IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Наемите в София

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

    Моете да ми острижете само дедо.ия !
    утре, като отрезнееш, ще се чувстваш неудобно заради тия си приказки.
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      никога не е достатъчно, винаги може да се остриже уще една шепа вуна.
      Моете да ми острижете само дедо.ия !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

        Нема да ви огрее да стрижете майната ... много ниска топка сте , достатъчно са ме стригали в Италия и Германия .
        никога не е достатъчно, винаги може да се остриже уще една шепа вуна.
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          мокри, сухи, това е. )))
          Нема да ви огрее да стрижете майната ... много ниска топка сте , достатъчно са ме стригали в Италия и Германия .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

            Хаха...мокри сънища !
            мокри, сухи, това е. )))
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              абеее, да не се заричаме, да не подсмърчаш на опашката за оглед пред входа на... и да викаш от тълпата; "ама лорде, ние се знаеме от форумо..."
              Хаха...мокри сънища !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                Нема лорде , поне в тоя живот е изключено ...
                абеее, да не се заричаме, да не подсмърчаш на опашката за оглед пред входа на лорда и да викаш от тълпата; "ама лорде, ние се знаеме от форумо..."
                Last edited by ratten; 16.12.2017, 22:22.
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение



                  Абе ти ми ела на бетонния договор
                  Нема лорде , поне в тоя живот е изключено ...

                  Коментар





                  • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                    След година и 5-6 наемателя след мене ше ми хванеш цървулите ...
                    Абе ти ми ела на бетонния договор

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                      И губиш гражданско дело и половината Тутракан-новата ми собственост.
                      След година и 5-6 наемателя след мене ше ми хванеш цървулите ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                        Поемам закъдето си искам и му оставям "имота" в перфектно състояние ...за основен ремонт , ама след година ... не веднага !
                        И губиш гражданско дело и половината Тутракан-новата ми собственост.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          ма гледай сам да не си налупиш капата и по чехли да поемеш към влака за тутраКАН. )))
                          Поемам закъдето си искам и му оставям "имота" в перфектно състояние ...за основен ремонт , ама след година ... не веднага !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                            Пише се парвеню от френското рarvenu....научи правописа и френския преди да можеш да изкараш кинти за имот и да претендираш за цени на наеми и жилища.
                            На дребно говориш и не те разбирам....едното на другото не пречи ако не знаеш да те информирам.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                              Кви 20% бе лорде ...50% са малко ...! Аз ако съм ти наемател , кат додеш да ми се усукваш за 20% , на другия ден такава капа ше съм ти заформил , ум да ти зайде ...
                              ма гледай сам да не си налупиш капата и по чехли да поемеш към влака за тутраКАН. )))
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
                                Естесвено и тук акаш на воля ти и още няколко първенюта-уж, браво!
                                Пише се парвеню от френското рarvenu....научи правописа и френския преди да можеш да изкараш кинти за имот и да претендираш за цени на наеми и жилища.

                                Коментар

                                Working...
                                X