IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Наемите в София

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
    о, полаксчо, ти траеш, траеш па напишеш нещо, което е на 102% истина
    В друга тем лорда каза, че са му забърсали два ника, кои ли са

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
      И според двете, наеми и цени растат с 10-15% годишно в столицата!!!!!!!
      ако са хуави дай ги насам да напраат по една тръба ..... аз ше им обясня кво расте и кво не ....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
        Ти да не очакваш броки да ти каже че цените падат? При тях винаги е нагоре и има още поне двама дето искат да купят имота...
        о, полаксчо, ти траеш, траеш па напишеш нещо, което е на 102% истина
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
          И според двете, наеми и цени растат с 10-15% годишно в столицата!!!!!!!
          Ти да не очакваш броки да ти каже че цените падат? При тях винаги е нагоре и има още поне двама дето искат да купят имота...

          Коментар


          • В рамките на два дни разговарях с две брокерки

            И според двете, наеми и цени растат с 10-15% годишно в столицата!!!!!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение
              Зависи къде в младост.
              Ако е някъде около бизнеспарка - напълно възможно, там има много офиси с чуждестранен персонал, а на тях им трябва само метро и са екстра.
              някъде из младост 3

              аз пък винаги съм си мислил, че на шлиферите от бизнес парка метро не им трябва, те си имат коли...така си мисля
              препоръка е

              Коментар


              • Зависи къде в младост.
                Ако е някъде около бизнеспарка - напълно възможно, там има много офиси с чуждестранен персонал, а на тях им трябва само метро и са екстра.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                  една брокерица сподели, че е отдала в младост 45 квадрата на последен етаж, запад със скосяване на ....310 евро, дали е вероятно?
                  Единственият шанс е да е на чужденец, който сега идва и е много, ама много зелен.
                  Или някой много тъп. Или третото - да се хвали, а всъщнсот да го е дала за 310.. лева.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                    една брокерица сподели, че е отдала в младост 45 квадрата на последен етаж, запад със скосяване на ....310 евро, дали е вероятно?
                    Като нищо... Около бизнес парковете и офисите, тип тези в мол Сердика, ценита са луди

                    Коментар


                    • 16% от българите живеят под наем

                      http://www.pariteni.bg/?tid=40&oid=199303

                      Преди заедно с румънците сме били на първите места по собствени жилища и този процент за нас е бил 10.
                      Last edited by bulgarian lev; 28.08.2016, 10:10.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pumpkin Разгледай мнение
                        Гледам, ама е много дълго да го чета цялото. Не бих изгубил толкоз време от живота си да чета интервю с гладен брокер. Ако беше по-кратко сигурно щях.
                        Според по-сериозния сайт - имот.бг а не чикиджийския в Иван Вазов може да се намери хубав обзаведен двустаен за към 700лв - офертна цена, както обичаше да казва фатмака. Следва, че с пазарлък ще падне.

                        Виена център на 5мин. от операта, точно до техническия, тристаен с обзавеждане 980 евро, в които влизат част от консумативите като парно примерно. Тея искат 960 за двустаен без включени консумативи. Смешници!
                        Търсенето определя предлагането, приятелю!

                        Но пък имаш алтернатива - Виена!

                        Защо ти е тогава да се завираш в Иван Вазов?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                          Е, така е. И аз не бих го наел. Но дали мога да наема приличен двустаен около НДК, Александровска за нещо по-тънко. Тук глей кво пишат:

                          http://www.imoti.net/%CC%EE%ED%E8%F2...--nno9383.html
                          Гледам, ама е много дълго да го чета цялото. Не бих изгубил толкоз време от живота си да чета интервю с гладен брокер. Ако беше по-кратко сигурно щях.
                          Според по-сериозния сайт - имот.бг а не чикиджийския в Иван Вазов може да се намери хубав обзаведен двустаен за към 700лв - офертна цена, както обичаше да казва фатмака. Следва, че с пазарлък ще падне.

                          Виена център на 5мин. от операта, точно до техническия, тристаен с обзавеждане 980 евро, в които влизат част от консумативите като парно примерно. Тея искат 960 за двустаен без включени консумативи. Смешници!
                          Единствената ми препоръка: Консумирайте алкохолни напитки в умерени количества

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pumpkin Разгледай мнение
                            Ама моля ти се тя затова червената ябълка стои от години празна. Брокерската логика казва, че като не ги дадат сега след някой месец ще дигнат наема на 850.
                            Според мен цената е оправдана щото има и пешкири
                            Е, така е. И аз не бих го наел. Но дали мога да наема приличен двустаен около НДК, Александровска за нещо по-тънко. Тук глей кво пишат:

                            http://www.imoti.net/%CC%EE%ED%E8%F2...--nno9383.html
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                              Така - да.
                              45 пъти за 310?
                              Единствената ми препоръка: Консумирайте алкохолни напитки в умерени количества

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                                Така - да.
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X