IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Наемите в София

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от land_lord31 Разгледай мнение
    Да , аз те разбрах много добре какво имаш предвид, но човек който си докарва доходи от наем и не му дреме за никакви надници с удоволствие се заема с ремонт на собствеността си в каквато и да е било форма-, коли или имоти.
    зависи от алтернативната цена. на тебе времето явно нищо не ти струва и затова ти излиза сметката

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nradev
      ами ако шпакловам 1 месец защото аз не съм професионалист губя надницата за 1 месец. а тя е по голяма от цената която трябва да платя на работниците
      Да , аз те разбрах много добре какво имаш предвид, но човек който си докарва доходи от наем и не му дреме за никакви надници с удоволствие се заема с ремонт на собствеността си в каквато и да е било форма-, коли или имоти.
      7 Reasons to Own A Homehttp://www.investor.bg/users/index/20139/

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
        Верно не се интересувам. за 1 човек 45кв.м чиста площ си е ОК.вече съм си купил.ама аз не си шпакловам сам и колата си я правя в сервиза. и пия "сливенска перла" от 27 лева килото а не пещерняк за 6 лева
        Личи си, че не се интересуваш. Никога не съм те чел в тази тема Не разбираш какво е удоволствието сам да се справиш с неща в които те обират разни майстори-боклуци. Я примерно като си толкова велик "бял" човек ми кажи, колко сервизи за автомобили в БГ са лицензирани и от кого?+?? Колко и от майсторите в областта на строителството са такива? За твое сведение и неудоволствие в момента започвам голямо начинание, което ще споделя само когато се случи. Надявам се до година да стане и ще постна снимки, видео и инфо за всеки който може да го постигне.
        7 Reasons to Own A Homehttp://www.investor.bg/users/index/20139/

        Коментар


        • Първоначално изпратено от land_lord31
          Така е, лева е "глупак", а ти вечния умник с една гарсониерка в Дружба и вечно четящ и пишещ в темата за имоти, без да се интересуваш от покупката им хахах
          Верно не се интересувам. за 1 човек 45кв.м чиста площ си е ОК.вече съм си купил.ама аз не си шпакловам сам и колата си я правя в сервиза. и пия "сливенска перла" от 27 лева килото а не пещерняк за 6 лева

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
            левА каза че е дал 50К за ремонт . и да кажем оше толкоз за лукс обзавеждане значи ша избива 7-*8 години.после пак ремонт и подмяна на обзавждане и така форевър
            Опаа, лека грешка, 50К лева за ремонт и обзавеждане, и то влиза. 56К лева излезе. А за другото досега съм дал 21К, но предстои полагане на гранитогрес, ламинат в стаите, интериорни врати и обзавеждане. Затова написах днес че грубо около 100 К лева отиват за две жилища. Но се надявам да са 90 общо.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
              В началото когато се регистрирах във форума на инвестор мислех че като инвеститори, едни с по-големи възможности, други с по-малки което и двата случая е достойно за уважение и място за подигравка няма, ще обменим мнения, ще разменим съвети, препоръки и пр. А се оказа друго. Но това са нещата.
              Лев, мани ги хейтърите, лузърите и провокаторите!
              Ние ще намажем голяма филия с мас гарантирано. Виж новата статийка:

              http://fakti.bg/imoti/188390-bum-na-...naem-v-plovdiv

              ПП. Да не четат понижители със слаби сърца и завистливи нерви. Междувпрочем скоро контрагент в областта на проектирането ми сподели интересен факт. Изключително злобен и завистлив субект, се поболял от агресивен рак и си заминал много скоро! А аз си мислех, че тези типове са по-издръжливи и от хлебарките
              7 Reasons to Own A Homehttp://www.investor.bg/users/index/20139/

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                Има един интересен момент при отдаването под наем, като дадеш 20 000 лв за ремонт и съвременен интериор, къде ти отива печалбата?

                Трябва 3-4г. да работи само за да се избие ремонта,
                левА каза че е дал 50К за ремонт . и да кажем оше толкоз за лукс обзавеждане значи ша избива 7-*8 години.после пак ремонт и подмяна на обзавждане и така форевър

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ar2r Разгледай мнение
                  Bulgarian lev, поздравления за това което пишеш. Тук е пълно с провокатори и хейтъри, които са напълно наясно с успеха на инвестиция в имотв центъра на София, просто завиждат. Такава инвестиция е печеливша последните 2 хиляди години (ако можеш да го задържиш). Аз залагам, че и в бъдеще ще е. Доходите и още купчина финансови величини са ПОДценени в България. ЦикълЪТ се завърта, тези които не знаят за цикъла - тежко им. България е в ЕВРОПА. България е ЕВРОПА. Когато в СЕРДИКА е признато ХРИСТИЯНСТВОТО, Лондон и Париж са били дребни римски поселища.

