IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Наемите в София

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ама много сте зле.Благородника е написал цена на мазане,шпакловка и боя а вие си мислите за други неща
    За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pumpkin Разгледай мнение
      В мечтите ти
      Според любимия ви сайт и ако приемем, че броя едностайни= брой двустайни=брой тристайни то средната цена за квартала е 4.2 евро, и най-висока цена от 4.59 за двустайни. Или математиката не е от силните страни?
      Тея дни трябва да си имал време за плочките добре ли станаха?
      не, под мивката са паднали.
      клиентите са недоволни
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
        За моя квартал е Средна цена на кв.м: 4.8 euro., за вас не знам
        В мечтите ти
        Според любимия ви сайт и ако приемем, че броя едностайни= брой двустайни=брой тристайни то средната цена за квартала е 4.2 евро, и най-висока цена от 4.59 за двустайни. Или математиката не е от силните страни?
        Тея дни трябва да си имал време за плочките добре ли станаха?
        Единствената ми препоръка: Консумирайте алкохолни напитки в умерени количества

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
          За моя квартал е Средна цена на кв.м: 4.8 euro., за вас не знам

          твоя най-скъпия квартал в Европа.знаех си аз

          Коментар


          • За моя квартал е Средна цена на кв.м: 4.8 euro., за вас не знам

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
              Далеч е, но чувствам че не само той е далеч.
              800 евро. От утре жилището ми вече се обитава. Договор за наем - 1 година.
              еее най на края го даде.браво. ама платиха ли или само договор

              Коментар


              • Първоначално изпратено от skeptika Разгледай мнение
                вземай 800 евро/месечно и не го убеждавай в нищо...нямаш Шанс
                той "взема", но защо да са 800?!
                нека са направо 1,5-2к, разлика няма при такова 'вземане"

                мисля, че и стефи цяаал ден бие кучето и гледа телефона, в чакаме на Клиент
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                  Може да съм написал ниски наеми, Лагера е близо до центъра и е по-скъп квартал.

                  Знам от други хора, отдават нови стоителства в хубави блокчета, за по 400 лв двустайни в Хаджи Димитър и Бъкстон.
                  Споко, наема който си цитирал е съвсем реален и приличен. Не правя аналогия с тези цифри.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                    Далеч е, но чувствам че не само той е далеч.
                    800 евро. От утре жилището ми вече се обитава. Договор за наем - 1 година.
                    Може да съм написал ниски наеми, Лагера е близо до центъра и е по-скъп квартал.

                    Знам от други хора, отдават нови стоителства в хубави блокчета, за по 400 лв двустайни в Хаджи Димитър и Бъкстон.

                    Коментар


                    • не Мууу обяснявай....той "знае"

                      Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                      Далеч е, но чувствам че не само той е далеч.
                      800 евро. От утре жилището ми вече се обитава. Договор за наем - 1 година.
                      вземай 800 евро/месечно и не го убеждавай в нищо...нямаш Шанс
                      .
                      .
                      .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                        далече си от истината
                        Далеч е, но чувствам че не само той е далеч.
                        800 евро. От утре жилището ми вече се обитава. Договор за наем - 1 година.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Важно е ,че имотите Поскъпват

                          Първоначално изпратено от pumpkin Разгледай мнение
                          Аз имам един приятел нотариус, който по цял ден бие кучето. С носталгия си спомня времето когато избираше кои сделки да се сключат при него и кои не.

                          Граф фон Салатенберг се стяга за жътва и затова няма време за форума?
                          нотариуси , купувачи , Продавачи....всички сме подвластни на Големите икономически Трендове / Цикли

                          Новият Тренд започна преди две год.....2029 е близо.....пак ще има Евтини имоти след това
                          .
                          .
                          .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от skeptika Разгледай мнение
                            може да имаш приятел - брокер , но на него "му е казАла една жена" ,коята знаела Истината

                            покрили са се като мишки....освен п онощите не смеят да се покажат....

                            Страх, Ужас , Съспенс....това е "съдържанието" на душите им

                            а Граф Лордиевич фон Слатенбърг и Булгарише Лефф....се стягат за "Добър Урожай"
                            Аз имам един приятел нотариус, който по цял ден бие кучето. С носталгия си спомня времето когато избираше кои сделки да се сключат при него и кои не.

                            Граф фон Салатенберг се стяга за жътва и затова няма време за форума?
                            Единствената ми препоръка: Консумирайте алкохолни напитки в умерени количества

                            Коментар


                            • Наемите Поскъпват , Продажбите се Увеличават ,хората Бягат от наема

                              Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                              Имам приятел, брокер, който отдава много. От него знам за цените.

                              Високият наем идва от бялата техника, ремонта и по-новите мебели.

                              Почти може да няма разлика между двустаен и тристаен. ако двустайният е изпипан, а тристайния не е. Отделно не всеки се съгласява да наеме само стая, това върви само в Студентски град.
                              може да имаш приятел - брокер , но на него "му е казАла една жена" ,коята знаела Истината

                              покрили са се като мишки....освен п онощите не смеят да се покажат....

                              Страх, Ужас , Съспенс....това е "съдържанието" на душите им

                              а Граф Лордиевич фон Слатенбърг и Булгарише Лефф....се стягат за "Добър Урожай"
                              Last edited by skeptika; 28.06.2016, 10:51.
                              .
                              .
                              .

                              Коментар


                              • re

                                Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                                далече си от истината
                                Имам приятел, брокер, който отдава много. От него знам за цените.

                                Високият наем идва от бялата техника, ремонта и по-новите мебели.

                                Почти може да няма разлика между двустаен и тристаен. ако двустайният е изпипан, а тристайния не е. Отделно не всеки се съгласява да наеме само стая, това върви само в Студентски град.

                                Коментар

                                Working...
                                X