател съсобственик на верига ресторанти, но хазайката малко нагла и го пусна първоначално на 400, след това искаше да му дигне на 450. Той за същата цена си намери нов тухлен на 500м. от старото място.

            Коментар


            • Супер скъпo е навсякъде, станахме като Москва или Париж, нещо страшно

              Коментар


              • А как е в крайните квартали, например Слатина, да речем към 90 кв.?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от LuckyYou Разгледай мнение
                  пич не забелязваш ли че това мнение е писано през 2007 година ? тогава може и да са били такива цените ?
                  Вярно, моя грешка
                  Never underestimate the predictability of stupidity

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Crux Разгледай мнение
                    ПФФФФФФФФФФФ, какви 300 Евро за двустаен те гонят, бе човек?
                    300 Евро е наемът на изцяло обзаведен тристаен в т. нар. "луксозни" южни квартали - Борово, Бели брези, Стрелбище, Иван Вазов. Ти тука бълнуваш за двустайни в Дружба... На такъв и 150 Евро не можеш да му вземеш!
                    пич не забелязваш ли че това мнение е писано през 2007 година ? тогава може и да са били такива цените ?
                    The best things in life are free. The second best things are very expensive!
                    не е препоръка

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Butch Разгледай мнение
                      Аз пък имам наблюдения, че наемите общо взето са приблизително равни - и в Дружба и в Лозенец и в Стрелбище да речем...
                      Двустаен апартамент,сходно обзавеждане/състояние - все върви по 300 евро...
                      ПФФФФФФФФФФФ, какви 300 Евро за двустаен те гонят, бе човек?
                      300 Евро е наемът на изцяло обзаведен тристаен в т. нар. "луксозни" южни квартали - Борово, Бели брези, Стрелбище, Иван Вазов. Ти тука бълнуваш за двустайни в Дружба... На такъв и 150 Евро не можеш да му вземеш!
                      Never underestimate the predictability of stupidity

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Те там, 80 м2 след 6 месеца чакане го дадох за 550 лв.....
                        Ся, дай и на Джей един хапартамент

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от alexa_blue Разгледай мнение
                          И понеже говорим само за цените на апартаментите, пускам темичката и за наемите.
                          Мой познат е пуснал апартамент 60м2 в Бъкстон за 300Е. Същата е и цената на 40м2 на Раковска, в района на Дондуков. Състоянието на интериора е сходно.
                          Мислите ли че цената на НИ эе от части определяща и за размера на наема?
                          Те там, 80 м2 след 6 месеца чакане го дадох за 550 лв.....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Butch Разгледай мнение
                            Аз пък имам наблюдения, че наемите общо взето са приблизително равни - и в Дружба и в Лозенец и в Стрелбище да речем...
                            Двустаен апартамент,сходно обзавеждане/състояние - все върви по 300 евро...
                            Изключително точно мнение! Тогава къде си заслужава да купиш а? В по-хубавите квартали като че ли имаш само повече кандидати. Примерно аз в Редута имам около 3 пъти повече кандидати отколкото в левски, ама това е защото тъпите селяндури са комплексирани и си мислят, че било въпрос на престиж да се наблъскаш в по-хубав /относително/ кварталец.
                            Last edited by Лорда; 19.01.2013, 23:20.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Jay Gould
                              Спешно търся да наема за 10 дни, офис, малък апартамент или помещение в района на "Докторски паметник" за провеждане на курс!

                              Интересува ме помещение достатъчно голямо за да събере 8-10 човека.


                              Телефони: 052/ 605 036; 0877 232 464 Справка - Караджов и
                              0897 875 840; 0878 875 840 Справка - Льондева


                              Надявам се модераторите да не ми дърпат ушите за обявата, но проблема ми е спешен.
                              естествено няма нужда да споменеш на кои дати ще бъде курса и колко пари даваш ...

                              Коментар


                              • Спешно търся да наема за 10 дни, офис, малък апартамент или помещение в района на "Докторски паметник" за провеждане на курс!

                                Интересува ме помещение достатъчно голямо за да събере 8-10 човека.


                                Телефони: 052/ 605 036; 0877 232 464 Справка - Караджов и
                                0897 875 840; 0878 875 840 Справка - Льондева


                                Надявам се модераторите да не ми дърпат ушите за обявата, но проблема ми е спешен.
                                http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                                Коментар

                                Working...
                                X