IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
    Тони ,много взе да я хвалиш тази компания ,преди май не беше на това мнение

    Имам към 15% от портфейла си
    винаги когато са мързелували и са лапали комисионни, мисля че съм бил критичен?
    винаги съм казвал че мисля че в момента са по-добра инвестиционна възможност от атера.

    имам малко

    Коментар


    • Тони ,много взе да я хвалиш тази компания ,преди май не беше на това мнение

      Имам към 15% от портфейла си

      Коментар


      • с интерес чакам отчета!
        до сега печалбата бе 0,5стинки на тримесечие, ако с новите наематели стане по 1стотинка ще е ОК положителните перспективи са от бъдещата сграда която ще строят с 10млн и от края на заема след 2016. Ако този път решат да не продават имотите осигурявващи текущи наеми викам може да видим прилична доходност!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
          Явно аз съм най-убедителен, моята съпруга е 100 % в акции от 2005 г.

          С влизания и излизания от определени позиции разбира се.
          браво!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение
            Браво бе,адмирации за това.Аз често пък я питах моята кво да купувам,ама не я слушах и кога да продавам.(Без каквито и да било препоръки за каквото и да било,дори за покупка на акции на "БФБ"-то.)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              мисля че е позиция, която ще ни пази. е ако падне на 40стинки нема да се сърдя

              абе как я убеди тая жена - аз не успявам!!! държи едни пари на карта и на депозит и това е! Викам дай акции да купим, дай взаимен фонд - не!
              Може да е за хубаво.
              Поздрави - и аз от ПФБК кълвях!
              Ако падне на 40 ст и аз много бих св включил.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
                Явно аз съм най-убедителен, моята съпруга е 100 % в акции от 2005 г.

                С влизания и излизания от определени позиции разбира се.
                Браво бе,адмирации за това.Аз често пък я питах моята кво да купувам,ама не я слушах и кога да продавам.(Без каквито и да било препоръки за каквото и да било,дори за покупка на акции на "БФБ"-то.)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  дръпнаха ме да разказвам приказка иначе разговора ми хареса!
                  Интересна тема за половинките - ние мрънкаме че българина не е просветен, че държи само на депозити, а в същото време влияем ли поне на човека до нас?
                  ето браво на 15% убедил е дамата, а аз не успявам.
                  Хубав ден!
                  Явно аз съм най-убедителен, моята съпруга е 100 % в акции от 2005 г.

                  С влизания и излизания от определени позиции разбира се.
                  “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                    Особено Спиди, то тепърва тръгва...
                    +1

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
                      Сакън бе пичове, как ще разкарвате Спиди и СФИ?! Недейте ме отчайва, вярвам във вас!
                      Особено Спиди, то тепърва тръгва...

                      Коментар


                      • дръпнаха ме да разказвам приказка иначе разговора ми хареса!
                        Интересна тема за половинките - ние мрънкаме че българина не е просветен, че държи само на депозити, а в същото време влияем ли поне на човека до нас?
                        ето браво на 15% убедил е дамата, а аз не успявам.
                        Хубав ден!
                        Last edited by tony1975; 09.10.2014, 06:32.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
                          Сакън бе пичове, как ще разкарвате Спиди и СФИ?! Недейте ме отчайва, вярвам във вас!
                          Както казва Батя, ние НЕ сме /и не трябва да бъдем такива/ колекционери и всичко е въпрос на цена

                          П.П.Тук говорим само за моят портфейл, не е редно да говориш и за Тонката
                          Last edited by 15%; 08.10.2014, 23:44.
                          Пътека се прави камък по камък!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            благодаря за съвета ще пробвам! ей го на чичо Оги жена му има акции в СФТРД
                            че ти какво остави в тоя портфейл ти СФИ и СПИДИ май разкара, на брев и хим(п) ли си наблегнал?
                            Сакън бе пичове, как ще разкарвате Спиди и СФИ?! Недейте ме отчайва, вярвам във вас!
                            “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              е! те различни ли са? аз на жената бих сложил в адсиц, че ако загуби ...... абе по-добре в адсиц - все пак в момента са добра алтератива на депозита!
                              Различни са Тонка и винаги са били. Но ти си прав - общото между тях в момента са Бреф и Хим П. Иначе тя има СФИ, аз на практика не /под 200 бр./, а аз имам други акции, които тя няма. Това е към момента като предпазлив нейн портфейл, иначе е имала компании като Евроинс например, и то с около 50% от всичките и акции.
                              Пътека се прави камък по камък!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                                За моят портфейл ли питаш или за нейния?
                                е! те различни ли са? аз на жената бих сложил в адсиц, че ако загуби ...... абе по-добре в адсиц - все пак в момента са добра алтератива на депозита!

                                Коментар

                                Working...
                                X