IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
    Ами и разтеж няма да има тук.Ще спи артийката.
    Кажи сега че и тук си влязъл ако е така колкото и да ми харесва акцията ще трябва да продам.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
      Той /дивидента/ ще спадне значително през 2014, ти за увеличение говориш......
      Аз се считам за умерен песимист, но вие ме биете. Дано не сте прави, макар и да имате основания за това, което твърдите.
      “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
        С пари в депозити и високи такси за управление, дивидента за 2014 г. няма да се увеличи значително. Нещата май трябва да се гледат по-дългосрочно тук.
        Той /дивидента/ ще спадне значително през 2014, ти за увеличение говориш......
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
          Дивидента в близко бъдеще няма как да се увеличи значително, не и при забавяне на инвестициите и липса на нови проекти. Ние откога пищим за тези неща, но явно мениджмънта все още не може да намери проекти, които да си заслужават.
          С пари в депозити и високи такси за управление, дивидента за 2014 г. няма да се увеличи значително. Нещата май трябва да се гледат по-дългосрочно тук.
          Ами и разтеж няма да има тук.Ще спи артийката.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
            и аз така смятам.То и затова и тук умря работата.

            Дивидента в близко бъдеще няма как да се увеличи значително, не и при забавяне на инвестициите и липса на нови проекти. Ние откога пищим за тези неща, но явно мениджмънта все още не може да намери проекти, които да си заслужават.
            С пари в депозити и високи такси за управление, дивидента за 2014 г. няма да се увеличи значително. Нещата май трябва да се гледат по-дългосрочно тук.
            “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
              Кой рече дивидент..и аз не виждам такъв тук.
              Затуй няма ентусиазъм.
              Изобщо на бфб нищо под 5% не го таксувам за дивидент
              и аз така смятам.То и затова и тук умря работата.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pistacho Разгледай мнение
                А знае ли някой, до коя дата търгуваме с право на дивидент за 2013?
                -
                Правото да получат дивидент имат лицата, вписани в регистрите на Централен депозитар като акционери на 14-ят ден след деня на ОСА, или към 12.06.2014 год.
                Последната дата за сключване на сделки с акции на това дружество на Борсата, в резултат на които приобретателят има право на дивидент, е 10.06.2014 год.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                  Никакъв интусиазъм не виждам тук.Нали ще дават девидент.Не виждам блъскане на опашката.
                  Кой рече дивидент..и аз не виждам такъв тук.
                  Затуй няма ентусиазъм.
                  Изобщо на бфб нищо под 5% не го таксувам за дивидент

                  Коментар


                  • Никакъв интусиазъм не виждам тук.Нали ще дават девидент.Не виждам блъскане на опашката.

                    Коментар


                    • Мисля до вторник /10.06.14/ включително
                      Първоначално изпратено от Pistacho Разгледай мнение
                      А знае ли някой, до коя дата търгуваме с право на дивидент за 2013?

                      Коментар


                      • Смотан девидент тая година.

                        Коментар


                        • А знае ли някой, до коя дата търгуваме с право на дивидент за 2013?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                            При Адсиците срока за плащане на дивидента е края на съответната календарна година.
                            Примери:
                            дивидента на СФИ - обявата им за изплащане тази година
                            дивидента на Булленд - миналата година

                            Освен ако и тука в устава им има нови правила.
                            ВАЛЕ, всички решения гласувани по протокол от решение на СД за което ида е д-во на ОСА - легитимно !- са не оспорими !!!

                            Коментар


                            • Благодаря на всички за любезните отговори! Попитах, защото не можах да отворя "Условия и ред за изплащане на дивидентите" на BREF във x3news.com

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                                До 3 мес . след тази дата,т.е най късно до Първия учебен ден ...
                                При Адсиците срока за плащане на дивидента е края на съответната календарна година.
                                Примери:
                                дивидента на СФИ - обявата им за изплащане тази година
                                дивидента на Булленд - миналата година

                                Освен ако и тука в устава им има нови правила.

                                Коментар

                                Working...
                                X