                  Ниската култура и грешни заключения на някои от пишещите тук, и МЕРЗАВИТЕ им думи към родината ще играят само в тяхна вреда. Но тези пичове са семе на други нации, най-вероятно, нямам друго обяснение за ниския им интелект.
                  В това и аз съм напълно убеден. Правят се, че не са инвестиция имотите, ама в други теми голяма част от тях изобщо не пишат, защото ги интересуват единствено имотите. Причината за хейта им е пределно ясен. Казва се "грозденцето е много кисело"
                  7 Reasons to Own A Homehttp://www.investor.bg/users/index/20139/

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ar2r Разгледай мнение
                    Bulgarian lev, поздравления за това което пишеш. Тук е пълно с провокатори и хейтъри, които са напълно наясно с успеха на инвестиция в имотв центъра на София, просто завиждат. Такава инвестиция е печеливша последните 2 хиляди години (ако можеш да го задържиш). Аз залагам, че и в бъдеще ще е. Доходите и още купчина финансови величини са ПОДценени в България. ЦикълЪТ се завърта, тези които не знаят за цикъла - тежко им. България е в ЕВРОПА. България е ЕВРОПА. Когато в СЕРДИКА е признато ХРИСТИЯНСТВОТО, Лондон и Париж са били дребни римски поселища.

                    Ниската култура и грешни заключения на някои от пишещите тук, и МЕРЗАВИТЕ им думи към родината ще играят само в тяхна вреда. Но тези пичове са семе на други нации, най-вероятно, нямам друго обяснение за ниския им интелект.
                    В началото когато се регистрирах във форума на инвестор мислех че като инвеститори, едни с по-големи възможности, други с по-малки което и двата случая е достойно за уважение и място за подигравка няма, ще обменим мнения, ще разменим съвети, препоръки и пр. А се оказа друго. Но това са нещата.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                      Има един интересен момент при отдаването под наем, като дадеш 20 000 лв за ремонт и съвременен интериор, къде ти отива печалбата?

                      Трябва 3-4г. да работи само за да се избие ремонта,
                      20000 за съвременн интериор!!!???Ти явно си магьосник.Ъия пари немя да стигнат и за боксониера.Минимум 500 евро на квадеатен метър.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                        Има един интересен момент при отдаването под наем, като дадеш 20 000 лв за ремонт и съвременен интериор, къде ти отива печалбата?

                        Трябва 3-4г. да работи само за да се избие ремонта,
                        Предполагам, че всеки се съобразява с таргета си. Нали, ако е 60 кв. предназначено за бежанци - лорда вероятно няма да налее чак толкова пари.

                        Ако е някой дипломат или служител в чуждестранна компания - казваш му "това и това ще ти вдигне наема на толкова" и се разбирате дали го иска. (и ако имаш късмет не е като един иракчанин, който искаше да му пусна договор на цялата сума за пред финансиста в посолството им, а да му връщам на ръка някаква сума )

                        Коментар


                        • ре

                          Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение
                          Не че нещо, дреболия някаква, но през 311 г. Сердика не е била български град
                          Има един интересен момент при отдаването под наем, като дадеш 20 000 лв за ремонт и съвременен интериор, къде ти отива печалбата?

                          Трябва 3-4г. да работи само за да се избие ремонта,

                          Коментар


                          • Не че нещо, дреболия някаква, но през 311 г. Сердика не е била български град

                            Коментар


                            • Назаем или под наем?

                              http://smartmoney.bg/nazaem-ili-pod-...sove-i-minusi/
                              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                              Коментар


                              • https://bg.wikipedia.org/wiki/Едикт_...Галерий


                                Моля, заповядайте. Малко известен факт, с който всички българи трябва да сме ГОРДИ. Сердика е първият град в СВЕТА!!!, в който е ЛЕГАЛИЗИРАНО християнството. Който може, да поразсъждава за КУЛТУРАТА на хората тук по тези земи през 300г. и преди това. Интернет е извор на знание, стига да го използваш както трябва

                                БТВ като се замислите това не е известен факт, тъй като някоИ чужди култури имат интерес да НЕ Е известен, за да ни мачкат.

                                Поздрави, Христо

                                Коментар

                                Working...
                                X