IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Наемите в София

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    добре, добре, много е хубаво там, разбрахме.
    пенсионерски град, дето зад всяко перде наднича бабичка и телефона им е на бързо набиране на полизей, да докладва как си спрял накриво или си си хвърлил боклука в чужда кофа за смет.
    ми да ти каа аз обичам да има ред, да е чисто и подредено дори и в С.Корея е такова между другото ако ми се отвори парашута ше отида на екскурзия и ше пратим специално снимки от най-големата диктатура в света как е, а то е 100 пъти по-чисто и подредено от нас ....
    У нас е кочина, ама акана бардак, нема ред никакъв за нищо, нит за пресичане, нито за сградите външен вид, нито за чистота нешо, паркиране ньет, нит на зелено никой не го ебе, нема пешеходни пътеки нема нищо никви правила, фасовете се изхвърлят от балконите дирекшън доле на улицата и тротоара ееееми тва не ме кефи да, а то не идва от Американската, Съветската, Турската и секви окупации, идва от ората ве, от нас идва, начи явно ние не стааме за нишо според тва което виждам навънка и у нас ......
    Last edited by michaelis12; 14.02.2019, 12:46.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin

      А, Блиц - светата истина
      видях го, че е блиц, но не ми се ровеше за други.
      Last edited by X_Y; Днес, 06:53.

      ху... за правописни грешки ли го редактира?
      че не виждам за какво друго може да е
      Last edited by ratten; 14.02.2019, 09:00.
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

        Друго си е боклука да прелива по улиците от кофите...
        Да и друго си е боклука да се изнесе от България

        Коментар


        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

          Друго си е боклука да прелива по улиците от кофите...
          е, случва се.
          ма пак по-добре от това
          https://www.blitz.bg/svyat/trima-bez...ews407396.html
          Last edited by ratten; 13.02.2019, 22:23.
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            добре, добре, много е хубаво там, разбрахме.
            пенсионерски град, дето зад всяко перде наднича бабичка и телефона им е на бързо набиране на полизей, да докладва как си спрял накриво или си си хвърлил боклука в чужда кофа за смет.
            Друго си е боклука да прелива по улиците от кофите...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

              аз им каам че не познават парите, те не ми верват, да минат на левове при тва на половина и да съответства на квалитета едва тогава .... да си праят устата за повече .... са що си е право право

              Оказало се било, на вас двамцата да ви пратим снимки и от Виената да я видите как изглежда ммм ?!? Кво ми пускате некви глупости тука праени в час по Трудово на краден Ексел ??? ....
              У Виената колите не са стандартно 15 годишни кат в Софията, тва първо и второ са паркирани на отредените затова места, не по ливадите ... е са не могат да се сравняват с нас щот нямат х 5 коли на семейство дет спат котките нощем ....
              добре, добре, много е хубаво там, разбрахме.
              пенсионерски град, дето зад всяко перде наднича бабичка и телефона им е на бързо набиране на полизей, да докладва как си спрял накриво или си си хвърлил боклука в чужда кофа за смет.
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                Ти стига само да сравниш 100м2 в немско и 100м2 в Б-стан, дето вторите я имат 70м2, я не.
                София изглежда като Анадола с много смог, каква Виена бре хахахаха
                аз им каам че не познават парите, те не ми верват, да минат на левове при тва на половина и да съответства на квалитета едва тогава .... да си праят устата за повече .... са що си е право право

                Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                Понеже във Виена няма смог https://airtube.info/stats.php?count...2-12&groupby=d
                За последната година въздухът в София е мноооого по-чист
                Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                София,се оказва много по чист град от Виена

                https://airtube.info/stats.php?count...2-12&groupby=d
                Оказало се било, на вас двамцата да ви пратим снимки и от Виената да я видите как изглежда ммм ?!? Кво ми пускате некви глупости тука праени в час по Трудово на краден Ексел ??? ....
                У Виената колите не са стандартно 15 годишни кат в Софията, тва първо и второ са паркирани на отредените затова места, не по ливадите ... е са не могат да се сравняват с нас щот нямат х 5 коли на семейство дет спат котките нощем ....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение


                  Вицовете моля - в друга тема
                  То се видя наскоро колко е чиста София, хората си правеха супа от смога направо по тротоарите.
                  Хайде отвори двата линка и виж разликата

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                    София,се оказва много по чист град от Виена

                    https://airtube.info/stats.php?count...2-12&groupby=d

                    Вицовете моля - в друга тема
                    То се видя наскоро колко е чиста София, хората си правеха супа от смога направо по тротоарите.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                      Понеже във Виена няма смог https://airtube.info/stats.php?count...2-12&groupby=d
                      За последната година въздухът в София е мноооого по-чист
                      София,се оказва много по чист град от Виена

                      https://airtube.info/stats.php?count...2-12&groupby=d

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                        Ти стига само да сравниш 100м2 в немско и 100м2 в Б-стан, дето вторите я имат 70м2, я не.
                        София изглежда като Анадола с много смог, каква Виена бре хахахаха
                        Понеже във Виена няма смог https://airtube.info/stats.php?count...2-12&groupby=d
                        За последната година въздухът в София е мноооого по-чист

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                          да на мене също ми е ясно, че България не е Германия или Швейцария и Австрия, НО след кат не сме кат тях то значи и наемите и цените на жилищата не треа да са кат там или нещо съм се объркал ?!? Не нема никви клиенти всичко е напомпано, измислено и в интернета изкуствено напудрено за да се надуват оше повече цените ...
                          Да аз неам абсолютно нищо напреки да плащам и 800 евро наем ако пейзажа в София изглежда кат Мюнхен или Виена ... тогава нема ядове ...
                          Ти стига само да сравниш 100м2 в немско и 100м2 в Б-стан, дето вторите я имат 70м2, я не.
                          София изглежда като Анадола с много смог, каква Виена бре хахахаха

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Еми нямаме пари българите, за да се санира като в Германия и Австрия.

                            И аз мисля, че се преекспонира с наемите. Пускат разни наеми на луксозни жилища, които са като вноска по кредит. И има клиенти за тях.
                            Как да нямате, цяла програма милиарди за саниране мина!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Еми нямаме пари българите, за да се санира като в Германия и Австрия.

                              И аз мисля, че се преекспонира с наемите. Пускат разни наеми на луксозни жилища, които са като вноска по кредит. И има клиенти за тях.
                              да на мене също ми е ясно, че България не е Германия или Швейцария и Австрия, НО след кат не сме кат тях то значи и наемите и цените на жилищата не треа да са кат там или нещо съм се объркал ?!? Не нема никви клиенти всичко е напомпано, измислено и в интернета изкуствено напудрено за да се надуват оше повече цените ...
                              Да аз неам абсолютно нищо напреки да плащам и 800 евро наем ако пейзажа в София изглежда кат Мюнхен или Виена ... тогава нема ядове ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                                еми ей ти едни случайни снимки от нета да не пускам мойте, че са бруталия, но впрочем тях ги има в разтежа за Социализма и Капитализма и панелката е наистина пред разпад щот там съм израсъл и го виждам как изглежда сега .... Добре са глеаш го тва тука и наемите под 400 € euro няма ?!?!?, а онова там дет постнах изглежда по съвсем друг начин .... Пускам ги тия неща не да покажа колко сме зле на мене ми е ясно че сме мега зле и аз идвам от тука не падам от Марс, пускам го да слезнете на земята с тия измислени цени и на наеми и на имоти дет пускат тука х 5 платени статии на час ....





                                Еми нямаме пари българите, за да се санира като в Германия и Австрия.

                                И аз мисля, че се преекспонира с наемите. Пускат разни наеми на луксозни жилища, които са като вноска по кредит. И има клиенти за тях.

                                Коментар

                                Working...
                                X